در آوریل 2012, رئیس جمهور اوباما افتخار است که تحت مدیریت او “ما اضافه شده جدید به اندازه کافی نفت و گاز خط لوله به دور زمین و سپس برخی از.” او نبود اشتباه — در واقع خود آمریکا تولید نفت و گاز منفجر شد, رانندگی, ایالات متحده به امروز تبدیل به بزرگترین تولید کننده نفت و گاز در جهان فراتر و حتی روسیه و عربستان سعودی است.

است که زمینه برای یکی دیگر از گاز خط لوله تحت توسعه سواحل اقیانوس اطلس خط لوله 600 مایل طولانی, 42 اینچ گسترده امر کشش از غرب ویرجینیا به ساحل ویرجینیا که شروع به ساخت و ساز در اواخر سال 2017 اما پس متوقف شده است. این یکی تحت فشار قرار دادند توسط یک ائتلاف از شرکت های led توسط ویرجینیا Dominion انرژی (و قدرتمند خود را مدیر عامل شرکت تام فارل) و دیگری شریک اصلی کارولینای شمالی را دوک انرژی است. جنوب شرکت از گرجستان بسیار کوچکتر خطر است.

اما با وجود این gusher از کربن سود مثل همه گاز زیرساخت های پیشنهاد شده و یا در حال ساخت ACP یک پروژه خطرناک هم از نظر مالی و در اثر مستقيم آن بر مناظر و جوامع که از طریق آن اجرا خواهد شد. بدتر آن است که دو برابر را در یک دست دادن دست قفل در بزرگ سرمایه گذاری در دارایی های که خواهد شد به احتمال بسیار زیاد بی ارزش طولانی قبل از آنها خسته هستند. به دور از یک نسبتا تمیز “انتقال سوخت” گاز است آب و هوا فاجعه است که حتی ممکن است بدتر از زغال سنگ. ACP و دیگر بسط زیرساخت های گاز باید متوقف شود به طور دائم.

بیایید شروع با توجه به گرفتن خطرات سر و صدا و آلودگی و انفجار. خطوط لوله زیر زمینی می شوند برای بسیاری از آنها از راه دور, اما آنها هنوز هم نیاز به بزرگ ایستگاه های کمپرسور در فواصل منظم به نگه داشتن گاز در حال حرکت است. ساحل اقیانوس اطلس خط لوله را سه — یک در شروع در Lewis County, West Virginia, یکی در وسط و در باکینگهام کانتی ویرجینیا و یکی در نزدیکی پایان در Northampton County North Carolina.

هر کمپرسور ایستگاه است که اساسا یک کارخانه بزرگ عملیاتی در 24 ساعت شبانه روز. مانند خطوط لوله به طور کلی آنها را آلوده کنند. آنها به طور معمول یا دیزل یا گاز طبیعی سوخت کمپرسور آن را پر سر و صدا و منتشر می کنند و همه شیوه ای از سموم در یک متمرکز منطقه است. در موارد گاز جریان سوء مدیریت و یا اورژانس یا نیاز به تعمیر و نگهداری آن می تواند توان لازم برای انجام یک “blowdown” به انتشار گاز — گاهی اوقات “شعله ور” یا سوزاندن آن, اما گاهی تخلیه گاز آن را به طور مستقیم به اتمسفر است. گاز سمی به نفس و پس از آن را تحت آنقدر فشار از آن بیرون می آید در بالا (گاهی مافوق صوت) سرعت ساخت یک گوش-تقسیم سر و صدا شبیه به موتور جت.

