اگر می‌خواهید برنده شوید، اکنون فلسفه قایق بادی خود را تغییر دهید!

به سمت هدف حرکت کنید، اما ابتدا به ساختمان کوچک سمت چپ بروید. مراقب دشمنانی که در راه بازگشت وجود دارند باشید

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

به سمت هدف حرکت کنید، اما ابتدا به ساختمان کوچک سمت چپ بروید. مراقب دشمنانی که در راه بازگشت وجود دارند باشید، میتوانید با آنها مبارزه کنید و یا فقط به اطراف بدوید و آنها را نادیده بگیرید. شما میتوانید با شلیک به بخشی از بدن دشمن که قبلا سرشان در آنجا قرار داشت، به آنها آسیب برسانید. این دشمنان، انسانهای آلوده شدهای هستند که انگل لاس پلاگاس (Las Plagas) از گردن آنها بیرون میآید و در شاخکهای تیز و برندهای را به وجود میآورد که میچرخند تا به شما آسیب بزنند. اگر با این مورد که یک تخممرغ طلایی را تا فصل ۱۲ همراه خود حمل کنید مشکلی ندارید، میتوانید یک تخممرغ طلایی دیگر نیز بردارید و در فصل ۱۲ به فروش برسانید. اگر در پشت این منطقه قدم بزنید، یک تخممرغ طلایی را بر روی زمین پیدا میکنید که میتوانید آن را به تاجر بفروشید تا درخواست ماموریت وی را تکمیل کنید.

اکنون میتوانید به اسکله بروید و یک قایق جدید پیدا کنید. دو دشمن پیش روی خود را شکست دهید، سپس مسیر را دنبال کنید تا به یک غار برسید. اکنون به سمت اسکله بروید، جایی که بر روی دیوار شکسته سمت چپ میتوانید این درخواست ماموریت را پیدا کنید. وقتی که با دشمنان داخل خانهای که در فصل یک در آن قرار داشتید مبارزه کردید، از کلید کوچک برای باز کردن کشوی سمت چپ استفاده کنید تا یک شمش طلا به دست آورید. از اولین سکوی چوبی در ناحیهای که نردبان دیگری وجود دارد بالا بروید، این کار به شما اجازه میدهد که به منطقه ورودی برسید. در گوشه پشتی، یک کشوی قفل شده وجود دارد که میتوانید آن را با کمک کلید کوچکی که به تازگی برداشتهاید، باز کنید و یک ساعت جیبی برنجی بیابید. در منطقه زیر سکوی منتهی به شمال قدم بزنید تا آخرین مدال آبی را به همراه یک صندوقچه حاوی قطعه شش ضلعی بی، پیدا کنید. به کمک قایق بادی اینتکس میتوانید هر زمان که در کنار دریاچه یا رودخانهای بودید، به دل آب بزنید و ساعات خوشی را تجربه کنید. یک ماهی بزرگ وجود دارد که دقیقاً در جلوی آن شنا می کند که باید با یک هارپون به آن ضربه بزنید تا بتوانید آن را بلند کنید.  A rt​ic le w​as g᠎en᠎erated with G​SA Content G ener​ator Dem᠎ov​er᠎sion!

دراین مزرعه میتوانید یک تخممرغ طلایی پیدا کنید و سپس باید تخممرغ طلایی را به تاجر که در جنوب غربی دریاچه قرار دارد، بفروشید. باید مراقب باشید که چه زمانی مجدد هیولای دریاچه ظاهر می شود و به سمت شما حمله میکند. به گفته دادستان دانکرک تحقیقات برای برچیدن این باند قاچاق انسان ادامه دارد. حَلْج: ردیفی از گرهافها برای حفاظت از طنابها در جریان خایور کردن. قائم: هر یک از چوبهای قطور عمودی در جلو و عقب قایق برای بستن طنابها. در واقع قایق دارای حجم کوچکی است که به راحتی میتوانید در سفرها در داخل ماشین قرار دهید و برای استفاده با پمپ باد به سرعت باد کنید. یکی از تفریحات سالم، قایق سواری است. برخی از آنها، وقتی که اطراف استخر پرورش ماهی قدم میزنید، از پشت سرتان ظاهر میشوند؛ حتی اگر همه دشمنان را از قبل از بین برده باشید. قبل از رفتن به سمت ماموریت اصلی خود، مستقیماً به وسط دریاچه، جایی که یک کشتی غرق شده است بروید.

پروند: تیر بلندی که بادبان به آن آویزان است. به داخل غار بروید و از حالا دوباره سوار قایق شوید و به اسکله قایق برگردید. وقتی که به دیوار غار میرسید، چند مکان در نقشه شما مارک میشوند. از طرف دیگر غار تا جایی که به یک رودخانه ختم میشود، ادامه دهید. به اتاق تاجر برگردید و به پایین بروید. سپس باید آن را به تاجر (جنوب غربی دریاچه) بفروشید.سمت چپ آن آویزان شوید تا بتوانید این درخواست ماموریت را بر روی یک ستون ببینید. فراموش نکنید که مجدد با تاجر صحبت کنید و افعیهای خود را به او بفروشید تا ماموریت او را به اتمام برسانید. برای داشتن آخر هفته به یادماندنی، خرید قایق بادی اینتکس طرح اکسپلور 300 مدل 58332 و استفاده از آن در دریا می تواند ایده بسیار مناسبی باشد. خرید با کیفیت لوازم تفریحی و ورزشی همچون قایق بادی اینتکس که بخش بزرگی از لذت سفر یا ورزش را برای ما تأمین میکند بسیار مهم و اساسی میباشد. این قایق بادی که در سه نوع ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ تولید میشوند و هرکدام بترتیب یکنفره، دو نفره و سه نفره با تحمل وزن ۵۵ تا ۱۸۵ کیلو میباشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن