قانونگذاران آلاباما مارس بالابر عمومی مدرسه یوگا بان. اما گفت: “Namaste’ هنوز هم ممنوع

(MONTGOMERY, Ala.) — آلاباما قانونگذاران ممکن است بلند قدیمی دهه ممنوعیت یوگا در مدارس دولتی اما این لایحه را تبریک “ناماسته” در لیست ممنوع.

این لایحه توسط کنگره جرمی خاکستری دموکراتیک قانونگذار از اوپلیکا است که در این پیشنهاد بحث در دستور کار روز سه شنبه در آلاباما در مجلس نمایندگان.

این لایحه می گوید که مدرسه محلی سیستم می توانید تصمیم بگیرید که اگر آنها می خواهند به آموزش یوگا poses و امتداد. اما حرکات و تمرینات تدریس به دانش آموزان باید به طور انحصاری به زبان انگلیسی, نام, با توجه به قوانین. آن را نیز منع استفاده از شعار مانتراها و آموزش پستال “namaste.”

آلاباما انجمن آموزش و پرورش در سال 1993 رای به منع یوگا هیپنوتیزم و مدیتیشن در مدرسه کلاس های درس. بان کی مون بود که تحت فشار قرار دادند توسط گروه های محافظه کار.

در سال 1993 آلاباما یوگا بان جدید توجه در سال 2018 هنگامی که یک سند منتشر مثال یوگا — همراه با بازی های مانند برچسب — در میان فعالیت های نامناسب در کلاس بدنسازی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>