آمازون نازی-قاتل حماسه شکارچیان نمی تواند بگوید تفاوت بین Vigilante عدالت و برابر فرصت پورنو

اگر هدف شما این است که بگویید متنوع داستان در مورد قهرمانی تاریخی تروما و انتقام آن را احتمالا بهترین برای حفظ نازی ها—که من به معنای تحت اللفظی عاملان هولوکاست—خارج از آن. از یک موضوعی چشم انداز آن را بسیار سخت را به نفع خود با این بچه ها. به تصویر کشیدن آنها را به عنوان درخشان بدون خونریزی ماشین آلات کشتار و شما صیقل دادن وحشتناک خود را اساطیر; را انتخاب کنید به جای رنگ آنها را به عنوان dimwitted بی کفایت سرسپردگان و شما مسئول به بی اهمیت به درد و رنج و مرگ و میر میلیون ها نفر. چند معشوق فیلم که هدف نازی ها موفق شده اند برای جلوگیری از این تله با به خطر انداختن عاطفی رئالیسم به نفع off-the-wall طنز (تولید کنندگان) و یا به محض تطهیر (Inglourious Basterds). متاسفانه آمازون شکارچیان تلاش برای حقه بازی تمام سه حالت برای مدت 10 قسمت مجموعه تلویزیونی بدون هیچ چیزی نزدیک شدن به مل بروکس’ شوخ طبعی و یا کوئنتین تارانتینو فنی استعداد.

ایجاد شده توسط تازه وارد نسبت دیوید ویل شکارچیان وارد خواهد شد در نخست تصویری در جمعه ، 21 با مجوز و پروانه از تهیه کننده اجرایی Jordan Peele. این مجموعه در سال 1977—که از نظر فرهنگی متراکم سال به یاد جنگ ستارگان, پانک, دیسکو, و پسر سام قتل و قهرمان ما این است که یک جوان یهودی Brooklynite یونس Heidelbaum (لوگان لرمان از پرسی جکسون شهرت). هر چند او می خواهم ایده آل بود در قرار دادن خود شگرف فراست به استفاده از یونس است که زندگی در خانه مشغول به کار در یک طنز فروشگاه و moonlighting به عنوان ترین شهر بی منطق علف های هرز فروشنده به منظور حمایت از هولوکاست-survivor, مادر بزرگ (جینی برلین) که او مطرح شده است. اما وجود دارد بیشتر به این مادر doting از یونس می داند تا زمانی که حملات فاجعه و او با دوست او مایر Offerman (بزرگ Al Pacino, مسمومیت انبار قدیمی-یهودی-مرد رفتار یک بیت) و کشیده می شود به یک تیم از اوباش ترور اعضای یک شبکه گسترده ای از نازی ها زندگی می کنند و فرض بر این نام در آمریکا

در جای دیگر در یک 90 دقیقه برتر احساس می کند که دیگر حومه-مریلند کباب به پایان می رسد در یک کارتونی پشت سر هم از تیراندازی. وطنی نازی روانی تراویس Leich (گرگ Austin) با آرامش ارائه ستمکار سفید-supremacist تک گویی در میان آرامش ارتکاب اعمال وحشتناک از خشونت است. و Millie مالون (grey’s Anatomy آلوم Jerrika Hinton), یک زن در تلاش برای کسب احترام در اکثریت سفید نر FBI است که فرستاده شده به فلوریدا به قتل یک سالمند زن دانشمند ناسا. شبکه های مخفی نازی ها شروع به شکل گرفتن به عنوان نشانی خود را طرح شیطانی را به حدود یک چهارم رایش در خاک آمریکا.

الهام در بخش واقعی اواسط دهه 20 قرن نازی شکارچیان و شرم آور دولت آمریکا ابتکار عمل Paperclip, شکارچیان سهام با Peele فیلم تلاش برای استفاده از سرگرم کننده propulsive نوع داستان سرایی به عنوان یک وسیله نقلیه به صورت جدی اجتماعی تفسیر. ترسناک برای Peele است راهی برای تشدید ما احشایی پاسخ به نژادپرستی و استثمار و نابرابری. اما ویل در سبک اکشن, کمدی, و کمدی در شکارچیان می افتد بسیار مسطح است. کیر جوک و scatological شوخی—برخی از harrowingly بصری—ثابت هستند. من نمی scandalized توسط این نوع از طنز و آن را لزوما نمی تواند یک مشکل اگر آن را محدود به یونس و نوجوان خود را بگیرید و یاد دهید (یکی از آنها به نام “Bootyhole”). به جای ما آن را بشنود از بچه های خوب, بچه های بد, جوان, پیر و هر کس در میان است.

این نه تنها خصوصیات که احساس کم عمق و یا توسعه نیافته است. Millie بنابراین شباهت صالح جدی کارآگاه شخصیت در شبکه procedurals که صحنه تقریبا به نظر می رسد قالبگیری در از های مختلف نشان می دهد. امید بستن به تصویر بکشد نازی ها به عنوان یک سلسله مراتب از کارتون خائنانی ویل باعث می شود آنها را به طوری یکنواخت فریبنده و مهیب است که شما می توانید تصور کنید معاصر نئو نازی ها مشاهده شکارچیان و احساس خوب در مورد خود forebears. بیشتر ناامید کننده هستند یهودی شخصیت که شخصیت ها تا حد زیادی تجمع خوش خیم کلیشه های مذهبی factoids و دست اول و یا به ارث برده تروما. Gefilte ماهی می آید به طوری که اغلب شما می خواهم فکر می کنم هر یهودی در این سیاره بلعیدم آن ژلاتینی خاکستری دیسک های روزانه است. هر چند من زنده بسیار کمتر در نیویورک در سال 1977 من رشد یهودی در میان یهودیان مایر و یونس نسل و برای من این توصیفاتی (مانند gefilte ماهی) عبور نمی کند بوی آزمون.

