Ahmaud Arbery و نژادپرستانه تاریخ loitering قوانین

Ahmaud Arbery رفت و برای تنه زدن در یک محله از نیوبرانزویک, Georgia) یک شهر ساحلی در جنوب دشت در اواخر فوریه. او متوقف شد به اطراف نگاه یک سایت ساخت و ساز از یک خانه جدید است. سپس در میانه اجرا به تازگی ویدیویی عمومی نشان می دهد او مواجه شد گرگوری و تراویس McMichael یک پدر و پسر duo — پدر گریگوری یک افسر پلیس بازنشسته که دیده بودم Arbery و تصمیم گرفت او نگاه مانند یک محلی سرقت مشکوک.

مسلح کردن خود را با یک .357 magnum و یک تفنگ ساچمهای ، McMichaels که سفید, تعقیب Arbery بود که با یک کامیون وانت. این تصویری نیست همیشه این سه مرد در قاب اما ما دیدن Arbery تلاش برای انتخاب کنید تا تنها به ره توسط تراویس McMichael با تفنگ ساچمهای. یک شات وجود دارد پس از آن دو مردان ایران برای سلاح پس از آن دیگر به ضرب گلوله در نقطه ای خالی محدوده پس از آن Arbery تصادفا دور اقدام به اجرای قبل از سقوط مرده در پیاده رو. این McMichaels ادعا کرد که آنها در تلاش بودند یک شهروند را بازداشت و به ضرب گلوله Arbery یک غیر مسلح دونده آنها را تعقیب و در دفاع از خود. اتهامات واصل شده اند.

این ویدئو را انتشار باعث تظاهرات برنامه ریزی برای یک هیئت منصفه و یک بیانیه از گرجستان دادستان کل خواستار سویفت عدالت است. این یک خوش آمدید, تماس بگیرید, اما swift عدالت نمی خواهد که در مورد نیاز های ویروسی. و این موردی است که همه بیش از حد آشنا: آن تماس به ذهن سیل از سراسر کشور گزارش قتل غیر مسلح سیاه مردان و پسران اغلب توسط افسران پلیس در طول شش سال گذشته. اما آن را نیز یادآور دیگر تاریخ آمریکا از انجام خشونت به مردان سیاه و سفید برای “جرم” بودن ، Arbery مرگ شبیه هیچ چیز به اندازه lynchings انجام شده در نام ولگردی قوانین Jim Crow-عصر قانون گردد برای ایجاد یک منبع بی پایان از بهانه ای برای آزار و اذیت آمریکایی های آفریقایی تبار و حتی بازداشت آنها در زندان آنها و سود حاصل از کار خود را.

“ما باید قدرت به تصویب قوانین دقیق به حکومت سیاهان — این یک برکت و رحمت برای آنها باید کنترل شده و در برخی از راه و یا سفید مردم نمی توانند در میان آنها گفت:” آلاباما زمینی در پس از جنگ های داخلی عصر. جیم کلاغ سیاه “کدهای” بودند و در واقع دقیق. “نه ایالات جنوبی به تصویب رسید ولگردی قوانین” می نویسد میشل الکساندر در جدید Jim Crow “که انتخابی ساخته شده آن را یک جرم جنایی به کار شدند و کاربردی انتخابی به سیاه پوستان است.”

سیاه کدهای نیز مشغول به کار دست در دست با محکوم لیزینگ قوانین الکساندر اشاره می کند که “اجازه می دهد[اد] برای استخدام خارج از زندانیان شهرستان به کشت و زرع و صاحبان شرکت های خصوصی. زندانیان را مجبور به کار به صورت کمی و یا بدون پرداخت” تهیه مزارع با نیروی کار ارزان و شهرستان دولت با یک جریان درآمد. نبود antebellum برده داری اما نه آن را کاملا متفاوت آفریده و در واقع تصمیم دادگاه از زمان 1871 را Ruffin در مقابل کشورهای مشترک المنافعتصمیم توسط ویرجینیا دیوان عالی کشور برگزار شد که یک زندانی است “از دولت” که ضبط “همه حقوق شخصی به جز کسانی که قانون در آن بشریت پیمان او.”

در حالی که کلاسیک ولگردی قانون مورد نیاز اثبات اشتغال برخی از این اقدامات همچنین شامل “loitering” به عنوان یک جرم. یک سال 1866 گرجستان قانون ممنوع “سرگردان و یا قدم زدن در بطالت.” کنتاکی تصویب “قانون اجازه داده است که افراد به جرم ‘حفظ نظم خانه loitering و یا درهم و برهم و بدون یک کار دستگیر و به بالاترین پیشنهاد برای یک سال است.”

و مانند بسیاری از ولگردی قوانین به طور گسترده تر ضد loitering قوانین مسابقه-خنثی بر روی کاغذ. در عمل آنها به پلیس دلیلی برای بازداشت, سیاه, افراد به ویژه مردان سیاه و سفید به سادگی خود را برای حضور عمومی به عنوان مخالف به هر گونه عمل مجرمانه. مفهوم ولگردی از جمله loitering به عنوان یک جرم جنایی نیز استفاده می شود نژادپرستانه و اوباش برای توجیه مجازات.

توسط 1949, ولگردی بود جرم در هر کشور, اما بسیاری از قوانین شده اند پژمرده دادگاه تحت بررسی در سال های پس از. یک Jacksonville, Florida, قانون زده شد و توسط یک نقطه عطفی 7-0 تصمیم دیوان عالی کشور در سال 1972 است. آن را مجاز دستگیری “[r]ogues و ولگردان و یا هرزه افرادی که در مورد گدایی مشترک قماربازان افرادی که با استفاده از دستکاری و یا غیر قانونی بازی ها و یا نقش مشترک مستان مشترک شب واکر … افراد سرگردان و یا قدم زدن در اطراف از جایی به جای دیگر بدون هیچ گونه هدف قانونی و یا شی همیشگی راحتی” و بسیاری دیگر. (دادگاه تلقی جکسون قانون unconstitutionally مبهم; absurdly یک متهم در یک مورد مربوط به متهم شد با loitering “از آنجا که او ایستاده بود در جلوی خانه, یک عمل است که افسران بستری انجام شد و تنها در فرمان خود.”)

بسیاری از ضد loitering قوانین را بازنویسی شده است برای بیشتر ویژگی در 50 سال گذشته ظاهرا به مسائل مانند باند خشونت و فحشا, اما آنها باقی می ماند در این کتاب و موضوع فوق العاده ای سوء استفاده. از همه مهمتر برای Arbery مورد این ایده از loitering به عنوان یک تهدید عمل توسط مردان آفریقایی-آمریکایی باقی مانده تعبیه شده در فرهنگ ما است.

بنابراین فراموش سیاه پدر و مادر فرزندان خود را به اقدامات احتیاطی اضافی و سیاه و سفید از کودکان خود را نگران پدر و مادر است. “همسر من اغلب هشدار من در برابر بیرون رفتن در شب” توییتی سیاه میشیگان پاستور میکا Edmondson در پاسخ به Arbery به قتل “از آنجا که او می داند که هنگامی که برخی از مردم از دیدن من در شب آنها را نمی بینیم یک کشیش پروتستان و یا دکترا در الهیات سیستماتیک. همه آنها می توانید ببینید یک تهدید است.”

به نظر می رسد که تمام McMichaels دیدم بیش از حد زمانی که آنها کشته Ahmaud Arbery پس از شکار او را در خیابان.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>