همه پدر و مادر ها با داشتن یک زمان سخت در حال حاضر. اما پدر و مادر از دانش آموزان آن را به خصوص بد

“من احساس می کنم من می توانم نجات این اگر من فقط می گویند درست است.”

کلمات آمد از مادر یک دختر 14 ساله و پسر که نبود توزیع در آنلاین تکالیف. او حتی حضور در کلاس – “حضور و غیاب” نیاز به تلاش بیشتر خود را بخشی از یک ورود ساده. مادر او تا به حال نشده است آگاه از غیبت او بر روی کامپیوتر خود را در همه زمان ها تا آنجا که او می توانید ببینید. اما پس از آن گریز گزارش های آغاز شده در آینده. او در خطر ابتلا به تکرار کلاس هشتم. او یک مادر مجرد با دو نفر دیگر از بچه ها و پرداخت به نگه دارید تا با از راه دور. به نظر ریخته در Facebook و دیگر به ظاهر hardier, پدر و مادر, اخراج کردن اعتماد به نفس بخشنامه در مورد اجازه دادن به پسر رنج می برند “نتیجه طبیعی” از رفتار خود ترس snowballed در ذهن او. “همه من می توانید انجام دهید این است که اجازه دهید او را به حفر قبر,” او نوشت: انعکاس مشاوره-بخشندگان. “اما من فقط نمی توانید به تماشای پرتاب او زندگی خود را به دور از این در چنین تاثیرپذیر سن.”

با توجه به تمام زندگی یا مرگ واقعیت coronavirus اپیدمی آن را آسان برای به حداقل رساندن این مشکلات سالم پدر و مادر با بچه ها سالم و تلاش برای حقه بازی کار – در حال حاضر یک امتیاز از دست داد به میلیون ها نفر – بیشتر با چالش های روزمره. و در عین حال استرس حتی خوش شانس خانواده ها روبرو هستند این است که وحشتناک است. شما شنیدن و دیدن و خواندن در مورد آن در همه زمان ها از پدر و مادر از کودکان در تمام سنین است. اما هیچ یک صدا به جان به عنوان پدر و مادر از دانش آموزان.

بچه ها همه بیش از حد اغلب در بدترین حالت خود هستند jonesing برای دوستان خود اجتماعی فاصله در عصر رسانه های اجتماعی فعال همه مهلک ترین نقاط فشار خود را FOMO-لادن روان. کسانی که در برخورد با اضطراب یا افسردگی – که هر دو تمایل به سنبله در اوایل سال نوجوان – یک کل خیلی بیشتر از حد معمول به مضطرب یا افسرده در مورد. کسانی که مبارزه با تمرکز بر سازمان و یا انگیزه – مسائل مربوط به آن نیز اغلب تشدید وسط مدرسه عبور – یک مجموعه کامل از چالش های جدید به رقابت با. و پدر و مادر با داشتن همه چیز به مقابله خود را با تمام درام تنش و travails که به طور معمول در طول روز در مدرسه تحت تماشای دیگر حرفه ای آموزش دیده و پرداخت – بزرگسالان است. محروم از فرد در حضور معلمان و مشاوران مدرسه و مربیان و پس از برنامه های مدرسه, مطالعه متخصصان و ویژه اد آموزگار هستند و همه چیز را برای یک گروه از بچه ها که توسط و بزرگ می خواهم چیزی را با آنها انجام دهد.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

بارها و بارها موضوع حلقه از طریق پدر و مادر مشتریان آنلاین: اگر تنها من می تواند چیزی به طوری که من هفتم نمی نفرت من. اگر تنها من می توانم مجموعه ای از قوانین حق به طوری که من می تواند من هشتم کلاس Infinite استفاده از تحت کنترل است. اگر تنها من می توانم او را برای جلوگیری از چنین یک حرکت تند و سریع به برادر کوچکترش. اگر تنها من می دانستم که چه می گویند را باور آن را تقصیر او که همه دوستان او تصمیم به رها کردن او بدون (البته) گفتن او چرا.

