پس از چند ماه رانندگی با ون آمازون ارائه بسته های به درب خانه, Abdulrahman Al-Arini تضعیف و سقوط یک شنبه صبح صدمه زدن به پشت مچ دست و دنده ها.

پس از در نظر گرفتن چند کوتاه روز کار سعی کنید به درمان او به زودی دوباره به حالت عادی خود حجم کار. او را انتخاب کنید تا حدود 150 بسته از یک انبار در Brantford, Ont., و بار آنها را در ون کار معمولا از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر به ارائه همه آنها را.

Al-Arini در حال حاضر مصدومیت قبل از او این کار را در ماه سپتامبر 2018 و کار خود را کمک نمی کند.

“من میریزم روی یخ در حالی که ساخت یک افت و آن را نگه داشته و بدتر” 26 ساله گفت.

Al-Arini در نظر گرفته شد یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و استخدام توسط یک شرکت به نام هفت دریا Services Inc., که قرارداد با یک بزرگتر پیک شرکت Intelcom بیان این که قرارداد با آمازون برای تحویل بسته های خود را.

او ساخته شده یک تخت با هزینه 20 دلار برای هر 16 بسته تحویل داده شده است. او نیاز به کار و شغل در دسترس بود برای کسی که یادگیری زبان انگلیسی است.

سرانجام در ماه مه گذشته شش ماه پس از او تضعیف و سقوط او تا به حال به عمل جراحی است. بدون گسترش منافع او نمی تواند استطاعت فیزیوتراپی توصیه می شود, او گفت:. او را ترک کانادا در پاییز گذشته شده است و دوره نقاهت در اردن.

Abdulrahman Al-Arini می گوید که او استفاده می شود به ارائه حدود 150 آمازون بسته در روز است. (Abdulrahman Al-Arini)

Al-Arini یکی کوچک در حال حرکت در یک تا حد زیادی under-the-رادار سیستم تحویل در سراسر کشور است که در تلاش برای دیدار با اشتها برای تحویل سریع کالا کانادایی سفارش آنلاین. تحویل شبکه است که در خدمت آمازون در کانادا شامل طیف وسیعی از پیک از بازیکنان بزرگ مانند کانادا پست Purolator و یو پی اس به متوسط پیمانکاران مانند Intelcom اکسپرس به آنهایی که کوچک مانند هفت دریا.

در پایین این هرم تحویل راننده. Al-Arini و دیگران بگویید CBC News که نیاز به سریع و کم هزینه تحویل گاهی اوقات می تواند خود را سلامت و ایمنی و ایمنی از دیگران در معرض خطر است.

با استفاده از شخص ثالث پیک آمازون اجازه می دهد تا به سرعت تا سطح شیب دار و یا کوچک تحویل آن عملیات بسته به خرید تقویم. به جای اینکه هر ساعت پرداخت می شود بسیاری از رانندگان پرداخت می شود در هر بسته انگیزه آنها را برای پر کردن وسایل نقلیه خود را با عنوان بسیاری از قطعات به عنوان آنها می توانید به عجله بسر می رسانید. آنها پرداخت می شود که آنها ارائه; هنگامی که آنها نمی توانند به دلیل بیماری و یا جاده های برفی — آنها نمی.

بسیاری از رانندگان را به بیش از 100 تحویل در 10 یا 12 ساعت بعد برخی رانندگی اتومبیل خود را و یا اجاره وانت و با استفاده از گوشی های هوشمند خود به خود نقشه راه.

کانادایی’ اشتها برای تحویل سریع کالا به آنها سفارش آنلاین شبکه گسترده ای از رانندگان بسیاری از طبقه بندی به عنوان پیمانکاران مستقل عجله برای رساندن ده ها تن از بسته های یک روز. (کلی بنت/CBC)

هنگامی که رانندگان برای برخی از کسانی که به اصطلاح آخرین مایل به شرکت در تورنتو صحبت کرد تا در حمایت از شرایط کار بهتر است خود اقدام مواجه شد با مجازات از آمازون با توجه به براده در مورد بازگشت به انتاریو روابط کار هیئت مدیره در روز پنج شنبه.

