ریورساید کالیفرنیا. (AP) — Jarred ایوانز یک بازیکن حرفه ای فوتبال در چین استفاده می شود برای پوشیدن کلاه و شانه پد. اما در پی شیوع ویروسی مرگبار او روشن به یک ماسک و دستکش های پزشکی.

“هنگامی که شما در برخورد با زندگی و مرگ, این یک توپ بازی کاملا متفاوت او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه.

Evans, 27, یکی از 195 آمریکایی از تخلیه شهر ووهان و پرواز به پایگاه هوایی رزرو مارس در جنوب کالیفرنیا تا زمانی که مقامات تایید نمی کنند coronavirus است که بیمار هزاران نفر و کشته شدن بیش از 170 نفر است.

اکثر موارد در چین, اما شیوع گسترش به بیش از ده کشور و سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس جهانی پنج شنبه.

آمریکا روز پنج شنبه تایید کرد اولین بار در کشور صورت فرد به فرد گسترش ویروس مردی که به شیکاگو زن در 60s که مریض شدم و پس از او در بازگشت از سفر به ووهان.

ایوانز و دیگر evacuees از جمله کودکان اعم از حدود یک سال به حدود 13 سال اقامت در آلاینده پایگاه جایی که آنها دریافت یک باتری از آزمایش خون داده شد و بینی و گلو و دهان سواب ایوانز گفت. برخی از نتایج آزمون نمی تواند برای یک هفته او اضافه شده است.

در حالی که محیط نسبتا راحت Evans روز پنجشنبه گفت که او و دیگران هنوز در حال محتاط در مورد mingling.

“من هنوز هم با پوشیدن ماسک من و من هنوز هم با پوشیدن من دستکش او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “ما هنوز نمی دانستند که در آن است. من هنوز هم عمده اقدامات احتیاطی. شما نمی دانید که آیا شما در روشن.”

“امروز بسیاری از بچه ها بودند که با بهره گیری از آب و هوا” او گفت:, و پایه ارائه شده اسکوتر, دوچرخه, توپ فوتبال و توپ فوتبال برای آنها را به بازی با.

اما در شام ایوانز افزود: “هر کس خود را گرفتن غذا و رفتن حق بازگشت به اتاق خود.”

کسانی که برگزار شد در پایه 60 مایل (96 کیلومتر) در شرق لس آنجلس وارد صبح روز چهارشنبه. آنها لازم نیست به ماندن اما تا به حال به توافق باقی می ماند برای مدت حداقل 72 ساعت است. مقامات همچنین می توانید قرنطینه هر یک از کسانی که تخلیه مورد به مورد و بر اساس.

که اتفاق افتاده است به دیگر آمریکایی که در تلاش برای ترک چهارشنبه شب.

مقامات در شهرستان ریورساید دستور شخص قرنطینه به مدت دو هفته مگر اینکه پزشکی پاک دیر گفت: خوزه Arballo جونیور سخنگوی این شهرستان آژانس بهداشت عمومی.

دستور صادر شد “به عنوان یک نتیجه از ناشناخته خطر ابتلا به” چرا که کسی تا به حال قرار نیست سلامت کامل ارزیابی آژانس گفت.

آن می تواند تا 14 روز برای کسی که آلوده به توسعه علائم مقامات بهداشتی معتقدند. هیچ یک از آمریکایی مستقر در پایگاه نشان داده اند علائم این ویروس پس از ورود خود را Arballo گفت.

ایوانز گفت او باقی خواهد ماند تا زمانی که تست نشان می دهد که او عاری از ویروس است.

او یک حرفه ای کارفرمایی که از نقل مکان به ووهان چند سال پیش برای بازی در یک لیگ فوتبال.

این شهرستان از 11 میلیون نفر از مردم احساس نشاط او گفت که ساکنان آماده شدن برای سال جدید قمری.

سپس در یک ماده از روز “آن را تبدیل به هرج و مرج” به عنوان اخبار را شکست و به سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس. ناگهان ایوانز گفت: مردم swarming داروخانه ها و فروشگاه ها برای دریافت ماسک و اسپری ضد عفونی کننده.

دوستان ترجمه خبر به صورت ایوانز که صحبت می کند ،

“من نگردند تا در برنج و رشته فرنگی و آب و هر چیزی که می تواند به من کمک کند برای زنده ماندن تا یک یا دو هفته” ایوانز گفت.

دولت چین تعطیل کردن شهر است. اتوبوس و قطار و تاکسی و خودروهای شخصی ممنوع شد. نظامی گشت برخی از خیابان ها.

“این زمانی است که مردم صادقانه ماند قفل شده است و در خانه های خود” ایوانز گفت.

او در مقایسه با ترک شهر قدیمی غرب شهر ارواح.

“من هرگز از تجربه چیزی شبیه به این قبل از,” او گفت:. “تصور کنید که در شهر نیویورک در حال تعطیل. من به طور کامل می ترسم در ابتدا از آنجا که من نمی دانم دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد. من اصلا این زبان صحبت می کنند و خانواده من بسیار دور است.”

ایوانز پناه در خانه خود را برای یک هفته و نیم تا زمانی که او دریافت کرد که سفارت ایالات متحده بود تخلیه آن دیپلمات ها و خانواده های آنها و دیگر شهروندان آمریکایی است.

او مطلع شد که یک پرواز اجاره حامل برخی از 1000 یا پس آمریکایی ها در ووهان بازگشت به ایالات متحده است. پرواز بود در آینده در روز بعد.

ایوانز گفت: به او گفته شد: “اگر شما می توانید آن را از وجود شما در پرواز است.”

“این یک مسابقه در برابر زمان” او گفت:.

ویژه داستان
“شما رو به هدف.’ جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

ایوانز در بر داشت آشنایی که او را سوار به فرودگاه. سفارت اطلاع مقامات چینی از شماره پلاک بنابراین او می تواند عبور محافظت خیابان.

ایوانز گفت: او No. 171 از 195 نفر مجاز در هیئت مدیره.

در هواپیما بودند دو مرد در تمام مواد خطرناک مناسب که به آنها هشدار داد در مورد جدی بودن وقوع. هیچ کس به نظر می رسد بیمار, اما همه مسافران تصمیم به پوشیدن ماسک در طول پرواز ایوانز گفت.

این هواپیما به انکوریج که در آن مسافران تا به حال نمایش های بهداشتی و سپس فرود آمد و در مارس رزرو پایگاه هوایی در روز یکشنبه است. آمریکا ورود بود شاد ایوانز گفت.

“ما کف زدن, خندان, خنده, وجود دارد, به سلامتی,” او گفت:.

هنگامی که او پاک است ایوانز در نظر دارد برای دیدار خانواده اش. سپس آن را به سوئیس که در آن امضا شده است به بازی با برن گریزلیز در این سال است. اما او می خواهم به بازگشت به ووهان زمانی که شیوع کروناویروس محو می شود.

“جامعه شگفت انگیز است, مردم در ووهان شگفت انگیز هستند. چین یک مکان زیبا,” او گفت:.

اما خطر این بیماری کشنده را ترک کرد.

“من هرگز تجربه هر چیزی شبیه به این” ایوانز گفت. “عجیب ترین چیز این است که تهدید ، شما در واقع می توانید این ویروس با تکان دادن دست.”

“من بسیار دست فرد” گفت: “برای من آرام می شود و نه به ارتباط برقرار کردن با دیگران شده است یکی از مضر چیزهایی که من باید انجام دهید. اما برای محافظت از خودم من باید آن را انجام دهد.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de