Alyssa Milano: تارا Reade به اتهامات ‘نگرانی من عمیقا” اما “من هنوز هم حمایت جو بایدن’

رئیس جمهور تهمت دستور جت های نظامی برای قرار دادن در یک نمایش به افتخار مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه COVID-19 و کامل پیشانی‘s Samantha Bee نبود تحت تاثیر قرار با گران ژست. “ما باید کاملا به افتخار کارگران ضروری است اما نه با جت های نظامی,” او گفت:. “ما در واقع باید حفاظت از آنها. و وجود دارد یک گروه از کارگران که واقعا نیاز به حفاظت از ما در حال حاضر: خدمات پستی.”

“هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به مسدود کردن coronavirus کمک های ایالات متحده خدمات پستی مگر آن افزایش قیمت آن بلافاصله” زنبور عسل گفت. “به طور خاص رئیس جمهور فکر می کند که اداره پست است undercharging آمازون برای تحویل چیزی است که خود دولت افشا و خنثی. مغلوب ساختن پیشی جستن است با وسواس آمازون و متنفر جف بزوس و نه برای همه دلایل خوبی برای نفرت جف بزوس. چون او صاحب واشنگتن پست.” نگاه “این بدترین زمان ممکن برای ما به رنج می برند از طریق یکی دیگر از رئيس جمهور در, توپ لیس,” او گفت:. “این یک سال انتخابات و با شیوع کروناویروس می رود برای ادامه را از طریق سقوط, خدمات پستی ممکن است تنها چیزی که می تواند ما را نجات دموکراسی است.”

“خدمات پستی یکی از آژانس های فدرال به طور مستقیم مجاز در قانون اساسی است و یکی از مهمترین نهادهای دموکراتیک ما: آن را از نظر قانونی ملزم به تحویل به هر نقطه ای در همان قیمت” بدون هیچ هزینه به مالیات دهندگان زنبور عسل گفت. بیش از 9 در 10 دموکرات ها و جمهوری خواهان تایید USPS “اما حتی اگر رای دهندگان خود را مانند آن رهبران جمهوری خواه نفرت زمانی که دولت در واقع کار می کند. آنها بوده ام در تلاش برای تضعیف خدمات پستی برای دهه” و “در نهایت آنها می خواهند به خصوصی اداره پست” آن را می سازد هیچ حس.

USPS است که قادر به خدمت به عنوان “به شدت مورد نیاز تاسیسات ارائه مواد غذایی و داروها و لوازم” در حال حاضر به دلیل “می رسد همه 160 میلیون آدرس در امریکا” زنبور عسل گفت. “است که شامل مکان هایی که نمی سودآور برای شرکت های خصوصی برای خدمت به همین دلیل است که جوامع روستایی را بیشتر رنج می برند اگر ما آن را از دست بدهند.” او راه حل های کوتاه مدت شامل تمبر و شما می توانید اطلاعات بیشتر در زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>