همه نشانه های نقطه به نقطه توکیو بازی های المپیک در حال به تعویق افتاد

اعضای کمیته بین المللی المپیک, ملی المپیک کمیته و ورزشکاران بودند همه مسابقه به سمت نتیجه همان دوشنبه: توکیو

توسط PATRIS-FUN در 5 فروردین 1399

اعضای کمیته بین المللی المپیک, ملی المپیک کمیته و ورزشکاران بودند همه مسابقه به سمت نتیجه همان دوشنبه: توکیو بازی های المپیک در حال رفتن به محل این تابستان.

کریگ Reedie یک دیرین عضو کمیته بین المللی المپیک به اسوشیتد پرس گفت که هر کس می توانید ببینید که در آن همه چیز به عهده دارد با این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش و امیدوار المپیک در سراسر جهان قادر به قطار.

"در تعادل احتمالات اطلاعات شناخته شده در مورد شرایط در ژاپن و COVID-19 اثر در بقیه جهان به وضوح نشان می دهد احتمال به تعویق افتادن," Reedie گفت. "طول تعویق افتادن این چالش عمده برای کمیته بین المللی المپیک."

پیش از آن در روز بین المللی المپیک عضو دیک پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که به او رسیده بود همان نتيجه گيری در مورد بازی ها که در حال برنامه ریزی برای شروع جولای 24. یک توییت را با روزنامه خواندن: "2020 المپیک تابستانی شده اند به تعویق افتاد بیش از Coronavirus نگرانی است."

کمیته بین المللی المپیک گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود و Reedie بود سریع به اذعان کرد که او صحبت کردن تنها برای خود و نه به خاطر هر گونه بینش را به او ارائه شده توسط رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ که راهنمای تصمیم نهایی. پوند بازگشت نیست یک پیام سمت چپ توسط AP. پیش از آن در روز بعد از پوند است اعلام یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک گفت: "این حق هر عضو کمیته بین المللی المپیک به تفسیر این تصمیم کمیته بین المللی المپیک (هیئت اجرایی) از یکشنبه."

در واقع تفسیر و عقاید هستند که فقط و نیست و همیشه در نقطه. ماه گذشته پوند به اسوشیتد پرس گفت که لغو نشده به تعویق افتادن بود و تنها گزینه واقعی اگر توکیو بازی ها نمی تواند در زمان شروع.

اما بسیاری تغییر کرده است از آن زمان به بعد و سریع حرکت "به تعویق انداختن" جنبش در میان ورزشکاران و سازمان ملل به نظر می رسید به کاهش احتمال است که آن را از چهار هفته برای کمیته بین المللی المپیک برای رسیدن به یک نتیجه گیری. که جدول زمانی IOC اجرایی کمیته تصمیم گرفت روز یکشنبه اعلام کرد آن را کنار هم قرار دادن گروه های کاری به مطالعه گسترده لجستیکی مسائل درگیر در به تعویق انداختن بازی.

در میان این مسائل عبارتند از: در دسترس بودن سالن در ژاپن اختلال بین المللی تقویم ورزشی در طول هر چه تاریخ جدید انتخاب شده است بازنشانی مقدماتی روش و بیمه ملاحظات; هر دو کمیته بین المللی المپیک و کمیته برگزاری گسترده سیاست های legalese که زمان را به باز کردن از پیچ.

پس از آن که کمیته بین المللی المپیک اعلام, اما هر دو کشور کانادا و استرالیا — که ارشد رسمی المپیک توسط کمیته بین المللی المپیک عضو John Coates, رهبر توکیو تیم بازرسی — ارسال کلمه است که آنها نمی خواهد و یا نمی تواند ارسال تیم به ژاپن برای المپیک که شروع در ماه جولای.

"من می دانم این است که دلخراش برای بسیاری از مردم — ورزشکاران و مربیان و کارکنان و طرفداران — اما این کاملا حق تماس و هر کس باید خود را دنبال سرب" نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت.

کلیدی دیگر هیئت های که تحت فشار قرار دادند برای به تعویق افتادن شامل جهانی دو و میدانی, فدراسیون بین المللی برای محور های ورزشی از المپیک همراه با کمیته المپیک در برزیل اسلوونی و آلمان است. ایالات متحده آمریکا شنا و ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست است که ترکیب به شکل حدود یک سوم از ایالات متحده, تیم همچنین می خواهید یک تاریخ جدید.

ورزشکاران نیز رشد بلندتر در درخواست خود را برای تعویق. آهنگ گروه به نام انجمن دو و میدانی پیوست یکی دیگر از گروه ورزشکار جهانی ورزشکار در فشار کمیته بین المللی المپیک به عمل می کنند.

آهنگ گروه رهبری دو بار قهرمان المپیک کریستین تیلور از آمریکا که گفت: بیش از 4000 دو و میدانی ورزشکاران در پاسخ به یک نظرسنجی و 87% گفت: آموزش های خود را به حال شده است منفی تحت تاثیر coronavirus.

فردی ورزشکاران در ادامه به صحبت کردن به عنوان به خوبی.

"اگر چه من ناراحت است که بازی های المپیک را نمی خواهد اتفاق می افتد در این سال من با شما موافقم که این بهترین تصمیم برای حفظ ورزشکاران و تماشاگران سالم و برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر" ایالات متحده ژیمناست مورگان هرد گفت: در یک صدای جیر جیر در واکنش به پوند نظرات.

و در حالی که گفت این یک معامله انجام می شود ممکن است پریدن تفنگ آن را احساس می کند اجتناب ناپذیر اعلام خواهد آمد.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de