آلاباما اجرا ناتانیل جنگل برای مرگ 3 افسران بودند که به ضرب گلوله توسط یک مرد دیگر

(آتمور Ala.) — یک مرد به اعدام محکوم شده به عنوان همدست در سال 2004 قتل سه افسر پلیس در آلاباما بودند که به ضرب گلوله توسط یک مرد دیگر اعدام شد پنج شنبه شب.

اهل بیت ناتانیل جنگل 43 بود مرده در 9:01 p. m. EDT پنج شنبه پس از تزریق کشنده در زندان ایالتی در آتمور, مقامات گفت. این زندانی تا به حال هیچ تاریخ و زمان آخرین کلمات قبل از مواد شیمیایی شروع جریان اما به نظر می رسد به ترتیب دست خود را در نشانه ای از ایمان اسلامی است.

آلاباما اولین اجرای سال پس از آخرین لحظه پیشنهاد به آن را متوقف کند که شامل پشتیبانی از پسر رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور و دیگران که استدلال آن را ناعادلانه به اجرای یک مرد که نمی ماشه در قتل.

ایالت آلاباما گفت که جنگل شد و از شرکت کنندگان فعال با slayings و تا به حال bragged مورد آن پس از آن در اظهارات آهنگ شعر و هنر است.

دیوان عالی ایالات متحده با صدور اقامت موقت در نظر گرفتن آخرین لحظه تجدید نظر و پس از آن را رد اهل بیت دادخواست. آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey رد یک درخواست برای بخشش.

جنگل و کری اسپنسر متهم به قتل پایتخت و محکوم به مرگ در slayings از سه بیرمنگام افسران. افسران’ مرگ و میر در یک تگرگ گلوله را لرزاند, آلاباما, بزرگترین شهر در سال 2004. کارلوس اون هارلی A. Chisolm سوم و Charles R. بنت درگذشت در حالی که تلاش برای خدمت به بزه حمله های داخلی حکم در جنگل در یک مظنون مواد مخدر ،

دادستان گفت: اسپنسر بود triggerman در قتل باز کردن آتش بر روی افسران با یک تفنگ قوی در داخل آپارتمان هر چند جنگل محکوم شد به عنوان همدست است.

اعضای خانواده مقتول ماموران به اظهارات رسانه ها پس از اعدام, توصیف زندگی درهم شکست دهیم.

“ناتانیل جنگل را انتخاب سرنوشت خود را در ژوئن 17, 2004. آن روز وحشتناک مانع شده اند می تواند اگر او تا به حال هر نوع محبت یا احترام به اجرای قانون” استار Sidelinker گفت: در خواندن یک بیانیه از طرف Chisholm خواهر.

گرگ اونز پسر افسر اونز گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که پدر او را 58 ساله پدربزرگ که فقط می خواستم برای محافظت از مردم در شهرستان که در آن او بزرگ شده.

“به جای رفتن به خانه آن روز او کمین به قتل و جان در کف کثیف مواد مخدر خانه” گرگ اونز نوشت.

شهادت نشان داد ماموران با نزدیک شدن به یک خانه کوچک که در آن جنگل و اسپنسر معتقد بودند برای مقابله با مواد مخدر; حداقل دو نفر دیگر نیز در داخل. پس از صحبت کردن به جنگل از طریق درب پشت اوون و Chisholm وارد شده است. وکلای دولت نوشت: در دادگاه براده که جنگل گفت: او تسلیم شدن به افسران و به زودی پس از اسپنسر آتش باز با یک تفنگ قوی. در سال 2005 محاکمه دادستان گفت: هیئت منصفه که جنگل شد “طعمه” و جلب و جذب افسران عمیق تر در آپارتمان.

اوون 58 و Chisholm, 40, مرده یافت شد در آشپزخانه فقط در داخل درب عقب و بنت 33 بود به ضرب گلوله در نزدیکی درب جلو. یک چهارم افسر زخمی شد اما جان سالم به در برد.

حامیان برپا آخرین لحظه درخواست تجدید نظر به اعدام به عنوان مورد جلب توجه ملی. حامیان استدلال کرد که اسپنسر گفت که او تنها فرد مسئول تیراندازی و جنگل دریافت یک محاکمه ناعادلانه در سال 2005.

“او است که در واقع گناه” جنگل’, خواهر, پاملا جنگل بود به خبرنگاران گفت: در خارج از زندان در اوایل پنج شنبه. “کری اسپنسر واقعی تیرانداز اعلام کرده چند بار که او آن را در خود را بدون کمک کند برای هر کسی است.”

اسپنسر گفت: تجدید نظر در یک مقاله در مورد این مورد که جنگل شد “100% بی گناه است.”

“کشتن این مرد آمریکایی آفریقایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی است. آیا شما مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام؟” مارتین لوتر کینگ سوم نوشته بود دولت فرماندار Ivey.

جنگل تا به حال هیچ تاریخ و زمان آخرین کلمات پس از سرپرست خواندن حکم مرگ او. در یک نقطه در روش اهل بیت گاو بازوی چپ خود را به سمت بالا در برابر موانع از gurney. تنفس خود را زحمت کشیده شد و سپس آهسته تا زمانی که آن را دیگر آشکار است.

هیچ تاریخ اعدام تعیین شده است برای Spencer که به اعدام محکوم شده قبل از جنگل است و در انتظار اعدام هستند.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>