ظرفیت مادران آمریکایی و به طور فزاینده پدران به سرزنش خود را برای مشکلاتی که نیست تقصیر آنها به سرزنش خود و بالاتر از همه برای دانستن چگونه به کنترل از چیزهایی که آنها به سادگی نمی توانید کنترل کنید هرگز متوقف به مات کردن من. همه چیز در مورد پدر و مادر در کشور ما را تشویق می کند که مرتب از خود می داند و این نوع از غرور; کل صنایع ارائه نمایان کمک کند در حالی که زندگی کردن پدر و مادر امیدوار باور است که اگر آنها همه چیز را درست و مناسبآنها می توانند فرزندان خود را خوشحال خود مطمئن باشید و موفق – برای همیشه لطفا برای. آن را آسان به اندازه کافی برای حفظ این توهم زمانی که بچه ها در نوزادان و کودکان نو پا و حتی از طریق خیلی از مدرسه ابتدایی. و در سال بعد از دبیرستان من متوجه شده ام پدر و مادر اغلب تمایل به شروع خود را به یک استراحت اطمینان یک دیگر “آنها چه کسانی هستند.”

اما وسط مدرسه لحظه ای است که یک نوع از والدین برزخ – یک-مرد-زمین بین یک وقت از بچه انطباق حتی اشتیاق به دیدار بالغ خواسته و فشار به سمت استقلال و شایستگی می آید که در بعد از سال های نوجوانی. پیام های مخلوط فراوانند: the back-to-school-شب جزوات موعظه دادن بچه ها بیشتر علمی و اجتماعی و فضای شخصی اما در برخی موارد مدرسه بسیار پیچیده است که بچه ها نمی تواند آن را انجام دهد خود به خود. “همه” می داند که شما نمی توانید “زور” کودکان و نوجوانان به دوستان – نمی توانید آنها را عبور از خطوط مرزی از محبوبیت اجتماعی و سلسله مراتب است که سازماندهی و عقده روحی آنها را (هر چند برخی از معلمان به طور معمول انجام این کار با موفقیت در کلاس های درس خود را) – اما در همان زمان پدر و مادر عمل در راه است که حمایت و پیشبرد بچه های خود را’ اجتماعی جاه طلبی. آن که نامش ذکر نشده و اغلب-در مجموع رفتار آگاهانه است که به طور کلی پایین می آید به یک مجموعه ای از قضاوت: چه فعالیت هایی به ارزش پول خرج کردن در آن کودکان و نوجوانان هستند و ارزش خرید هدیه تولد یا صدور دعوت نامه و یا گسترش تعریف “بسیار کوچک” جمع باشد.

آن را بسیار آسان برای پدر و مادر بچه ها در این سن به از دست دادن خود را گرفتن. احساسات است که می آیند تا زمانی که یک کودک مبارزات اجتماعی و یا حتی علمی (در حال حاضر که کلاس ششم است جدید, نهم, کالج فشار-wise) بسیار قوی و فوری. خشم است که حباب بسیار شدید و احساس ناتوانی می تواند بسیار غیر قابل تحمل. برای بسیاری از والدین وجود دارد یک نوع جدید از aloneness بیش از حد: در حالی که قبل از آن آنها ممکن است پیوند می خورند بیش از no-خواب داستان های ترسناک مدتی در اطراف هنگامی که بچه ها به نوبه خود 11, حس تشخیص در ضربات. پدر و مادر می گویند, آن را در مورد حفاظت از “حریم خصوصی” خود را تقریبا فرزندان نوجوان و در عین حال خود را از تصمیمات متناقض در مورد چه چیزی تلقی خصوصی اغلب به نظر می رسد با هدف پنهان کردن آنچه آنها خود را به ترس خود را بچه ها به صورت از دست دادن — بالاتر از همه در چشم پدر و مادر دیگر.

