هواپیمایی راه اندازی اقدام قانونی علیه دولت بریتانیا بیش از قرنطینه اقدامات

(لندن) — سه خطوط هوایی راه اندازی کرده اند اقدام قانونی علیه دولت بریتانیا توصیف این کشور به طرح قرنطینه بیشترین ورودی مسافران به عنوان “ناقص است.”

بریتیش ایرویز easyJet و Ryanair در بیانیه ای گفت جمعه که قرنطینه را “ویرانگر اثر” گردشگری و اقتصاد گسترده تر. شرکت های هواپیمایی می خواهند دولت را به re-اتخاذ آن سیاست های قبلی که در آن قرنطینه محدود است به مسافران از “خطر بالا” کشور است.

قرنطینه اقدامات اعمال شده در این هفته تصریح می کند که تمام مسافران — نوار یک تعداد انگشت شماری از موارد استثنا مانند رانندگان کامیون یا پزشکی کارگران باید با پر کردن یک فرم جزئیات که در آن آنها را از خود جدا برای دو هفته. نیاز اعمال می شود صرف نظر از اینکه آنها انگلستان شهروندان یا نه و کسانی که موفق به تطابق می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

قرنطینه تحمیل شد و پس از یک بحث داغ در مورد اینکه آیا آن را کمک خواهد کرد, انگلیسی, تلاش برای tamp پایین انگلستان شیوع و یا به سادگی مهر از هر گونه امیدوار است که انگلیسی ها در صنعت گردشگری را بهبود می یابند در پی ماه از مستند.

هر چند صنعت طرفداران پیشنهاد کرده اند که بریتانیا باید ایجاد “پل هوایی” با کشورهایی که پایین نرخ انتقال دولت تردید است. هواپیمایی استدلال شده است وجود دارد هیچ جزئیات چگونه چنین طرح می تواند اجرا شود.

“(هواپیمایی) می خواهند دولت را به re-اتخاذ قبلی خود را قرنطینه سیاست معرفی شده در مارس 10, که در آن قرنطینه محدود است به مسافران از خطر بالا کشورها” آنها در بیانیه ای گفت. “این امر می تواند عملی ترین و موثرترین راه حل را قادر می سازد کارمندان دولت به تمرکز بر روی دیگر بیشتر قابل توجه و مسائل ناشی از این بیماری همه گیر در حالی که آوردن انگلستان در خط با بسیاری از اروپا است که باز کردن مرزهای خود را اواسط ماه ژوئن است.”

خطوط هوایی در اطراف جهان هستند که با نزدیکی مجموع یخ در سفر به کشورها به دنبال برای جلوگیری از شیوع بیماری است. حامل هوا به از دست دادن $84 میلیارد دلار در سطح جهان در این سال خواهد بود که این صنعت را بدترین تا کنون تا کنون. برخی را برای ورشکستگی زمینه و یا به دنبال کمک مالی برای زنده ماندن نزدیک به خاموش شدن در فعالیت های خود را و بسیاری از آنها در برش هزاران شغل. این بخش خواهد شد و به احتمال زیاد سال را به بهبود می یابند.

بریتیش ایرویز easyJet و Ryanair استدلال می کنند که انگلستان قرنطینه قوانین سختگیرانه تر از دستورالعمل های کاربردی برای افرادی که در واقع COVID-19 که ندارد به گزارش به مقامات در محل خود.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت محافظه کار شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از آن آهسته پاسخ به مبارزه با شیوع بیماری است. بسیاری در دولت خود از جمله جانسون خودش پایین آمد با کوروناویروس.

بریتانیا نیست که مرزها و یا تحمیل تست و ردیابی اقدامات برای بسیاری از مسافران در طول بدترین شیوع کروناویروس. دولت اصرار کرده بود تا زمانی که ممکن است که قرار دادن محدودیت در مرز نمی خواهد تاثیر قابل توجهی در گسترش ویروس در انگلستان

حمل و نقل هوایی دچار ضرر و زیان بزرگ پس از نزدیکی-توقف سفر هوایی به عنوان یک نتیجه از محدودیت های همه گیر. امید به نجات برخی از بخشی از فصل تابستان بستگی دارد آرامش از برخی قوانین است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>