AMC می گوید آن نیاز به ماسک در تمام تئاتر کمتر از 24 ساعت پس از گفتن آن نمی

که نمی کند.

AMC Theatres در عمده برگشت در روز جمعه گفت: آن را در حال حاضر نیاز به همه مهمانان به پوشیدن ماسک در سینما زمانی که آنها بازگشایی ماه آینده. در این اطلاعیه آمده کمتر از 24 ساعت پس از این شرکت گفت: مهمانان نمی مجبور به پوشیدن ماسک در مکان های خود را به جز در مناطق که در آن آنها نیاز به انجام این کار در حال حاضر.

این تصمیم موجب عمده واکنش به خصوص به دلیل مدیر عامل آدم آرون نظر در مصاحبه ای با تنوع است که “ما نمی خواهیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی” و “ما فکر کردیم که ممکن است آن را معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست.”

“این خبر باعث شدید و فوری اعتراض از مشتریان و روشن است از این پاسخ است که ما نمی تواند به اندازه کافی در استفاده از ماسک های” AMC در بیانیه ای گفت. “در AMC Theatres, ما فکر می کنم آن را کاملا حیاتی است که ما گوش دادن به مهمانان ما. بر این اساس و با پشتیبانی کامل از ما علمی مشاوران ما در حال معکوس و البته در حال تغییر ما مهمان ماسک سیاست. به عنوان ما بازگشایی تئاتر ما در حال حاضر نیاز است که همه AMC مهمانان در سراسر کشور پوشیدن ماسک به عنوان آنها را وارد کنید و لذت بردن از فیلم ما در تئاتر.”

AMC تا به حال حتی نامیده شده است توسط یکی دیگر از تئاتر زنجیره ای قبل از آن برگشت با Alamo Drafthouse اعلام این امر نیاز به ماسک به جز زمانی که مشتریان در حال خوردن و نوشیدن, نوشته,, “این است و نه سیاسی.”

AMC علاقمندان به سینما احتمالا هنوز هم مجاز به حذف ماسک خود را هنگام غذا خوردن امتیازات به عنوان اصلی AMC طرح گفت که در مناطق که در آن ماسک مورد نیاز مهمانان را نیاز به آنها را می پوشند “در حالی که به جز خوردن و نوشیدن.” اکنون سوال می شود که آیا Regal Cinemas و Cinemark تئاتر دیگر بزرگترین تئاتر زنجیره ای در ایالات متحده آمریکا همچنین اعلام کرد که سیاست های مشابه و نه جهانی که نیاز به ماسک را به دنبال کت و شلوار.

به روز رسانی: پس از AMC اعلام, Regal Cinemas گفت: این امر نیز نیاز به مهمانان به پوشیدن ماسک در آن تئاتر. برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>