آمازون برنده دادگاه به حالت تعلیق 10 میلیارد دلار نظامی آمریکا قرارداد با مایکروسافت

قرارداد خواهد صندوق یک میلیارد دلاری در محاسبات ابری معامله شناخته شده به عنوان جدی. در اوایل این هفته Amazon Web Services گفت که به دنبال عزل تهمت و Esper بیش از تلاش برای “پیچ آمازون” در طول قرارداد.

آمازون برنده حکم دادگاه در روز پنج شنبه به طور موقت مسدود کردن 10 $میلیارد دلار (€9.2 میلیارد دلار) نظامی آمریکا قرارداد با مایکروسافت.

ما قاضی اعطا شرکت درخواست برای یک دستور مقدماتی به توقف قرارداد که صندوق یک میلیارد دلاری در محاسبات ابری معامله شناخته شده به عنوان مشترک شرکت دفاع زیرساخت یا جدی.

هر دو اسناد و مدارک درخواست بلوک و قاضی تصمیم به صدور دستور مهر و موم شده توسط دادگاه.

قاضی پاتریشیا E کمپل-اسمیت نیز منتشر شد مهر و موم شده, نظر, همراه با تصمیم و دستور آمازون برای ارسال $42 میلیون برای پوشش خسارت در صورتی که این دستور صادر شد اشتباه.

مایکروسافت در بیانیه ای گفت: روز شنبه بود که نا امید شده توسط اضافی تاخیر اما گفت که این باور است که آن را در نهایت خواهد شد مجاز به انجام این پروژه است. آمازون در ابتدا مورد علاقه را به نفع خود قرارداد که مقامات وزارت دفاع گفته اند خواهد adavance ارتش ایالات متحده فن آوری استفاده بیش از دشمنان.

جدی پروژه را ذخیره و پردازش داده های طبقه بندی شده, اجازه می دهد که به افزایش ارتباط با سربازان در میدان جنگ و استفاده از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به آن جنگ برنامه ریزی و قابلیت های مبارزه با.

این حکم به شرح زیر وقایع اوایل این هفته است که در آن خدمات وب سایت آمازون گفت که به دنبال عزل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر دفاع علامت Esper در آن طرح دعوی در دادگاه بیش از اینکه رئیس جمهور در تلاش بود به “پیچ آمازون” در طول قرارداد. این مرجع به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام دشمنی با مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و واشنگتن پست روزنامه او صاحب.

lc/msh (AFP, Reuters, AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>