آلاسکا مرد کشته شده در آشکار حمله خرس در نزدیکی خود را از راه دور کابین

(جونو) — یک مرد بود که پاکسازی یک دنباله در پشت اموال خود را در جنوب مرکزی آلاسکا مرده پیدا شد با زخم های ساز

توسط PATRIS-FUN در 10 مرداد 1399

(جونو) — یک مرد بود که پاکسازی یک دنباله در پشت اموال خود را در جنوب مرکزی آلاسکا مرده پیدا شد با زخم های سازگار با حمله خرس آلاسکا سربازان دولت خبر داد.

سربازان گفت: آنها دریافت گزارش در اواخر روز چهارشنبه که امیدواریم که مجموعه ای را برای پاک کردن یک دنباله حدود یک مایل پشت اموال خود را به حال به خانه بازگشت و یک سگ که رفته بود با او آمد به تنهایی.

بدن مرد پیدا شد توسط خانواده و دوستان خود در منطقه که در آن او شده بود کار troopers گفت.

رس آدم معاون با کوپر فرود اضطراری خدمات گفت: مقامات محلی دریافت تماس در مورد 9:50 p. m. و زمانی که آنها وارد در کوچک کنترل از راه دور کابین آموخته این حادثه رخ داده بود حدود 45 دقیقه تا یک ساعت پیاده روی در کنار یک کوه پشت اقامت. با توجه به تاریکی وجود دارد نگرانی های ایمنی با تلاش برای رسیدن به این منطقه آدم گفت.

افرادی که رفته بود به سایت قبلی و بازگشت گفته شد نیست برای رفتن به عقب و یا لمس هر چیزی که troopers خواهد بود مسئول صحنه, او گفت:.

Cyndi Wardlow منطقه ای سرپرست با آلاسکا بخش ماهی و, بازی گفت: بر اساس اطلاعات اولیه مقامات بر این باورند که حیوانات درگیر شد و یک خرس قهوه ای است. او گفت: تلاش شد در جریان برای قرار دادن خرس و آن را بکشند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب