در برابر یک دشمن مشترک سازمان ملل در سراسر جهان به راه خود را در همه گیر

هنگامی که ملکه الیزابت به تازگی پخش یک پیام اطمینان بخشی به مردم در عصر COVID-19, جای تعجب نیست, شاید او استناد کرده اند که در زمان جنگ روح بسیاری از انگلیسی ها هنوز هم مربوط به.

او اشاره شده تجارب خود را در طول جنگ جهانی دوم و یک پخش او ساخته شده از قلعه ویندسور به عنوان یک شاهزاده خانم جوان به کودکان از خانواده هایشان جدا شده.

اما ملکه ضمنی نیز که بحران در مواجهه با جهان امروز یک کمی کمتر تنها برای ملت متحده است.

“در حالی که ما باید در مواجهه با چالش های قبل از این یکی متفاوت است,” او گفت:. “در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش.”

آن را نه اغلب احساس مانند آن ،

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” حلقه با صدای بلند و شفاف با, در میان چیزهای دیگر تهدید به خودداری از کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی است.

اتحادیه اروپا چهره یک بحران وجودی آن را به عنوان تلاش برای توافق بر اعمال همبستگی برای آن زده عضو.

و در حالی که همه جهان را strongmen تصرف بر هرج و مرج به تحکیم قدرت خود را بیشتر.

مراقبت از خود

تک تک کشور ها در واقع ممکن است زحمتکش در برابر یک دشمن مشترک به شکل ویروس اما تصویر از یک جامعه بین المللی در همکاری با یکدیگر و ارائه یک هماهنگ پاسخ باقی می ماند بسیار یک کار در حال پیشرفت است.

“این بیماری همه گیر است تخمگذار لخت یک حقیقت در مورد بین المللی و جهانی نظام سیاسی است که شما می توانید هرگز دست کم گرفتن است این است که منظور از کشورهای مستقل گفت:” کانادا دانشگاهی و سابق فدرال لیبرال رهبر مخالفان Michael Ignatieff, که در حال حاضر رئيس جمهور از دانشگاه اروپای مرکزی در بوداپست.

کانادا دانشگاهی و سابق فدرال لیبرال رهبر مخالفان Michael Ignatieff, در حال حاضر رییس دانشگاه اروپای مرکزی در بوداپست معتقد است مفهوم رهبری جهانی ایالات متحده است “بیش از” برای هم بودن. (دانیل Vegel/دانشگاه اروپای مرکزی)

“و هنگامی که واقعا بد مشکل بازدید هر ملی نظام سیاسی تساوی پل متحرک, بسته مرزهای تعطیل و طول می کشد مراقبت از خود را دارد. این فقط یک واقعیت جهان ما هستیم.”

Igantieff صحبت شد از یک شهر در نزدیکی بوداپست طولانی نیست پس از مجاری نخست وزیر ویکتور اوربان به حال خودش تعلق قدرت به حکومت حکم به دلیل coronavirus بحران اما بدون محدودیت زمانی.

جهانی و همه گیر است گسترده چرخش باز کردن جعبه که در آن جهان دیکتاتورها خود را نگه دارید تا راز اسکلت.

سازمان عفو بین الملل به تازگی محکوم رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte برای مثال برای تهدید است که کسانی که مخالف coronavirus دستورات می تواند به ضرب گلوله کشته.

4 ساعته به صورت مستند

“مردم مثل خودم شده است نوشتن در مورد [بی عدالتی] برای سال گفت:” هند نویسنده همچون آرونداتی روی در یک مصاحبه اسکایپ از خانه در دهلی نو.

“اما آن را به عنوان اگر آن را یک آزمایش شیمیایی است که در آن است به طور ناگهانی به نور آمد و شما فقط آن را دیدم بصری: این shamefulness از جامعه است.”

نویسنده هندی همچون آرونداتی Royalso متهم نارندرا نخست وزیر هند و هندو ملی دولت با استفاده از همه گیر به لکه دار کردن در حال حاضر به حاشیه رانده شده جامعه مسلمانان. (استفانی Jenzer/CBC)

او در توصیف آخرین دور از بدبختی انداخته در هند فقیر زمانی که نارندرا نخست وزیر دستور داد در سراسر کشور مستند در یک کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم فقط با چهار ساعته.

کنترل شاید برای بالا و طبقات متوسط قادر به عقب نشینی به خانه راحت اما برای میلیون ها نفر از کارگران مهاجر دور از روستاهای خود و یا زندگی کهنه در محله های فقیرنشین و shanty-شهرهای آن یک فاجعه بود.

“شما تا به حال پلیس brutalizing آنها را ضرب و شتم آنها را” گفت: Roy. “در برخی از مکان آنها گرفتار شدند و با اسپری ضد عفونی کننده شیمیایی است.”

او همچنین متهم به مودی و ملی هندو دولت کاملا به عمد و با استفاده از همه گیر به لکه دار کردن در حال حاضر به حاشیه رانده شده جامعه مسلمانان.

“یکی از بزرگترین بحران های که رو هر یک از ما قطعا در جهان مدرن غربی می آید در یک زمان که در آن سمی ترین و کم هوشی توتالیتر مردان در قدرت هستند” گفت: Roy با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن مودی و دولت در آن منظور.