ACP را 54,000-اسب بخار وسط ایستگاه کمپرسور پیشنهاد شده است برای اتحادیه هیل ویرجینیا یک کم درآمد جامعه روستایی که آفریقایی-آمریکایی ریشه کشش و برگشت به بازسازی دوره 1870s. برخی از مردم محلی را بسیج با عصبانیت به نگه داشتن ایستگاه های کمپرسور ، ایستگاه خواهد بود 100 متری از اموال ریچارد واکر که خانواده خریداری بخشی از زمین خود را برای $15 در سال 1887 او گفت: این هفته در یک مصاحبه. آن است که یک “بزرگ صنعتی تسهیلات” که روشن تهدید به خانواده و امرار معاش او گفت:. “این باید متوقف شود.” (یک دادگاه تجدید نظر فدرال به تازگی پرتاب از قلمرو مربوط به صدور مجوز برای اتحادیه هیل اما Dominion هنوز هم می تواند دوباره اعمال می شود.)

در علاوه بر این به روال آلودگی, اگر, خطوط لوله و یا ایستگاه های کمپرسور نشت آنها می توانند خطرناک جیب گاز قابل اشتعال — آن را فقط یک جرقه منفجر شود. چند خط لوله, انفجار در نزدیکی تگزاس در ماه اوت سال 2018 “فرستاده پنج نفر به بیمارستان با بحرانی سوانح سوختگی است.” یک خط لوله در کنتاکی منفجر شد در ماه اوت سال 2019 کشته شدن یک نفر و hospitalizing پنج دیگران و ارسال شعله های آتش تیراندازی 300 فوت به هوا. یکی دیگر را منفجر کرد, در مارس 2016 در سالم, پنسیلوانیا, محو یک مرد خانه و ایجاد یک نیم مایل شعاع زمین را تخلیه کردند. این siftech وارد اطلاعات فدرال (self-گزارش شده توسط صنعت گاز) و 1,069 حوادث مربوط به انتقال گاز و یا جمع بین 2000 ژانویه و نوامبر 2018 که ناشی از 99 صدمات 24 تلفات و 1.1 میلیارد دلار خسارت.

لسلی و Jason Harris, مالکان در Churchville, ویرجینیا که مجبور شده اند از طریق دامنه برجسته به شرایط عبور خط لوله در نزدیکی خانه خود نگران ACP را نابود کردن ثروت خود را و خود را به مخاطره اندازد ، اگر شما بودند به خرید یک خانه و حتی یک 0.001 درصد شانس که نزدیک به 42 اینچ خط لوله گاز ممکن است بهار نشت سم و شما در خواب خود را و یا آتش گرفتن و ضربه شما و خانه را به قطعات ریز تبدیل خواهد شما خرید که خانه ؟

که ممکن است به نظر می رسد پارانوئید. اما در نظر بگیرید که به دلیل سلطه و شرکای آن شروع به ساخت و ساز از ACP قبل از به دست آوردن همه لازم تصویب و سپس فرار به حقوقی موانع واقعی لوله برای این پروژه شده است انباشته کردن در خارج از منزل برای سال. لوله با پوشش اپوکسی ترکیب به آن محافظت از خوردگی (که خود شامل سرطان زا حلال). اما پوشش طراحی شده است برای نشستن در زیر زمین و نه در خارج در آب و هوا و نور مستقیم خورشید. به عنوان امی مرکز در شورای دفاع منابع طبیعی, یادداشت ها, انجمن ملی لوله و پوشش اعمال توصیه می کند که پوشش لوله مجاز به نشستن در خارج از بیش از شش ماه بدون حفاظت از نور خورشید است. نه دقیقا همان نوع از چیزی که شما می خواهید به اعتماد به شامل بسیار قابل اشتعال گاز در فشار بالا.

در نهایت این خط لوله ایجاد جای زخم دائمی در سراسر چشم انداز به عنوان پوشش گیاهی اطراف آن را نگه داشته به طوری که کارگران می تواند انجام نگهداری و تعمیرات. یکی از دلایلی که یک دادگاه فدرال به تازگی حکم داد که ایالات متحده خدمات جنگل را تایید ACP برای عبور از آپالاچی نوین نامناسب بود. (دادگاه عالی را بشنود مورد در فوریه 24.)

