‘تهاجمی’ ایالات متحده-مکزیک مهاجرت سیاست افزایش خشونت علیه پناهجویان — MSF

“تهاجمی” مهاجرت سیاست های اعمال شده توسط ایالات متحده و مکزیک به دام انداختن آمریکای مرکزی مهاجران و پناهندگان در یک “چرخه معیوب” از خشونت و تجاوز جنسی و آدم ربایی و بدرفتاری از مرز مقامات یک گزارش جدید از پزشکان بدون مرز (MSF) می گوید.

این گزارش با عنوان هیچ راهی برای بازگشت پیدا 57.3 درصد از 480 نفر مصاحبه تا به حال تجربه نوعی از خشونت در حالی که سفر در مکزیک است. بیش از 39 درصد به شدت حمله کردند در حالی که بیش از 27 درصد در معرض تهدید و یا اخاذی.

مردم نیز افزایش درنده خشونت علیه آنها توسط سازمان های جنایی عامل در امتداد یک مسیر به مرز ایالات متحده.

MSF درمان 41 نفر در سپتامبر گذشته بودند که در مرز مکزیک شهر نوئوو لاردو تحت برنامه شناخته شده به عنوان “باقی می ماند در مکزیک” و که 18 تا از آنها یا 44 درصد گزارش شده ربوده شده است. یکی دیگر از 12 درصد قربانیان اقدام به آدم ربایی در این گزارش گفت:.

ماه زیر تعدادی از کسانی که به گفته آنها ربوده شده بود افزایش یافته و به 75 درصد با توجه به این گزارش و برخی از آنها را مجبور به کار برای خود گرد آمده بودند ،

“با وجود ملی و بین المللی و تعهدات قانونی نیاز متحده برای محافظت از مردم در حال فرار از خشونت و آزار و اذیت دولت آمریکا اجرا کرده است یک سری از اقدامات محدود کننده دسترسی به پناهندگی” MSF گفت.

مهاجر حفاظت پروتکل (MPP) به تصویب رسید با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه ژانویه 2019 شد شناسایی این گزارش به عنوان یک سیاست کلیدی که “بیشتر خدشه دار امنیت و سلامت مردم.” MPP نیروهای پناهجویان به باقی می ماند در مکزیک به صبر کردن مراحل قانونی آنها. پس از اجرای آن نزدیک به 60 ، 000 مردم بازگردانده شده است به برخی از خطرناک ترین شهرهای مرزی در مکزیک است.

کاخ سفید گفته است که گیربکس را فراهم می کند “امن تر و منظم تر روند” است که مانع افراد از اقدام به ورود غیر قانونی و ساخت ادعاهای دروغین برای اقامت در آمریکا

اعضای مکزیکی گارد ملی درگیری با پلیس در, Ciudad Hidalgo, مکزیک, on Jan. 23. جدید پزشکان بدون مرز (MSF) گزارش یافت بسیاری از پناهجویان در صورت یک چرخه معیوب’ از خشونت و تجاوز جنسی و آدم ربایی و بدرفتاری از مقامات مرزی. (آلفردو Estrella/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

‘هیچ راه مناسب برای فرار از خشونت’

اما MSF گزارش اختلافات این گفته های اخیر ایالات متحده در سیاست ها و موافقت نامه های دو جانبه رسیده با مکزیک و دیگر دولت های منطقه هستند “به طور موثر از بین بردن سیستم برای حفاظت از پناهندگان و پناهجویان.”

“آنچه ما در حال درخواست برای تعلیق این سیاست های مهاجرتی در مکزیک و ایالات متحده” Sergio Martin سر از مکزیک شاخه ای از پزشکان به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

این بزرگراه بازرسی بودند که مجبور مهاجران به “خواب در جنگل” و خود را به بیماری و جرم و جنایت سازمان یافته اما “یک دولت است که به گرفتن مردم هستند که آسیب پذیر است و آگاهانه قرار دادن آنها را در یک محل است که بسیار خطرناک” مارتین گفت.

مایکل Tam ارشد وکیل برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را مهاجران حقوق پروژه گفت: MPP یک “بی سابقه و خروج رادیکال” از ایالات متحده (دیدبان آمریکا قبلا به کار گرفته پناهندگی موارد است.

این سیاست تا به حال منجر به ده ها هزار نفر از مردم که فرستاده شده بود بازگشت به مکزیک, در حال انتظار برای ماه گاهی تا یک سال و برای سرنوشت خود را به تصمیم تام گفت.

