ترس نیست: همه چیز را به شما مورد استفاده برای بیرون رفتن در ملاء عام برای گزارش شده که به زودی در نهایت در درب خود را یک بار دیگر.

زمانی که COVID-19 همه گیر ضعف آن انبارها و تحویل قابلیت های آمازون deprioritized محموله های “غیر ضروری” اقلام و مسدود فروشندگان شخص ثالث از تهیه این محصولات. اما پس از استخدام هزاران نفر از انبار و تحویل به کارگران بیش از چند هفته گذشته آمازون آماده است به عقب بر گردیم به حالت عادی افراد آشنا با این موضوع بگویید وال استریت ژورنال.

حتی قبل از اجتماعی فاصله اقدامات گسترده شد و منصرف آمریکایی ها از رفتن به فروشگاه خود آمازون دیدم عظیم افزایش سفارشات در میان کروناویروس جدید به افزایش است. که رهبری این شرکت برای گفتن فروشندگان شخص ثالث در مارس 16, آن را فقط قبول محموله از “خانواده محصولات اساسی تجهیزات پزشکی و تقاضای محصولات” که این امر به نوبه خود کشتی به خریداران — فروشندگان شخص ثالث اعتراض به این تصمیم گفت: این امر نابودی کسب و کار خود را. آمازون همچنین اعلام کرد که بعد از آن بود استخدام 100,000 بیشتر انبار توزیع و تحویل کارگران به جای هجوم.

آمازون استخدام ولگردی و قانونی شکنی به نظر می رسد که پر بسیار مورد نیاز شکاف و پس از آن “اجازه خواهد داد که بیشتر محصولات به تحقق مراکز” اواخر این هفته آمازون سخنگو گفت این مجله. “محصولات محدود می شود توسط مقدار به ما را قادر به ادامه اولویت بندی محصولات و حفاظت از کارکنان در حالی که همچنین حصول اطمینان از پر فروش ترین شرکای می توانید کشتی کالا به ما امکانات” این سخنگو ادامه داد.

کارگران در Staten Island, New York, آمازون انبار به تازگی برگزار شد اعتصاب در اعتراض به این شرکت دست زدن به یک کارمند coronavirus مورد; کارکنان در آمازون متعلق به زنجیره مواد غذایی تمام مواد غذایی نیز در بیمار نامیده می شود یکهو به افزایش تقاضا در محل کار حمایت. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im