بنابراین اگر ساحل اقیانوس اطلس خط لوله است که چنین جسمی خطرناک و مضر پروژه, اجازه دهید به بررسی از طرف دیگر معین. چه نوع از مزایای این خط لوله فراهم شده است ؟

وجود دارد تقریبا هیچ حداقل نه برای مردم آمریکا است. این نمایان نقطه از یک خط لوله گاز است که به ارائه که سوخت برای مصرف کنندگان آمریکایی. “خطوط لوله خدمت منطقه ما به طور کامل شنود گذاشته و قادر به نگه دارید تا با تقاضای مصرف کننده” ادعا می کند ACP سایت. اما این سخت است برای اعتبار — بر خلاف آمریکایی گاز در بازار اشباع شده است. پست-2008 fracking انقلاب ایجاد یک سیل جدید عرضه گاز رانندگی, قیمت هر BTU گاز در هنری هاب (یک گاز ترمینال در لوئیزیانا که معمولا استفاده می شود به عنوان یک بازار شاخص برای کل کشور) از $13.40 در سال 2008 به $1.79 در زمان نوشتن. این به نوبه خود رانده است گسترش عمده ای از گاز طبیعی در تولید برق, اما نه به اندازه کافی برای جذب تمام عرضه — به خصوص با توجه به این که منابع تجدیدپذیر به سرعت در حال دستیابی به هزینه-رقابت حتی با گاز در برخی از مناطق. “مداوم oversupply” مشترک خودداری کنند در کسب و کار پوشش در صنعت گاز است.

در حال حاضر کل کشور است نه کاملا سیمی به سیستم خط لوله گاز به خصوص در نازک جمعیت غرب کوه. کالیفرنیا نیز تا حدودی غیر مستقیم دسترسی به بزرگترین تامین کننده متحده آمریکا است که در تگزاس و پنسیلوانیا است. اما نیمه شرقی کشور است criss عبور با یک موش لانه خط لوله گاز که در حال حاضر در خدمت نیازهای گاز از جمعیت کاملا به اندازه کافی. در واقع از آنجا که از راه خطوط لوله تامین می شود (بیشتر در مورد این زیر) ACP گاز به راحتی می تواند گران تر از آنچه که در حال حاضر در دسترس است. Lorne استاکمن و کلی ماهی قزل آلا مطالعه چند پیشنهاد خطوط لوله در یک گزارش برای تغییر نفت بین المللی (محیط زیست اتاق فکر) و با استفاده از اطلاعات دولت تخمین زده است که ACP گاز خواهد بود 3.5 برابر گران تر از که از موجود Transco خط لوله برای Dominion گاز نیروگاه در جنوب ویرجینیا و 28 درصد گران تر برای عادی تحویل گاز. در واقع فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات که باید به تصویب هر پروژه خط لوله جدید “آیا به نظر نمی آید در نیاز” که با توجه به برنامه گفت: جوآن واکر (که با این نسخهها کار برای باشگاه سیرا را فراتر از سوخت کمپین) در مصاحبه با این هفته.

یک ملک انرژی نماینده استدلال در یک ایمیل برای این هفته که “خط لوله در حال حاضر در خدمت ویرجینیا و کارولینای شمالی بسیار متراکم و آنها عامل در ظرفیت کامل” با اشاره به یک گزارش که در محلی در پایگاه نیروی دریایی بودند مجبور به قبول کاهش عرضه گاز به مدت سه روز در 2015 و یک نامه از هر دو حزب همپتون حزبی در مجلس قانونگذاری ویرجینیا استدلال بیشتر از ظرفیت مورد نیاز است. آن را ممکن است در صورتی که تمام یا بعضی از گسترده ACP ظرفیت می تواند قرار داده می شود به استفاده از به زودی. اما اگر چنین است که در بخش بزرگی با تشکر از تقاضا است که قلمرو خود را ایجاد ساختمان چند بزرگ گاز گیاهان در این منطقه در طول چند سال گذشته از جمله 1,588 مگاواتی مرکز آغاز شد که عملیات در تاریخ 8 دسامبر. Dominion ادعای آنها “all-in” در انرژی های تجدید پذیر در عین حال یکی دیگر کارخانه گاز است که در آثار در چسترفیلد, Virginia. بعلاوه یک گزارش از S&P جهانی (یک شرکت تحقیقات بازار) یافت که سلطنت “همواره بیش از پیش بینی تقاضای برق برای توجیه ساختمان جدید ظرفیت عمدتا گاز طبیعی گیاهان با مشکوک اقتصاد است که در نهایت برای پرداخت ratepayers.” (همچنین شایان ذکر است که شش نفر از اعضای جمهوری خواه همپتون حزبی بزرگ, شخصی, سرمایه گذاری در قلمرو سهام.)

