“امریکا و اتحاد خود زانو بر مردم رنگ.’ چرا جورج فلوید مرگ یک نقطه شکستن

تیاو سیمونز کودکان بودند و از گذشته خود را به خواب. فردریک سیمونز سن 11 و خواهرش ملیحه سن 8 بود راه می رفت و با پدر و مادر خود و 2 سال نایلا به پایه پل منهتن در نیویورک که در آن تظاهرکنندگان معترض بودند قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس. نشانه های خود را تقریبا به عنوان بلند به عنوان بدن خود را; ملیحه نوشته شده بود “پلیس خورد” در کلاس سوم دست خط بر روی یک ورق بزرگ از پوستر هیئت مدیره. خواهران و برادران عینک ماسک کوچک مادر خود دستور داده بود به خصوص برای آنها: فردریک حال توپ بیسبال در آن ملیحه را برجسته شخصیت های از فیلم دیوهای.

آنها ایستاده بودند حدود سی فوت دور از پلیس خط shyly توضیح داد که چرا آنها تا به حال نشان داد تا به اعتراض: “به دلیل نژادپرستی” ملیحه گفت. “این ترسناک گفت:” فردریک “اما همچنین شما را مجبور به ایستادن برای خودتان.” نایلا دو سال و نشستن در یک حامل در قفسه سینه برگزار شد نشانه آن است که گفت: “نه عدالت! نه صلح! هیچ نژادپرستانه پلیس!” که حدود سه بار به عنوان بزرگ به عنوان او بود.

سپس در یک لحظه همه چیز تغییر کرده است. ناگهان مردم با حداکثر سرعت دویدن به دور از پلیس–پلیس مستقر بود یا اسپری فلفل یا گاز اشک آور هیچ کس مطمئن بود–و سیمونز بچه ها بود به طور خلاصه از هم جدا شوند. خانواده پیوست و در مدت کوتاهی پس از آن و به بچه ها داده شد دستورالعمل جدید: دفعه بعد که آنها مجبور به دویدن به سمت یک دیوار و نه به جمعیت پس از پدر و مادر خود را می توانید آنها را پیدا کنید به سرعت.

لحظه ای که مادر خود را کنیاتا رید گفت: بعد منعکس آنچه در آن احساس می کند مانند به سیاه و سفید در آمریکا: “شما فکر می کنم شما امن و همه چیز خوب است,” او گفت: بعد “و سپس همه چیز را فاسد می آید و به شما حمله کردند.”

برای بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید که آب گرفتگی خیابان های ده ها تن از شهرستانها در این آخر هفته قتل جورج فلوید بود فقط آخرین هتک ابرو در یک سال مشخص با به طور فزاینده ای غیر قابل تحمل مرگ و ناامیدی است. Coronavirus همه گیر شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که بیشتر احتمال دارد به قرارداد COVID-19 و بیشتر احتمال دارد به مرگ از همتایان سفید; آمریکایی های آفریقایی تبار را تشکیل می دهند فقط 12 درصد از جمعیت اما حساب برای بیش از نزدیک به 26 درصد از COVID-19 موارد و نزدیک به 23 درصد از مرگ و میر با توجه به داده های CDC. یک مطالعه نشان داد که اکثریت سیاه شهرستانهای حساب برای نزدیک به نیمی از تمام coronavirus موارد و بیش از 60 درصد از مرگ و میر.

تاثیر اقتصادی این ویروس و تلاش برای مبارزه با آن نیز به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع سیاه: 44 درصد از آمریکایی ها می گویند که کسی خود را در خانواده از دست داده است یک کار و یا یک برش پرداخت به دلیل همه گیر و 73 درصد گفت: آنها نیست که در یک روز بارانی صندوق برای مواقع اضطراری با توجه به پیو. بسیاری از “کارگران ضروری” که در معرض خطر زندگی خود را برای حفظ شهر نیویورک در حال اجرا هستند و مردم از رنگ با توجه به حسابرسی ،

در بالای همه که یک رشته از قتل آمریکایی های سیاه و سفید ساخته شده است که فراگیر نژادی و بی عدالتی و حتی بیشتر حاد: Ahmaud Arbery, داغستان با اوباش به او در سرش می دویم. در گرجستان; Breonna تیلور اورژانس تکنسین که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در کنتاکی خانه به عنوان پلیس اعدام بدون دست کشیدن حکم در نیمه شب; و جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

“این یا COVID کشتن ما پلیس در حال کشتن ما اقتصاد ما را می کشد می گوید:” پریسیلا Borker یک زن 31 ساله مددکار اجتماعی که عضو تظاهرات در نیویورک در روز جمعه. “هر گوشه ای که مردم از رنگ روشن به آنها تحت فشار قرار دادند.”

پس از ماه اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19 تظاهرات نمایندگی یک نقطه شکستن نه فقط در مبارزه با نژادپرستانه و خشونت پلیس بلکه در مبارزه با این بیماری است. جمع آوری در جمعیت با شانس کمی فاصله اجتماعی نقاب تظاهر کنندگان را به خطر انداخته و نه فقط خشونت پلیس اما سلامت خود را به قرض دادن صدای خود را به کر و خواستار پایان دادن به نژادپرستانه و خشونت است.

