تهاجمی تست کلید فرانسه طرح به پایان coronavirus مستند

فرانسه را به اتخاذ برنامه های تهاجمی رژیم جدید برای COVID-19 تست در آوریل 11 به طوری که آن را می توانید به آرامی باز کردن آن coronavirus مستند و اجتناب از یک بحران اقتصادی نخست وزیر Édouard فیلیپ گفت: در روز سه شنبه.

دولت به خودی خود یک هدف از انجام حداقل 700,000 آزمون در هفته, او گفت:. هنگامی که یک فرد مثبت آزمون ردیابی خواهد شروع به شناسایی آزمون و منزوی کردن همه کسانی که تا به حال شده است در تماس نزدیک با فرد با دولت پوشش کامل هزینه های آزمایش.

“هنگامی که ما در پایان این مستند ما باید از این ظرفیت به انبوه مقیاس تست” فیلیپ گفت: در یک آدرس به مجلس.

او گفت: این مستند تا به حال ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی اما این بار آمده بود به سهولت بی سابقه ای در زمان صلح و محدودیت ها و نجات اقتصاد در سقوط آزاد.

با این حال او هشدار داد که عفونت رای خواهد مارپیچی اگر فرانسه نقل مکان کرد بیش از حد سریع و مردم راضی شد.

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده در یک خیابان در سراسر کشور حبس اقدامات در پاریس. فرانسه نخست وزیر می گوید مغازه ها قادر خواهد بود به درخواست مشتریان به پوشیدن ماسک می آیند ممکن است 11. (Thibault کامو/آسوشیتد پرس)

“ما باید حفاظت از مردم فرانسه بدون فلج فرانسه به نقطه ای که آن را سقوط” فیلیپ گفت. “کمی بیش از حد carefreeness و اپیدمی طول می کشد خاموش دوباره. بیش از حد احتیاط و کل کشور سگک.”

فرانسه وزارت بهداشت گفت: در کشور مرگ و میر افزایش به 23,660 در شنبه چهارم جهان را بالاترین پشت, ایالات متحده, ایتالیا و اسپانیا.

هنوز هم تعداد کسانی که در بیمارستان بستری در فرانسه با COVID-19 کاهش یافته است روزانه به مدت دو هفته در حالی که این مقدار از بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته است و برای 19 روز متوالی.

فرانسه جدید تست رژیم خواهد بود اجرا به عنوان کشور شروع می شود آرامش بخش مستند محدودیت در آوریل 11. هنوز این طرح بستگی دارد که آیا روند کنونی برگزاری فیلیپ گفت.

“اگر شاخص نیست حق ما را نمی خواهد باز کردن قفل در مارس 11, و یا ما آن را انجام دهد به شدت بیشتر,” او گفت:.

فیلیپ گفت: یک معیار مهم بود برای دیدن تعداد موارد جدید عفونت کروناویروس کمتر از 3000 در روز است.

تعداد تایید موارد جدید کمتر از 3000 در 15 آوریل. در دو هفته گذشته تعداد موارد جدید در هر روز به طور متوسط حدود 2,162 در هر روز.

کار در خانه هنوز هم تشویق شوند که در آن ممکن است

نخست وزیر گفت: اگر ممکن است 11 و قابل اجرا و غیر ضروری فرانسوی خرده فروشان می تواند بازگشایی درهای خود را بر روی آن تاریخ اما آنها آنها را به حق اصرار دارند که خریداران پوشیدن ماسک در محل.

فیلیپ گفت: خدمات در مترو پاریس خواهد بود افزایش یافته و به مردم اجازه می دهد برای رفت و آمد به کار در حالی که رعایت فاصله فیزیکی و محدودیت را در محل اقامت مناسب برای مسافت های طولانی سفر با قطار. که در آن ممکن است مردم باید در ادامه کار از خانه فراتر از مارس 11, او گفت:.

تجمع بیش از 10 نفر در داخل خانه یا خارج از منزل باقی خواهد ماند ممنوع و سواحل باقی خواهد ماند به روی عموم بسته شده حداقل تا ژوئن 1.

فیلیپ وعده داده است که به اندازه کافی ماسک در دسترس خواهد بود برای همه شهروندان از آوریل 11. دولت او خواستار همه شرکت ها برای ارائه به کارگران با ماسک و کمک خواهد کرد که شرکت های کوچک به دست آوردن آنها در صورت نیاز.

ماسک نیز برای فروش در این پست وب سایت.

نخست وزیر فرانسه Édouard فیلیپ ارائه سخنرانی خود به ارائه طرح دولت برای باز کردن این کشور coronavirus مستند در مجمع ملی در روز سه شنبه. (David Niviere/فردا نیوز)

کودکستان ها و مدارس ابتدایی را بازگشایی سراسر کشور در مارس 11 اما به صورت داوطلبانه است. از مه 18, دولت را در نظر بگیرند باز شدن مدارس در مناطق که در آن وجود دارد تنها ضعیف شیوع این ویروس و تصمیم خواهد گرفت که در پایان ممکن است اگر فوقانی مدارس را می توان در اوایل ماه ژوئن است.

Kindergarteners نمی شود مجاز به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از سوء استفاده و دولت را به ماسک در دسترس برای دانش آموزان مدارس متوسط است که قادر به دریافت آنها را خود.

اندازه کلاس نگه داشته شود به 15 دانش آموزان در هر کلاس و آموزش از راه دور رایگان باقی خواهد ماند برای آن دسته از دانش آموزانی که در خانه بمانند.

با افزایش تست امید آن است که هنگامی که یک فرد دارای آزمایش مثبت مقامات قادر به شناسایی و تست تمام کسانی علامتی یا نه که تا به حال تماس نزدیک با فرد است.

کسانی که تست مثبت خواهد باید خود را محدود به مدت 14 روز یا در خانه و یا در یک محل در دسترس ساخته شده به آنها به ویژه در requisitioned هتل ها. همه این تماس با موارد تست خواهد شد و خواسته خواهد شد که به منزوی کردن خود است.

طرفداران لیگ 1 فوتبال و سایر ورزش حرفه ای دریافت برخی از بد هر چند نه به طور کامل غیر منتظره اخبار از فیلیپ.

“این 2019-2020 فصل از ورزش حرفه ای به خصوص که از فوتبال نمی خواهد بود قادر به از سرگیری گفت:” نشان می دهد سپتامبر بود اولین تاریخ ممکن است.

وجود دارد حدود 10 مسابقات چپ در فرانسه برتر فوتبال جدول, در حالی که آن اصلی لیگ راگبی در حذفی نیمه نهایی.

فیلیپ آدرس بود که پس از بحث و رای گیری در شب فقط با 75 مجلس شورای ملی را 577 قانونگذاران نشستن در مجلسی به احترام فیزیکی فاصله قوانین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>