همه این ویژگی از یک صنعت گاز و واضح است که این حرکت برای افزایش تولید و مصرف گاز طبیعی توسط هر معنی لازم. آن را در مورد زمان و انرژی بسیاری نیاز دارد به عنوان تضمین این که به عنوان مقدار انرژی تولید ممکن است گاز بر اساس.

به صورت جدا از داخلی قدرت در صنعت گاز به شدت افزایش ظرفیت صادرات است و برنامه ریزی برای افزایش آن بیشتر است. به تازگی به عنوان 2015, ایالات متحده آمریکا تا به حال هیچ پایانه صادرات گاز طبیعی مایع (LNG) و تنها می تواند صادرات از طریق خطوط لوله به کانادا و مکزیک است. اما شرکت های انرژی ساخته شده اند شش پایانه های صادرات LNG از سال 2016 (یکی از آنها یک قلمرو تسهیلات در مریلند). همراه با به طور پیوسته افزایش تولید این فعال زیادی افزایش صادرات گاز که بیش از دو برابر شده بین سال های 2013 و 2018 (از طریق خطوط لوله و پایانه). هنوز حتی که شده است به اندازه کافی برای جذب تمام تولید گاز افزایش یافته است که توسط عظیم 12 درصد در سال 2018 — بزرگترین درصد افزایش ثبت شده, از یک در حال حاضر-پایه بالا. تولید همچنان به افزایش در سال 2019. داخلی سازی به پایان رسید تا با تعادل در اکتبر نزدیک به رسیدن به رکورد سطح مجموعه در سال 2016. که قطعا همین دلیل شرکت های انرژی باید هشت بیشتر صادرات پایانه های تحت ساخت و ساز, 13 بیشتر تایید شده اما هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است و نه بیشتر در روند درخواست.

(حسن نیت ارائه میدهد اطلاعات انرژی ایالات متحده)

در حال حاضر ACP را ظاهرا ندارد صادرات مستقیم ترمینال متصل است اما از آن خواهد شد رو به بقیه سیستم خط لوله است که می کند. کانادا و مکزیک و فرانسه و اسپانیا و کره جنوبی و ژاپن در حال حاضر با استفاده از تعداد زیادی از ایالات متحده, گاز — و به طور کلی اروپا عرضه شده است مختل مداوم اختلاف با روسیه بر سر اوکراین است. تحلیلگران مالی در حال حاضر نوشته شده است در مورد چگونه به بهترین سود از قلمرو قبلی یارو نقطه ترمینال صادرات در مریلند پیش بینی شده است که بیشتر ظرفیت صادرات خواهد شد نگه داشتن قیمت های داخلی در و یا بالاتر از 2.50 $در هر BTU. اتفاقا این نشان میدهد که بیشتر خطوط لوله در واقع ممکن است افزایش قیمت گاز با بهره برداری خارج از کشور تقاضا و کاهش عرضه داخلی است.