نیش که aloneness در حال حاضر هدف قرار دادن خانه برای والدین دانش آموزان میانه در حتی بیشتر افزایش در راه است. در حالی که کل غریبه در Facebook, نوجوانان و tween-پدر و مادر از گروه های پشتیبانی در حال حاضر حتی مشتاق به فاش کردن خود را در تاریک ترین و افکار خود را به اشتراک بگذارید بدترین روز در خوراک خود را به نظر می رسد به دندانه دار کردن تا تنها پیروزی: یک مادر و دختر باشگاه کتاب! عجیب ماجراهای در پخت! کل باغ دوباره landscaped! هزاران نفر از ماسک های دست دوخته شده! در ضمن در خانه های خود بازگشت ناپذیر تکالیف شمع; آنلاین پستی تکثیر. وسط مدرسه بدبختی عمیق تر و والدین وحشت شروع می شود به نوبه خود به خشم ناتوان.

این است که یک وضعیت غیر قابل تحمل. مربیان و کارشناسان نیاز به گام تا و کمک به پدر و مادر است. این به این معنا نیست گفتن آنها به تعمیر خود را– برای جلوگیری از “helicoptering” و لرز – اما در واقع گام برداشتن به نیزه جوش از والدین بیش از حد و همراه آن خود را سرزنش. مدارس نیاز به توقف تلاش برای آموزش مواد جدید است. آنها باید نیاز به سنجش زمان ساعت فعالیت بدنی از هر نوع در داخل خانه یا خارج به جای. آنها باید به کودکان و نوجوانان ساعت زمان جدی خواندن بیش از حد – و سعی کنید به کتاب صوتی گوش دادن در دسترس برای همه ، آنها باید حرفه های خلاق – طراحی شده برای کودکان و نوجوانان استعدادهای فردی و دسترسی به منابع – تعداد عنوان کامل تحصیلی مورد نیاز است. آنها باید نیاز به زمان قابل توجهی سرمایه گذاری آنلاین کار داوطلبانه – با کارکنان مدرسه انجام تکالیف از قبل برای پیدا کردن و راه اندازی این فرصت ها به طوری که پدر و مادر لازم نیست که. و آنها باید با در نظر گرفتن انواع دیگر در خانه کارگر به عنوان خدمت به جامعه بیش از حد: حتی کمک به پدر و مادر و یا بستگان دیگر با پخت و پز و نظافت و باغبانی و یا مراقبت از کودکان. فعلی فاصله-آموزش اپیدمی ساخته شده است که ما کشور را دیرینه و نابرابری در فرصت های آموزشی بیشتر خودنمایی تر از همیشه قبل از. با بسیاری از کودکان و نوجوانان فاقد کامپیوتر و در خانه دسترسی به اینترنت معلمان در حال رفتن به نشان می دهد بیشترین حد ممکن انعطاف پذیری و مراقبت در ساخت مطمئن شوید که همه بچه های خود را می توانید حداقل چیزی مثبت از این دوره است.

بالاتر از همه مدارس باید به پدر و مادر اجازه صریح و روشن به اجازه خود را قلاب. به آنها بگویید که آنها به احتمال زیاد نخواهد بود قادر به نگه داشتن بچه ها خود را “در مسیر” و آن را O. K. حفظ روابط خود را دست نخورده است به مراتب مهم تر است. تشویق آنها فقط به انجام هر آنچه با این نسخهها کار در هر راه را بیشتر حس برای خانواده خود را. ما در حال زندگی می کنند از طریق واقعی put-on-your-own-اکسیژن-ماسک-اولین نوع از یک لحظه. صرفه جویی در روح و روان از قرنطینه وسط دانش آموزان و پدر و مادر خود را به هر بیت به عنوان بسیاری از بهداشت عمومی ضروری به نگه داشتن ریه های خود را روشن.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>