آمازون می گوید تحویل سرعت بازگشت به حالت عادی پس از Coronavirus له

یکmazon.com Inc. می گوید: یک و دو روزه تحویل بار است که خریداران باید به انتظار باید به تدریج در هفته های آینده به عنوان خرده فروش آنلاین جلب از افزایش تقاضا به شیوع کروناویروس.

این شرکت در روز یکشنبه لغو محدودیت در مقدار موجودی تامین کنندگان خود را می توانید ارسال به آمازون انبارها و کوتاه شدن زمان تحویل — که تا به حال کشیده برای هفته برای برخی از محصولات از شیوع شروع — به روز.

آمازون صرف ماه آماده شدن برای افزایش تقاضای مصرف کننده است که معمولا در طول فصل تعطیلات. این Covid-19 شیوع آن بسته بسیاری از خرده آجر و ملات فروشگاه ها و ارسال میلیون ها نفر از خریداران آنلاین ایجاد ارزش یک ماه از جمعه سیاه صرف بدون هشدار. هنگامی که آمازون سقوط کرد, پشت, آن را در زمان چند هفته و استخدام 175,000 مردم را به عقب بر گردیم در مسیر.

“ما حذف محدودیت تعداد در محصولات تامین کنندگان ما می توانید به ما در تحقق مراکز” آمازون سخنگوی کریستن کیش گفت: در یک ایمیل. “ما همچنان به پایبندی به گسترده بهداشتی و اقدامات ایمنی برای محافظت از همکاران ما به عنوان آنها را انتخاب کنید بسته و کشتی محصولات خود را به مشتریان و بهبود سرعت تحویل در سراسر فروشگاه ما.”

حتی با تاخیر آمازون دیدم عمده افزایش فروش به شیوع کروناویروس چرا که خریداران به حال چند تا را انتخاب کند. آمازون فروشگاه جعبه بزرگ سوپر مارکت ها و داروخانه ها در میان چند کسب و کار ضروری و مجاز به باز باقی می ماند. اما تاخیر شروع شد به لکه آمازون شهرت خود را با مشتریان و بازرگانان آن که عرضه بیش از نیمی از کالاهای فروخته شده در سایت.

تحویل سریع مرکزی به آمازون مشتری وعده کمک به آن جذب بیش از 100 میلیون نفر از مردم که پرداخت ماهانه یا سالانه حق عضویت برای نخست عضویت. نخست اعضای صرف بیشتر در سایت نسبت به غیر نخست اعضای آن را حیاتی برای آمازون به آن تحویل بار به حالت عادی بازگشت, به خصوص به عنوان فروشگاه های خرده فروشی شروع بازگشایی و خریداران باید گزینه های بیشتر.

زمانی که مستقر در سیاتل آمازون غرق شد در بسیاری از خریداران را دیدم زمان تحویل طولانی و منتقل خریدهای خود را به وانت منظقه گزینه های ارائه شده توسط Walmart, Inc. و هدف شرکت گفت: Anthony کشتی, مدیر اجرایی PriceSpider که آهنگ ترافیک وب سایت برای بیش از 1600 مارک ها از جمله مصرف کننده کالاهای اساسی ساخته شده توسط پراکتر و گمبل Co. و کرافت هاینز Co.

“وفادار آمازون خریداران چپ سایت هنگامی که آنها را دیدم زمان تحویل طولانی و یا اقلام خارج از بورس” او گفت:. “خرید-آنلاین-وانت در فروشگاه تبدیل شده است بسیار فریبنده تر و مطلوب راه حل زمانی که مردم می خواهند چیزی در حال حاضر.”

آمازون اجازه دهید کارمندان نگران ایمنی خود را در طول شیوع آن افزایش غیبت و تشدید تاخیر. برخی از قانونگذاران اتحادیه های کارگری و کارگران را مورد انتقاد آمازون برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از آن انبار کارگران و در ادامه تحویل از طریق این بیماری همه گیر. مقامات شرکت کرده اند گفت: بارها و بارها آنها را گرفته و مراحل متعدد از جمله گسترده تمیز در امکانات برای حفظ کارکنان خود را سالم.

زمان تحویل طولانی شد و شروع به ساییده شدن آمازون ستارگان شهرت نام تجاری در میان مصرف کنندگان گفت: Juozas Kaziukenas بنیانگذار نیویورک شرکت تحقیقات بازار, نبض است که نظارت بر این سایت. خریداران چپ 800,000 نظرات منفی در آمازون, خرید از سایت در ماه آوریل دو شماره در همان ماه در سال قبل با افزایش نسبت به طولانی شدن زمان تحویل, او گفت:.

“آمازون شناخته شده است برای انتخاب قیمت های پایین و سریع حمل و نقل” Kaziukenas گفت. “این همه شکست در طول بیماری همه گیر. انتخاب همیشه وجود دارد قیمت های پایین چون آمازون به فروش می رسد و حمل و نقل سریع رفته بود.”

حتی آمازون تجار بسیاری از آنها با تکیه بر این شرکت به فروشگاه بسته و کشتی محصولات خود را از طریق انجام شده توسط آمازون تدارکات و خدمات شروع به انجام همه چیز خود را برای تسریع سرعت تحویل.

Bellroy شده است فروش کیف پول و گوشی های هوشمند موارد و لپ تاپ آستین در آمازون به مدت هفت سال و با استفاده انجام شده توسط آمازون به خاطر تحویل سریع محبوب است با آرزو نخست اعضای. اما با پایان ماه مارس زمان تحویل برای بسیاری از محصولات خود را به عنوان طولانی به عنوان 30 روز و خرید و فروش کاهش یافت. آمازون اولویت موارد ضروری. بنابراین Bellroy شروع به بسته بندی و حمل و نقل بسیاری از محصولات خود و در حال حاضر آیا این تدارکات برای حدود 20 درصد از فروش خود را در سایت آمازون گفت: لینا Calabria, موسس و رئیس اجرایی این شرکت است.

“زمانی که شما رفتن به آمازون و ببینید 30 روز حمل و نقل نام تجاری ما است مخلوط شدن با آمازون و مشکلات ما نمی خواهیم مشتریان ما را به یک تجربه ناامید کننده” او گفت:. “به نظر می رسد مانند ما به طور تصادفی طراحی و توسعه یک استراتژی جدید برای آمازون است.”

دوباره کاهش زمان تحویل آمازون قطع خواهد شد خطر بیشتر تجار defecting از تدارکات خود را که تولید حدود 14.5 میلیارد یا 19 درصد از مجموع درآمد در سه ماهه اول. بسیاری از فروشندگان به سادگی در حال انتظار برای آمازون برای روشن شدن تحویل مسدود گفت: جیمز تامسون سابق آمازون کارمند است که کمک می کند تا تجار فروش محصولات در سایت خود را از طریق شرکت مشاوره خرید جعبه کارشناسان.

“مهم نیست که اگر من تبلیغات در Facebook یا Google و هدایت مردم به سایت و ارائه سریع تر تحویل از آمازون,” او گفت:. “بزرگترین مشکل برای بسیاری از تجار این است که خریداران فقط نمی خواهید محصولات خود را در حال حاضر.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>