پس از چهار فصل و چهار سال در هوا این اتصالات که Michael Schur را به جای خوب باید نتیجه گیری با یک disquisition در محاسن از ابدیت است. است بهشت بی پایان واقعا تمام است که آن را ترک خورده است ؟ اگر سعادت اعطا شده است با ضربه محکم و ناگهانی از انگشتان ما اگر دل ما خواسته تا به راحتی به دست آورد و اگر ما تمام وقت در زندگی پس از مرگ به افراط آنها را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد در حال مرگ قبل از ما در اطراف خود را به هر یک از آنها و سپس شاید بهشت است که در واقع جهنم. حداقل این نوع از بد شانسی. هنگامی که همه چیز ممکن است و هیچ چیزی مهم نیست و وقتی که هیچ چیز مهم, ذهن, رفتن به دانه. حتی Hypatia اسکندریه نمی تواند تحمل چنین شرایط بدون تبدیل به یک کل “صاف مغز است.”

خوب جای‘s النور (کریستن بل), R. (ویلیام جکسون هارپر), Tahani (Jameela جمیل) و جیسون (مانی Jacinto) باید یک راه حل ظریف: یک بعد از-زندگی پس از مرگ نگه داشته و پشت درب سبز. گام راست و در صلح برای همیشه لطفا برای. بهشت اما خوب بار که به پایان رسید در نهایت.

من فرض کنید همان درست است از تلویزیون است. ما در گذشته نقطه که در آن “عصر طلایی” است که مناسب برای توصیف این روز از اوج های تلویزیون. رک و پوست کنده حتی “اوج TV” را با احترام برای توصیف 2010s و در حال حاضر 2020s که در آن وجود دارد بیش از حد لعنتی خیلی تلویزیون به تماشای سریال و تمایل به رفتن در, و در, و در, آیا سزاوار آنها به یا نه.

در نظر بگیرید که وجود دارد هنوز هم یک دوربین خدمه مستند زندگی طولانی Dunphy, خانواده, است که بحران جدید آشکار و تحریک عاشقانه هنوز گرما در سالن خاکستری اسلون بیمارستان یادبود و بارت لیزا و مگی نیست سالخورده یک روز از سال 1989; فکر می کنم در مورد stranglehold که بازی تاج و تخت را حفظ کرده است و بیش از فرهنگ پاپ دهه اخیر و با جانشین سری در راه برای 2022 آن مقابله خواهد slacken, فقط به طور خلاصه قبل از خفگی کردن سایت های سرگرمی پذیر است.

بیش از حد از یک چیز خوب است یک مشکل است. شکر و کمی جالب اینجاست که این جای خوب می داند که مشکل با وجود اینکه در مجموعه شیرین آخرت و ترش آخرت و دوم-رای آخرت. وجود ندارد از یک گوشه ای از عالی فراتر از Schur خود نویسندگان و سری بازیگران کشف نشده در طی آن طول عمر: خوب جایی است که در واقع بد محل به علاوه متوسط محل به علاوه واقعی جای خوب از جمله پر کردن آن دفاتر که در آن روح خوب هستند sifted از بد روح که بدان معنی است که مطابق با جای خوب پوچ الزامات مورد نیاز برای ورود هیچ کس به پایان می رسد تا در جای خوب در همه و شکنجه توسط اره برقی خرس برای همیشه به جای.

برکت محل خوبی برای پایان دادن به. به عنوان سرگرم کننده به عنوان آن است که تماشای بیش از پازل باند جدید وجودی معضلات هر هفته نقاشی کردن مسیر خود را به سوی روشنگری برروی آن بکشید بعد از خود فانی کویل شکست هدف از این نمایش به عنوان معاصر نقشه راه خوبی برای همه ما نیاز به این که آیا ما آن را درک یا نه در لحظه ای که در آن نیکی است در تامین کوتاه مدت و بدی trickles از بالای جامعه آمریکا است. ما در دوره ای از گاه به گاه ظلم و ستم: هر کسی در هر لحظه قدرت به طعنه زدن قلدر و سوء استفاده غریبه از صدها مایل دورتر برای چنین گناهان به عنوان میل آخرین جدی. ما در حال صحبت کردن در مورد بدی در آن pettiest فرم (هر چند حتی خرده badnesses می تواند معنی دار عواقب در دنیای واقعی); آن workaday بدی نوع بدی در غیر این صورت خوب مردم از گناه خواهد بود و در نهایت در مکان بد برای. (بدی در آن بدترین اشکال a’la جنایات نفرت و بالا جنایات شامل یک مقوله جداگانه است. بسیاری از ما نمی پانچ بلیط های ما به دوزخ تیرباران کردن کنیسه یا اخاذی یک کشور خارجی است.)

خوب بودن طول می کشد بسیاری از کار. در این جای خوب, در, زندگی, خوبی, می آید به طور طبیعی به هیچ کس: نه النور خودخواه و تند تند نه Jason ضربه و کم نور نه Tahani والا و افتخار نه R., غیر قطعی و تلاش. خوبی نسبی است ، Tahani است بشردوستانه تلاش استطاعت او روکش خوبی اما در زیر روکش دروغ تکبر و حسادت. R. درخشش در ضمن باعث می شود او یک خار در کنار دوستان و خانواده خود را. او یک مرد ناتوان از در نظر گرفتن عمل, آیا بی اهمیت یا فوری به ضرر هر پمپاژ در مدار خود.

تلویزیون است که به ندرت انقلابی اما Schur بزرگ ایده برای مکان خوبی برای ماساژ تناقضات خوبی به طنزهای قالب واجد شرایط. خوب بودن مبالغه شده است. معماران خوب جای simpering goodie موضوعات مانند L. L. Bean رد hoodwink, Michael (Ted Danson), مغبون بد محل معمار و اصلاح حرفه ای, شیطان, به فرض مالکیت جای خوب پس از بازسازی آن را کمی بهتر از خوب جایی جز این که ابدی شادی و سرور تبدیل ساکنان را به زامبی بی فکر. آنها نمی دانند که چگونه برای رفع این مشکل به طوری که آنها تخلیه آن در مایکل, و, اصلاح و یا بدون خروج از بهشت در دست شیطان است قطعا نه خوب. اگر جای خوب و معماران در حال paragons آنچه در آن است به خوبی وجود دارد به نظر می رسد امید کمی به سمت چپ برای بقیه از ما — به جز البته برای النور, R., Tahani و جیسون و حتی مایکل و جانت (D ‘ Arcy Carden).

خوبی در نهایت ندارد در مورد شما چقدر خوب هستنداما چقدر خوب شما تلاش می شود. که میراث به جای خوبکه در آن فرشتگان squirrelly خائن و شیاطین بر این باورند در توانبخشی. نشان می دهد که یک عهد به خوبی به عنوان یک جریان معنوی سازمانی که کار مردم را به امروز بهتر از دیروز بود. هر کسی می تواند خوب اگر آنها مایل به قرار دادن در تلاش است. مکان های خوبی نشان می دهد آنچه که “تلاش” به نظر می رسد و چه خوبی می گیرد: آموزش آسیب پذیری و مبارزه و شکستو مهمتر از همه شاید کمک چند دوستان خوب. خوبی سفر است. داشتن تحصیل مخاطبان خود در نیکی’ کارگر از سال 2016 به حال به جای خوب است به آرامی وارد و در پایان از خود پله فراتر از سبز بزرگ درب به نهایی خود را استراحت.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im