کارگران ادعا آمازون اقدام به خنک اتحادیه رانندگی در برخی از شرکت های که ارائه برای خرده فروش با استفاده از قدرت خود را بیش از پیمانکاران به رانندگان پشت سازماندهی تلاش از کار اخراج شدند.

آمازون تابعه آمازون کانادا تحقق Services Inc. “قاطعانه رد می کند” این اتهامات در براده به کار هیئت مدیره.

در بیانیه ای به CBC News, آمازون گفت: “قوی و ایمنی کار رعایت رکورد” در سراسر آن شبکه حمل و نقل کارکنان و پیمانکاران است. این شرکت کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از کوچک و متوسط پیمانکاران بخشی از شبکه خود را در کانادا و یا چه تعداد از آمازون تحویل آنها را.

آمازون گفت: پیمانکاران ملزم به طور کامل بیمه و مطابق با قوانین کار.

هفت دریا Services Inc., این مقاطعه کار فرعی است که استخدام Al-Arini نیست پاسخ به CBC درخواست برای نظر.

‘شما شروع به گرفتن کلید های میانبر’

یک بررسی توسط Marketplace منتشر شده در ماه سپتامبر در بر داشت ده ها تن از موارد از صدمات و مرگ و میر مربوط به رانندگان ارائه آمازون بسته در ایالات متحده است.

تدارکات مشاور مارک Wulfraat گفت: همان خطرات در کانادا وجود دارد که رانندگان تحت فشار هستند به طوری که بسیاری از تحویل تا به سرعت.

“اگر شما دیر یا شما کم کردن سرعت, شما شروع به گرفتن کلید های میانبر برای کار خود را در زمان انجام” گفت: Wulfraat از مونترال-شرکت مبتنی بر MWPVL بین المللی است.

“این می تواند چیزی ساده مانند پرتاب بسته های مشتری آستان و نه زنگ بل” Wulfraat گفت. “این می تواند چیزی شبیه به در حال اجرا یک نور قرمز. آن می تواند چیزی که در آن شما در حال رانندگی بیش از حد سریع است. می تواند بسیاری از چیزهایی که شما معرفی خطرات ایمنی عمومی در مقیاس بزرگ است.”

در یک بیانیه آمازون گفت: “ایمنی است و باقی خواهد ماند آمازون اولویت چراکه گسترده در صد از تحویل که در زمان می رسند و بدون حادثه است.”

کارکنان مشغول به کار در آمازون اجرای مرکز در برامپتون, Ont. (کریس جوان/کانادا مطبوعات)

نیک Frauhajm شروع آمازون ارائه بسته های Intelcom اکسپرس در کلگری در سال 2016. او سوار خودرو خود را پرداخت و برای خود و تلفن و گاز را تحویل دریافت حدود 1.55 $در هر بسته, او گفت:.

“فشار 100 درصد رانندگان,” او گفت:. “هنگامی که شما یک راننده شما در حال کار برای پرداخت و شما نمی مراقبت در مورد هر چیز دیگری. شما در حال کار برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود به عنوان سریع به عنوان شما می توانید بنابراین شما می توانید بیشتر پرداخت می شود.”

Frauhajm مشغول به کار بود به عنوان یک لی لی و استقبال فرصتی برای انجام کاری متفاوت است. او گفت: فرفره جذاب بود به خارج از محل کار کارگران صنعت نفت به عنوان مشاغل سخت آمد در آلبرتا.

او گفت: هر زمان که رانندگان نگرانی در مورد ایمنی پرداخت و یا ساعت پاسخ از یو پی اس بود که کل کسب و کار وجود داشته است با خطر لغو شدن توسط آمازون.

“اگر شما این کار را انجام نمی آمازون در حال رفتن به لغو قرارداد و هیچ یک از ما در حال رفتن به شغل او گفت:” کارگران گفته شد. او در سمت چپ این شرکت در سال 2017 بیش از نگرانی های خود را با حجم کار و ساعت.

Intelcom بیان کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهامات.