“من بیشتر ترس از یک افسر پلیس در نظر گرفتن زندگی من از من می ترسم از COVID-19 می گوید:” Ozzie Lumpkin 30 سال, مدیر فروش که با حضور اعتراض به افتخار حافظه هل دهنده Ahmaud Arbery. “من در حال اجرا به من آزادی می گوید:” Lumpkin که اجرا می شود 75-100 مایل در هفته. “هنگامی که او کشته شدم من احساس مانند یک بخشی از آزادی من شد دور گرفته شده است.”

“شما فکر می کنم در مورد پلیس که به زانو خود را در Floyd شما فکر می کنم در مورد چگونه امریکا خود زانو بر مردم رنگ می گوید:” Borker. “و بنابراین آیا ما در خانه بمانند و یا فکر می کنم در مورد خطر از بیرون آمدن به اینجا در رابطه با COVID بحران در هر صورت ما هنوز هم کشته شدن. بنابراین ما از ذهن نیست با توجه به این خطر است.”

اما پس از اعتراض برای سال در برابر پلیس به کشتار سیاه آمریکایی–مایکل براون و اریک گارنر Philando کاستیا و هزاران نفر دیگر–برخی از فعالان می گویند که آنها احساس کمی تغییر کرده است. “من می دانم آنچه در آن است به نام N***** می گوید:” جیمز Talton یک 32 ساله مربی تناسب اندام که اعتراض در بروکلین در روز جمعه. او می گوید شنیده ام داستان در مورد پدرش در مبارزات علیه جنوب تبعیض نژادی و “من احساس می کنم هنوز هم در برخورد با همان sh*t my dad پرداخته است.”

به همین دلیل Talton می گوید: او نمی پوشی غارت اما او درک می کند که چرا عصبانی تظاهرکنندگان را نابود اموال. “برای ما به توجه است که ما باید, ما باید همه چیز را به آتش. به دلیل آن به نظر می رسد مثل هیچ کس توجه,” او گفت:. “من می ترسم از زندگی در امریکا دوره است.”

رهبران جنبش می گویند که این لحظه متفاوت است: بین سلامت اقتصادی و قتل عام ایجاد اغتشاش توسط Covid-19 خشونت پلیس و سرکوب از آخر این هفته تظاهرات و رئیس جمهور توييتها تماس فعالان “اراذل و اوباش” و تهدید آنها را با “باطل سگ” تنش های نژادی را تشدید کرده و به یک نقطه شکستن.

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه یک دم از جنگ داخلی است که اتفاق می افتد می گوید:” آلیشیا Garza پیشرو نژادی عدالت سازمان و بنیانگذار سیاه آتی آزمایشگاه که کمک سکه عبارت “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” این نظامی پلیس گزارش از سفید supremacist آشوبگران نفوذ تظاهرات مسالمت آمیز و ظهور آشکار سفید ناسیونالیسم را تغییر سهام از مبارزه Garza می گوید. “سفید supremacists در حال حاضر بالاتر از زمین و عامل در روز روشن و در حال تشویق رئیس جمهور ما و این کاخ سفید” او می گوید.

در آن unnervingly حس واقعی نبرد وارد مرحله جدیدی شده است. “در سال 2014 مردم ساختمان و درک ما هنوز متقاعد کردن مردم از همه نژادها است که این موضوع می گوید:” Deray McKesson یک فعال حقوق مدنی و از بنیانگذاران کمپین صفر بود که یکی از قابل رویت ترین تظاهر کنندگان در فرگوسن میسوری است. “در حال حاضر آن را مانند خوب مردم آماده هستند آنها می دانند که درست و غلط, اما آنها نمی دانند که چگونه به آن را تعمیر کنند.”

“من نه داشتن همان گفتگو در مورد ‘تمام زندگی موضوع که تغییر می گوید:” گرزا, و اضافه کرد که او در حال حاضر می بیند به مراتب بیشتر سفید و متحدان در خیابان از او در سال 2013 است. اما حتی اگر احساسات عمومی چرخش در جهت خود را (به خصوص در میان افراد جوان) پاسخ رسمی تغییر کرده است. “کجا هستند مسئولین است که باید با استفاده از فرصت از این در اعتراض به اعلام یک تغییر سیاسی برای تغییر قوانین است که نگه داشتن مردم سیاه و سفید نا امن؟” Garza می گوید.

پس از آنها در پیوست این Simmons خانواده در آنجا ماند. نایلا نبود گریه بچه ها متزلزل شد اما منصرف. به طوری که آنها مهاجرت حدود یک مایل پایین جاده به Barclays Center, که در آن فعالان همچنان ادامه دارد نشان می دهد. به عنوان آنها راه می رفت فردریک مطرح شده ثبت نام خود را تا بالای سر خود را حروف ابتدایی-مدرسه دست خط هجی کردن: “من بعدی؟”

نوشتن به شارلوت تغییر در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>