حمله هوایی در شمال غرب سوریه کشته شدن 15 جلوتر از مسکو اجلاس

(بیروت) — یک حمله هوایی بر شورشیان کرد در شمال غربی سوریه ضربه یک مرغداری که در آن چندین خانواده های آواره شدند و پناه گرفتن در اوایل روز شنبه کشته شدن حداقل 15 نفر از جمله کودکان و زخمی شدن چندین نفر دیگر مخالفت فعالان گفت.

فعالان سرزنش جنگنده های روسی برای اعتصاب در Maaret Musreen ایجاد کرد که خانه را به هزاران نفر از آوارگان داخلی.

اعتصاب آمد ساعت پیش از یک جلسه بین رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به بحث در مورد تشدید تنش در سوریه و شمال غربی استان ادلب که می آید در میان monthslong روسیه-حمایت دولت سوریه حمله وجود دارد.

جنگ در ادلب — سوریه باقی مانده و زمان آخرین دژ شورشی — کشته شدن صدها نفر و آواره نزدیک به یک میلیون نفر از مردم بسیاری از آنها فرار کرده اند به سمت شمال به مرز با ترکیه است.

ترکیه و روسیه دو قدرت اصلی کارگزاران در سوریه و پشتیبانی از هر طرف رقیب در نه سال جنگ است.

خشونت بدتر در ادلب در هفته های اخیر با ترکیه ارسال هزاران نفر از نیروهای خود را به منطقه برای حمایت از شورشیان سوریه پناه وجود دارد. اما اردوغان نبوده است قادر به متوقف کردن رئیس جمهور سوریه بشار اسد را تهاجمی آغاز شد که در اوایل ماه دسامبر.

سوریه و نیروهای ترکیه را درگیر جنگ مرگبار ترک حداقل 58 ترکی سربازان مرده پس از آغاز ماه فوریه و همچنین به عنوان نمرات از سربازان سوری.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه گفت که پنج حمله هوایی به یک مرغداری استفاده می شود یک راه حل برای آواره سوری, کشته شدن 15 نفر از جمله زنان و کودکان است. آن گفت: 18 نفر دیگر زخمی شدند.

مخالفان داخلی سوریه, دفاع, همچنین شناخته شده به عنوان سفید کلاه هم مقصر جنگنده های روسی برای اعتصاب. آنها گفت: 14 نفر کشته شدند از جمله پنج زن و دو کودک.

عکس از اعتصاب ارسال شده توسط مدنی در دفاع نشان داد که امدادگران با استفاده از بولدوزر برای حذف یک سقف که ظاهرا سقوط بیش از مردم است. این گروه گفت که آن را تا به حال به پایان رسید و دوره نقاهت بعد جسد را از زیر آوار توسط شنبه صبح.

گام نیوز یک فعال سیاسی جمعی گفت: 16 نفر کشته شدند از جمله پنج کودک و همچنین گفت که 18 نفر زخمی شدند.

مانند اختلاف در ارقام تلفات غیر معمول نیست که بلافاصله پس از حملات در سوریه است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>