آلاباما کاستن از محدودیت داده است ‘یک احساس امنیت کاذب’ می گوید مونتگمری شهردار استیون نی

Cases از coronavirus در حال افزایش در آلاباما که در آن رژیم صهیونیستی است. کی Ivey اجازه داده است اردوهای تابستانی سینما و قمار و بیشتر به بازگشایی به عنوان بخشی از به تازگی گسترش یافته “امن تر در صفحه” سفارشات. اما نه هر کس که در دولت موافقت کرده است که بازگشایی شده و بهترین طرح از جمله Montgomery, علا. شهردار استیون نی که گفت: در روز دوشنبه که سست محدودیت های داده شده به مردم “از امنیت کاذب.”

صحبت کردن در سی ان ان نی گفت: افزایش موارد به دلیل در بخشی به مردم در تصمیم گیری خود به خود که COVID-19 همه گیر است و به نام کاستن از محدودیت های یک “اشتباه است.”

“آنها آماده هستند برای بازگشت به حالت عادی راه انجام کارها و این یک اشتباه است که ما شده ایم ساخت بیش از چند هفته گذشته است و ما باید نوع کاهش محدودیت در این جامعه و در سراسر ایالت” او گفت:. “ما هنوز در وسط یک بحران است. ما هنوز در حال مبارزه با این بیماری همه گیر.”

در حالی که آرام قوانین اجازه می دهد تا کسب و کار خاص برای بازگشایی و به مردم اجازه می دهد برای از سرگیری بخش هایی از زندگی عادی خود آلاباما است که شاهد افزایش COVID-19 مورد در هفته گذشته است. آلاباما بود 14,478 موارد در هر اطلاعات از مه 24, مارک افزایش از 13,839 موارد گزارش شده در مارس 23, با توجه به وضعیت عمومی وزارت بهداشت. حداقل 551 نفر کشته شده اند.

موارد coronavirus رفته اند تا در مونتگومری که گزارش 1,188 موارد و 32 و میر به عنوان از آوریل 25, با توجه به وزارت بهداشت. در هر AL.com Montgomery County اضافه 41 موارد جدید و همراه با جفرسون و موبایل شهرستان اختصاص نزدیک به 50 درصد از دولت جدید کروناویروس موارد است. هفته گذشته نی گفت: این وضعیت در مونتگمری وخیم بود با تنها یک واحد مراقبت های ویژه تخت سمت چپ برای بیماران. در حال حاضر این شهرستان دارای حدود شش تخت ICU او با سی ان ان گفت در دوشنبه مارک فقط یک “خفیف بهبود است.”

“ما هنوز در یک سطح بحران در این جامعه” او گفت:.

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر