آمازون بزوس مدیر عامل شرکت حاضر به شهادت قبل از کنگره آمریکا

Amazon.com Inc. گفت: روز دوشنبه خود بنیانگذار و مدیر اجرایی جف بزوس است که حاضر به شهادت دادن به کنگره پانل بررسی پتانسیل نقض آمریکا قانون ضد تراست توسط شرکت های فن آوری.

این شرکت تایید کرد نامه ای که خود را وکیل فرستاده شده به اعضای کمیته قضایی مجلس گفت آمازون تا به حال شرکت-عمل با پروب.

“این شامل ساخت جف بزوس در دسترس برای شهادت در جلسه با دیگر مدیران در تابستان امسال گفت:” نامه امضا شده توسط رابرت Bra از کاوینگتن و برلینگ LLP.

چهار بزرگ با تکنولوژی سیستم عامل — الفبای Inc.’s, Google, Apple Inc., آمازون و Facebook Inc. — در دست بررسی توسط یک کمیته قضایی مجلس پانل و وزارت دادگستری ایالات متحده. در همین حال کمیسیون تجارت فدرال کاوش Facebook و آمازون و گروه ها از دولت ایالات متحده به طور کلی وکیل به دنبال در Facebook و Google.

Bra گفت: در نامه ای که آمازون و کمیته نیاز به “حل و فصل تعدادی از سوالات در مورد زمان بندی فرمت و برجسته تولید سند مسائل لزوما قاب های فوق العاده ای خواسته های جهانی و همه گیر.”

این خواهد بود که اولین بار که بزوس به نظر می رسد قبل از کنگره به گفته یک منبع آشنا با این شرکت است.

اتهامات بیش از داده ها را از فروشندگان شخص ثالث

در اوایل ماه مه کمیته نوشت بزوس به تقاضای شهادت او در پی یک گزارش که خرده فروش آنلاین با استفاده از داده ها از آن فروشندگان شخص ثالث برای ایجاد رقابت محصولات. آمازون کاردانی general counsel, Nate ساتون انکار کرده بود تحت سوگند در ماه ژوئیه گذشته که آمازون با استفاده از اطلاعات حساس خود را مستقل فروشندگان به منظور توسعه محصولات آمازون.

بیشتر این نامه همچنین گفت که آمازون داده بود به کمیته ضد تراست پنل تعداد زیادی از اسناد و مدارک در مجموع بیش از 225,000 صفحات و کمیته داده است یک “اتصال تعهد” است که این اسناد می تواند به عنوان محرمانه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>