به نظر می رسد آشکار است که کاریکاتورهایی از یهودیان حتی آنهایی که محبت را ندارد بسیار موثر مورد علیه یهودستیزی. اما نشان می دهد همچنین باعث می شود زیرکانه به همان اندازه تاسف انتخاب در راه آن را نشان دهنده نژاد پرستی. هنگامی که آن را مناسب برای داستان های ضد یهودی تعصب به نظر می رسد به گرفتگی و یا حتی پاک کردن خشونت و تبعیض nonwhite شخصیت های چهره مانند زمانی که یونس سیاه زن, عشق, علاقه, آشنایی متخاصم سفید مرد که خواستار یونس “kike.”

نشان می دهد بزرگترین مشکل درهم پیام های آن را می فرستد در مورد خشونت و انتقام. مانند تارانتینو, ویل palpably ارضا شدن از درد و رنج از نازی ها و بینندگان را به انجام همان. (تاپیک ویژه ناخالص شکنجه صحنه که لذت آمازون دارای هشدار داد مرا در برابر “خراب” با توضیحات اینجا.) و من بالاتر از اعتراف به این که من اغلب احساس خطر ناک حس شاعرانه عدالت در نزد توده قاتلان مرگ همان وحشتناک مرگ و میر آنها تحمیل شده بر میلیون ها نفر از قربانیان بی گناه. در عین حال شکارچیان نیز به ما نشان می دهد کسانی که مرگ غم انگیز—هر دو در فلش بک به اردوگاه های کار اجباری و از طریق سودای رایش جنایت در خانه جدید خود. اغلب آنها ارائه glibly به اندازه کافی غیر قابل تشخیص از صالح جان. در یک صحنه مجموعه در میان مضحک روشنایی کوچه بازی بولینگ, تراویس, نزدیکی علام تبه کار برادران کوئن نسبت شکسته یک مرد دندان با یک توپ بولینگ است.

ویژه داستان
از “عشق کور است’ به ‘دایره’ Netflix است Terrifyingly خوب در تلویزیون واقعیت
این پرچم در حال اهتزاز است ساختمان یک واقعیت امپراتوری بر پایه بینندگان اعتیاد آور ترین انگیزه است.

به اعتبار خود ویل قصد ندارد واقعا به تلفیق نسل کشی با انتقام برای همان. در مصاحبه او در مورد در حال رشد با یک مادر بزرگ که جان سالم به هولوکاست و چگونه به عنوان یک بچه داستان های او صدا به او مانند “مسائل از کتاب های کمیک و قهرمانان,” داستان “بزرگ خوب است اما بزرگ بد است.” او گفت که او امیدوار است که شکارچیان را ارائه می کنند “تطهیر” و “تحقق آرزو.” اما او همچنین مشاهده کرد که در آن “می شود این داستان است که زندگی در سیاه و سفید اما در خاکستری و تیره اخلاق” طرح سئوال: “اگر ما شکار این هیولا ما در خطر تبدیل شدن به آنها را خودمان؟” برخی از این تردید می آید از طریق یونس queasiness در مورد تبدیل شدن به یک قاتل که الهام بخش جذاب اما همه بیش از حد مختصر در نظر گرفتن اینکه آیا آن را ممکن است به یک ابرقهرمان—به یک فرد خوب است که می تواند معده قتل عام مردم بد—اگر شما نمی هاربر قابل توجهی تاریکی خود را. اما بیشتر نشان می دهد و انتخاب را به تمام اشکال خشونت سرگرم کننده الشعاع است که نکات دقیق وظریف. در بدترین حالت شکارچیان می تواند از دست دادن آن antifascist گستاخی می دانند و شروع به آمدن در سراسر به عنوان برابر فرصت سادیستی.

این مایه تاسف است—شاید تک ترین ناگوار—واقعیت زندگی در سال 2020 که نازی ها به تازگی غاز-پا راه خود را به جریان اصلی سیاست آمریکا و در نتیجه که داستان در مورد کشتن آنها شروع به طنین به عنوان خرابکارانه برای اولین بار در تاریخ ما است. که نباید ارائه آنها را خارج از محدوده برای صنعت سرگرمی. (فقط در سال گذشته HBO کمیک-کتاب اقتباس نگهبانان با استفاده از ابرقهرمان نوع برای راه اندازی یک پژمرده نقد سفید برتری و موذی سیستمیک نفوذ در ایالات متحده) اما این به آن معنا است که قصه در سراسر رسانه ها باید آگاه اخلاقی و سیاسی undertones از تصاویر به حدی است که ویل و co-showrunner نیکی Toscano به نظر نمی رسد شده اند. من اعتماد است که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان Peele مشغول فیلمساز که سطح ورودی های خلاق در اینجا این است که مشخص نیست باید قلب خود را در جای مناسب. این فقط یک شرم است که به نظر می رسد می شود بسیار فاصله بین آنچه که شکارچیان می خواهد می گویند و آنچه در آن در واقع بیان.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>