MSF کلی هماهنگ در مکزیک, Sergio Martin گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز فوری ‘ تعلیق مهاجرت به ایالات متحده برنامه ای که می فرستد پناهجویان به شدت خطرناک شهرهای مکزیک است. (پدرو پردو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“این یک برنامه در مورد جلوگیری نوع از مهاجران که برخی رنگ پوست از آمدن به ایالات متحده و انجام می دهند این کار را با ساخت روند دشوار و خطرناک به عنوان ممکن است به طوری مردم را.”

پناهجویان بودند که مجبور به صبر بسیار خطرناک بخش هایی از ایالات متحده آمریکا و مکزیک, مرز, Tam گفت, توصیف, Tamaulipas, دولت, که در آن تعداد زیادی از مهاجران در حال تبدیل به یک “خطرناک درگیری های منطقه قابل مقایسه با سوریه یا عراق است.”

یک سفر مشورتی صادر شده توسط دولت آمریکا گفت: جرایم سازمان یافته فعالیت — از جمله جنگ تفنگ, قتل, سرقت مسلحانه آدم ربایی اخاذی و تجاوز جنسی — مشترک بودند در طول دولت مرز شمالی.

وجود دارد ادامه داد: به عنوان نیاز برای اعتراض عمومی علیه برنامه به دلیل تهمت و دولت “باید عواقب” برای MPP که آیا آن را از طریق قانون و یا صندوق های رای در ماه نوامبر تام گفت.

وضعیت بدتر از سال 2017

در این گزارش گفت: “همه چیز باید تنها به بدتر” پس از سال 2017 با هزاران فرو رفته در حال تبدیل شدن به یک “چرخه معیوب” هنگامی که آنها به دنبال حفاظت اما در حال ارسال به خشونت و فقر که آنها فرار کرد و به خانه برگشت.

واشنگتن نیز تحت فشار مکزیک و گواتمالا و السالوادور و هندوراس به انجام بیشتر کند به سوی شمال جریان است.

مرز ایالات متحده ماموران گشت یک گروه از آمریکای مرکزی و پناهجویان را بازداشت در ماه ژوئن 2018 در نزدیکی McAllen, وابسته به تکزاس. (جان مور/گتی ایماژ)

دولت مکزیک می گوید سیاست های خود را با هدف اطمینان از امن و منظم و منظم مهاجرت با سخت احترام به حقوق بشر است.

اما مکزیکی وزیر خارجه Marcelo Ebrard گفت: تعداد مهاجران منتظر نتیجه خود را به ایالات متحده مهاجرت موارد در مکزیک کاهش یافته است از 50,000 به حدود 2500.

در یک کنفرانس خبری Ebrard گفت که او انتظار می رود تعداد مهاجران در “باقی می ماند در مکزیک” برنامه باقی می ماند و در اطراف سطح فعلی.

در مورد گزارش سه شنبه در یک کنفرانس خبری در واشنگتن از این اقدام کمیسیون ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی علامت گذاری مورگان, مورد مناقشه پیدا کردن که 75 درصد از بیماران خود ربوده شده بود پس از تبدیل به دور از ملیت.

“این چیزی است که ما در حال شنیدن و این چیزی است که ما در حال دیدن” او گفت:.

مورگان گفت: آمریکا در حال همکاری با دولت مکزیک برای تشویق مهاجران به رفتن به پناهگاه به جای موقت چادر شهرستانها است که باید نابود و لگدمال کردن همراه مکزیکی طرف مرز.

بسیاری از پزشکان به بیماران نیز گزارش شده برگزار می شود در “شرایط وحشتناک” در حالی بازداشت شده در آمریکا با سلول های منجمد چراغ روشن 24 ساعت در روز, محدود, محدود دسترسی به مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی کافی لباس یا پتو بودن هنجار.

در حالی که در مکزیک MSF تیم بازدید از های مختلف بازداشتگاه یافت ازدحام بیش از حد کافی مراقبت های پزشکی و کمبود منابع است.

تیم همچنین دریافتند مهاجران با بیماری های عفونی و اسهال و همچنین به عنوان قربانیان خشونت به ویژه کسانی که با حاد بهداشت روانی نیاز دارد.

تقریبا یکی از هر چهار زن مهاجران گفت: MSF آنها تا به حال تجربه خشونت جنسی در سفر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>