در یک بیانیه آمازون گفت: استفاده از این تکنولوژی برای پیمانکاران خود را به مطمئن شوید که درایور “نیست دریافت و رانندگی با بیش از حد بسیاری از بسته” و محدودیت تعداد ساعت رانندگان در جاده ها است.

‘کسی است که واقعا صدمه دیده است یک روز”

جولیان بازگشت به زندگی در یک خیابان یک طرفه در تورنتو St. Clair غرب محله است. در حدود 10 مواقع او را دیده اجاره وانت رفتن راه اشتباه پایین خیابان در حالی که آمازون تحویل, او گفت:.

یک راننده در یک شرکت ون رو به برخورد با همسایه خود وسیله نقلیه در مارس 2018 فقط پس از ارائه آمازون بسته در خیابان برگشت گفت:.

“آنها رفت و به راه راست ساخته شده خود را تحویل did U-نوبه خود و راه را اشتباه رفتم,” او گفت:. “کسی بیرون کشیدن خود را در جلوی خانه آنها برخورد.”

تورنتو ساکن جولیان بازگشت می گوید: در حدود 10 مناسبت های او دیده می شود, تحویل وانت رانندگی راه اشتباه خود را در خیابان یک طرفه است. (مایکل ویلسون/CBC)

او ویژگی این مشکل برای رانندگان لزوما دانستن این منطقه و تلاش برای عجله بسر می رسانید.

برگشت گفت: او هشدار مسئولان شهرستان به این مشکل است. او را اسیر برخی از اشتباه-راه رانندگان در یک دوربین ویدئویی نصب شده در خانه خود را.

“این نا امید کننده است چرا که کسی در حال رفتن به واقعا صدمه دیده است یک روز” او گفت:. “چه کسی جوابگو نیست? که در حال رفتن به پاسخگو? آیا شما فکر می کنم آمازون در حال رفتن به گرفتن مسئولیت ؟ احتمالا نه.”

تماشا کنید: ایوان دوربین جلب تحویل کامیون رفتن راه اشتباه در یک خیابان یک طرفه است.

دوربین های امنیتی در خارج از تورنتو ساکن خانه جلب تحویل ون رفتن اشتباه-راه در یک خیابان یک طرفه است. 0:06

Wulfraat تدارکات مشاور گفت: تاکید بر سرعت و قیمت پایین تر می آید با خطرات ایمنی.

“من می دانم که آمازون ادعا می کند در غیر این صورت اما شما نمی توانید ارزان و سریع و ایمن با کیفیت تمام در همان سطل,” او گفت:. “اگر شما در حال رفتن به رفتن ارزان و سریع وجود دارد رفتن به چیزی است که ورقه و … که برای رفتن به ایمنی. و خطر این است که فقط رفتن به بالاتر است.”

یک ‘اثر سرما’?

سوال از آمازون مسئولیت قراردادی پیک است که در میان کسانی که به پاسخ داده شود در انتاریو کار هیئت بررسی شنوایی مجموعه به رزومه کاری این هفته است.

ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 175 زمینه برای نقد و بررسی پس از آن در حال سازماندهی پیک رانندگان تحویل در سراسر منطقه تورنتو برای آمازون. این اتحادیه معتقد است که حتی اگر رانندگان بودند از لحاظ فنی به کار گرفته شده توسط پیمانکاران فرعی آمازون دارای “جهت تکمیل و کنترل” بیش از شرکت پیک.

برای مثال اتحادیه ادعای آمازون مجموعه نیاز است که رانندگان تحویل 15 تا 25 بسته در دقیقه و حفظ آمار عملکرد راننده و ساعت. این اتحادیه مدعی رانندگان که منجر unionizing تلاش از کار اخراج شدند.

این اتحادیه معتقد آمازون اقدامات تا به حال یک “اثر سرما” در کارگران و منصرف آنها را از unionizing.

آمازون با رد این اتهامات گفت: “نه در کسب و کار ارائه خدمات حمل و نقل.” این شرکت می گوید این قرارداد با بازو-ظهر پیک شرکت هایی که مسئول استخدام و ساعت را تنظیم و پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im