اما ممکن است حتی بدتر معامله از آن برای مصرف کنندگان است. جای تعجب تقاضای گاز از هر نوع است که تا حد زیادی بی ربط برای تامین مالی واقعی خط لوله ساخت و ساز. ACP خواهد بود تامین می شود نه با فروش گاز اما با ابزار ratepayers (یا مشتریان اسکناس که در حال کنترل شده توسط دولت تنظیم). به عنوان استاکمن و ماهی قزل آلا توضیح دهد هنگامی که یک خط لوله تایید شده توسط کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) مالک مجاز است یک نرخ بازگشت سرمایه تا 14 درصد — که معمولا می آید از جیب تنظیم ابزار مشتریان بدون در نظر گرفتن چگونه و یا حتی اگر این گاز استفاده شده است. (این 14 درصد رقم مجموعه در سال 1997 زمانی که غالب نرخ بهره بودند در حدود دو برابر رقم فعلی.)

در حال حاضر این 14 درصد بازگشت منوط به محلی تصویب قانونی اما Dominion است معروف با نفوذ بیش از دو تنظیم کننده دولت و قانونگذاران. دموکرات ویرجینیا نماینده سام رسول از Roanake (بخش جدید انجمن از ضد انحصار دموکرات که حاضر به قبول سلطه کمپین کمک های مالی) توصیف 2015 قبض آب و برق تحت فشار قرار دادند توسط قلمرو به عنوان “فاسد” در یک سخنرانی در کف مجلس قانونگذاری ویرجینیا. یک 2018 گزارش از ویرجینیا انرژی رگولاتور در بر داشت Dominion بود بسیارهزینه مشتریان خود را به لحن $277 میلیون.

آن را سخت به دست چه این امر به ACP. برای مثال شرکت هایی که توزیع گاز خود را در ارتباط با خط لوله صاحبان خود را دارند. به عنوان کتی jord (pixie™) را نشان می دهد برای موسسه اقتصاد انرژی و مالی تجزیه و تحلیل و شش شرکت همه آنها وابسته به سلطنت دوک یا غرب باید قرارداد برای 96 درصد از ACP ظرفیت. تا زمانی به عنوان تنظیم کننده های محلی تایید آنها پس از آن می تواند در عبور این خط لوله هزینه (از جمله این که 14 درصد سود) خود را اسیر ratepayers از طریق اضافه, مهم نیست که چه مقدار گاز در واقع از آن می گذرد. سران شرکت های انرژی پیروزی دم ratepayers از دست بدهند.

در نهایت تنها افرادی که واقعا بهره مندی از ACP در حال قلمرو دوک و جنوبی سرمایه گذاران و مدیران اجرایی و شاید کشورهای خارجی است که ممکن است دیدن یک قطره کوچک در قبوض گاز.

سود هر لذت می برد توسط یک اقلیت کوچک در حال حاضر-ثروتمند آمریکایی الیگارشی یا اندکی کاهش در هزینه های انرژی در کشورهای دیگر اگر در حال دور هرحال آب و هوا اثرات هر گونه گاز خط لوله است. تغییر آب و هوا که اکثریت مهم ترین جنبه از ACP, پروژه, و آن را باید یک قطعی در برابر هر گونه ضربه ممکن است استدلال به آن و یا هر گونه دیگر گاز سرمایه گذاری. گاز است آب و هوا فاجعه است و باید آن را extirpated به عنوان سوخت در اولین لحظه عملی. باید آن را انجام شده است دهه پیش.

