الکس Trebek علائم 1 سال پس از مرحله 4 سرطان لوزالمعده تشخیص

کانادا در معرض خطر میزبان الکس Trebek جشن یک نقطه عطف در نبرد با مرحله 4 سرطان لوزالمعده است.

به Sudbury, Ont., بومی اعلام کرد در ماه مارس سال گذشته که او شده است می خواهم مبتلا به سرطان تشخیص داده و قول داد برای مبارزه با آن و حفظ و کاری که او انجام داده است.

در یک ویدیو یوتیوب از خطر مجموعه, Trebek می گوید که او “بسیار خوشحال به گزارش” که او را فقط به ميزان بقای يک ساله خود را برای نوع سرطان است که 18 درصد است.

اما 79 ساله می افزاید: درمان خود سفر نکرده اند و یکی از آسان اشاره کرد او تا به حال “بسیاری از نه چندان خوب در روز.”

Trebek می گوید: “وجود دارد لحظات بزرگ, درد, روز, زمانی که برخی از عملکردهای بدن دیگر عمل و ناگهانی حملات گسترده ای از رکود بزرگ” ساخته شده است که او را “تعجب می کنم اگر آن را واقعا ارزش مبارزه.”

اما او می افزاید: او “خار که در کنار به سرعت آنجا که می شده اند یک خیانت” و “دلبر ژان کسی که همه او را” برای کمک به او برای زنده ماندن.

“آن شده اند که یک خیانت دیگر از بیماران مبتلا به سرطان که باید نگاه به من به عنوان الهام بخش و تشویق کننده از انواع با ارزش از زندگی و امید” Trebek گفت: در این ویدئو ارسال شده در چهارشنبه در معرض خطر حساب های رسانه های اجتماعی.

“و آن را قطعا خواهد توانست یک خیانت از ایمان به خدا و میلیون ها نفر از نماز که گفته شده از طرف من.”

Trebek گفت انکولوژیست خود را سعی کردم به او را تشجیع کردن روز دیگر با گفتن او را که او مطمئن بود که او نیز در رسیدن به بقای دو ساله است که تنها هفت درصد است.

“و شما می دانید چیزی است که اگر من — هیچ اگر ما چرا که بسیاری از ما درگیر هستند در این وضعیت اگر ما آن را فقط یک روز در یک زمان با یک نگرش مثبت هر چیزی امکان پذیر است. من شما را نگه دارید ارسال شده است.”

Trebek برنده چندین جایزه امی برای میزبانی معرض خطر از سال 1984. او در طول سفر به سرطان او ادامه داد: میزبان این آمار نشان می دهد آزمون منتشر شد و چند فیلم به روز رسانی بینندگان بر سلامت انسان است.

Trebek است که میله میله به دریافت آکادمی آیکون جایزه در جایزه سینمای کانادا در اواخر این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>