ساده لوح میانه خط گاز برای سال بوده است که این یک “پل سوخت” به دلیل آن است که کمتر کربن فشرده تر از زغال سنگ که سوخته. اما این فرض نتواند به حساب نشت (زمانی که گاز فرار در برخی از نقطه به جای اینکه سوخته) به خصوص با توجه به این واقعیت است که متان (عنصر اصلی گاز طبیعی) خود را فوق العاده قدرتمند گاز گلخانه ای برخی از 86 بار به عنوان قدرتمند به عنوان دی اکسید کربن بیش از 20 سال timespan. تنها 2.7 درصد میزان نشت را به طور کامل لغو هر گونه آب و هوا بهره مند از گاز از کار اخراج شده برق نسبت به زغال سنگ و بیشتر از آن باعث می شود آن را بدتر. مطمئن شوید به اندازه کافی دانشمندان گرفته اند اندازه گیری در اطراف wellheads جمع آوری خطوط لوله پردازش پالایشگاه های ایستگاه های کمپرسور و شبکه های توزیع و قابل توجه یافت نشت در هر نقطه ای در تولید گاز طبیعی. یک متاآنالیز اخیر منتشر شده در مجله علم یافت می شود به طور کلی میزان نشت از بین 2 و 2.7 درصد — که احتمالا دست کم از آنجایی که آنها تا به حال چند مطالعات شامل در توزیع و استفاده از پایان و هر دو شهر لوله و سیستم های گاز سوز, لوازم, اغلب, پیر و مستعد ابتلا به نشت. (یک قلمرو سخنگوی استدلال کرد که زیرساخت های خود را نمی نشت این مقدار با اشاره به یک شرکت, گزارش, پیدا کردن تنها 0.102 درصد از دست دادن گاز. اما این داخلی Dominion داده نه یک همکار خارجی مطالعه است.)

به عبارت دیگر قرار است آب و هوا مزایای گاز طبیعی به عنوان یک اقدام موقت یک سراب است.

تا کنون چند ملیتی بزرگ کربن صنایع تا حد زیادی موفق شد در stymieing هر جهانی حمله به تغییرات آب و هوایی و در ادامه به ساخت سرمایه گذاری برای فعال کردن مصرف حتی بیشتر از سوخت های فسیلی است. اما این است که رانندگی به طور فزاینده ای از جان گذشته بسیج در میان شهروندان به دام افتاده از کشورها در سراسر جهان شاهد در سراسر جهان تظاهرات با الهام از گرتا Thunberg که تبدیل به یکی از معروف ترین در جهان مردم تقریبا یک شبه به قدرت او آب و هوا تظاهرات. شکاف بین آنچه دولت باید انجام دهید به سر کردن آب و هوا آخرالزمان — تهدید است که تا کنون بیشتر آشکار در به طور فزاینده ای شدید به آتش سوزی و سیل و خشکسالی و گرما و امواج و طوفان و حمایت از پروژه های کربن را تنها ساخت و ساخت. هر حزب سوسیالیست در حزب دموکرات پشتیبانی از برنامه ریزی برای یک سقوط decarbonization برنامه.

آن را بسیار محتمل است که در برخی از نقطه در دهه آینده خفه بزرگ کربن الیگارشی جهانی بیش از سیاست آب و هوا خواهد ضربه محکم و ناگهانی و وجود خواهد داشت یک حمله همه جانبه در ایالات متحده سوخت های فسیلی زیرساخت ها است. به سمت بالا از دستور کار خواهد بود برش مصرف گاز طبیعی به تولید برق است که معطوف به قدرت سبز و گرم خانه منتقل شده است به پمپ های حرارتی و روش های دیگر. با ایالات متحده منجر به راه (به جای تخریب همه چیز) و اروپا و شرق آسیا دموکراسی و مکزیک به احتمال زیاد خواهد شد تا خود را به آب و هوا سیاست تلاش.

وجود دارد هر فرصتی گران خطوط لوله مانند ACP بی ارزش تبدیل خواهد شد “رشته دارایی” — به معنی هر دو قلمرو و دوک انرژی جذب خواهد شد خرد کردن ضربه مالی (احتمالا نیاز به مالیات دهندگان کمک مالی) و یا تنظیم ratepayers ادامه خواهد داد برای پرداخت بی معنی بیکار خطوط لوله برای بعد از چند دهه. در هر صورت این امر می تواند زباله های زیادی از پول و منابع است.

گاز طبیعی یک پل به هیچ جا. ساحل اقیانوس اطلس خط لوله و همه آن برادران باید بلافاصله متوقف.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de