ایالات متحده رهبری جهانی ‘بیش’

شده است وجود دارد بسیار نوشته شده است در سال های اخیر به ویژه در رسانه های اروپایی در مورد عدم وجود رهبری ایالات متحده در صحنه جهانی پس از انتخابات از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

Ignatieff معتقد است مفهوم رهبری جهانی ایالات متحده است “بیش از” برای هم بودن حتی اگر او را به وضوح ناراحت کننده با کشیده به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و همه گیر با توجه به چالش های گسترده او می گوید آن را به ارمغان می آورد با آن است.

“وجود دارد هیچ جایگزینی برای صالح دولت ملی” او می گوید. “و از آن می رود در برابر این ایده که آنچه که ما در واقع نیاز است که بیشتر حکومت جهانی است.”

سازمان دیده بان | 3M حملات مقابله به خاطر ارسال ماسک به کانادا پس از کاخ سفید توقف صادرات

یک توافق بین کاخ سفید و 3M اجازه می دهد تا شرکت برای ادامه صادرات آن N95 ماسک و سایر وسایل حفاظت فردی از جمله به کانادا. 3:38

اما آنچه در مورد مکانیسم های موجود جهانی حکومت ؟

در این هفته برخی از 90 سابق روسای جمهور و نخست وزیران از جمله بریتانیا جان عمده تونی بلر و گوردون براون و کانادا پل مارتین به دادگاه تجدید نظر به رهبران G20 به رهبری یک هماهنگ پاسخ به همه گیر.

سازمان ملل متحد سازمان ها از جمله سازمان بهداشت جهانی در ادامه به بسیج در مبارزه با این بیماری همه گیر در سراسر جهان, اما شورای امنیت سازمان ملل متحد خود شده است تا حد زیادی از دست رفته در عمل است.

بازگشت در سال 2014 شورای امنیت ارسال یک پیام قوی در طول بحران ابولا دچار غرب آفریقا با اتخاذ یک قطعنامه اعلام و آن را “تهدیدی برای صلح و امنیت بین المللی.”

شده است وجود دارد هیچ گونه اعلامیه coronavirus حتی اگر آن را پیچیده راه خود را در اطراف جهان است.

“رهبری نیاز به یک شناخت است که شما نمی توانید رها بقیه جهان در این فرایند نه تنها به دلیل آن را یک انسانی ضروری است و این خود خدمت گفت:” سابق کانادا سیاستمدار و دیپلمات Stephen Lewis.

“اگر من می تواند زمخت: مگر اینکه این ویروس را شکست داد و در همه جا آن را به عقب خواهد آمد.”

‘ناخن در تابوت’ از اتحادیه اروپا ؟

لوئیس سابق سفیر کانادا در سازمان ملل متحد است. او نیز در خدمت یک مدت به عنوان سازمان ملل فرستاده ویژه اچ آی وی/ایدز در آفریقا که در آن خود را Stephen Lewis بنیاد فعال باقی می ماند.

“در یک محل مانند آفریقای جنوبی و شما باید 7.7 میلیون نفر با اچ آی وی و سه میلیون از آنها در درمان,” او گفت:.

“به طوری که آنها در حال دریافت anti-retroviral مواد مخدر. این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن خود را در حال احتمالا شکننده و مستعد ابتلا به یک خرمن کوبی از coronavirus.”

یکی bellwether از نظر چند جانبه به منظور سلامت او می گوید این است که آیا یا نه کشورهای در پاسخ به دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را به درخواست تجدید نظر برای $2 میلیارد دلار برای مقابله با این بیماری همه گیر در کشورهای فقیر.

تحلیلگران نقطه به اتحادیه اروپا به عنوان یک داستان احتیاطی وقتی که می آید به همبستگی حتی در میان این کشورها محدود در بیشتر رسمی اتحادیه های کارگری.

‘مگر اینکه این ویروس را شکست داد و در همه جا آن را به عقب خواهد آمد’ می گوید: سابق کانادا سیاستمدار و دیپلمات Stephen Lewis بود که کانادا سفیر ایران در سازمان ملل متحد است. (الکسیس MacDonald)

“این می تواند یکی از ناخن ها در تابوت اتحادیه اروپا گفت:” Josef Janning از آلمان در شورای روابط خارجی وقتی پرسیده شد که در مورد تاثیر coronavirus بحران است.

“هنگامی که ما رفلکس در حال آزمایش رفلکس ملی است,” او گفت: با اشاره به آلمان اوایل تصمیم به ممنوعیت صادرات تجهیزات پزشکی به کشورهای دیگر اتحادیه اروپا در مراحل اولیه این بیماری همه گیر بر خلاف اتحادیه اروپا اصل.

آلمان پس گرفته برخی از ایتالیا را مهم ترین موارد پزشکی خود را برای بیمارستان ها در تلاش برای کاهش فشار وجود دارد.

اما Janning می گوید آزمایش واقعی خواهد آمد پس از بدترین بیماری همه گیر است بیش از زمانی که کشورهای اتحادیه اروپا را به توافق بر سر کمک مالی به کشورها بیشترین نیاز.

این هفته وزیران دارایی اتحادیه اروپا توافق کردند در یک بسته نجات به ارزش حدود 500 میلیارد دلار است. اما از آن است که از آنچه که بسیاری از تحلیلگران بر این باورند مورد نیاز خواهد بود به پا زدن شروع به اقتصاد اروپا است.

و وزیران موافقت نکرد در طرح مشترک-قرض گرفتن ابزار پیشنهاد شده توسط ایتالیا و اسپانیا.

پایدار تغییر دهید ؟

یکی از چیزهایی که بسیاری از کشورهای مبتلا به این بیماری همه گیر به اشتراک گذاری نه فقط در اروپا بلکه در سراسر جهان است که روزانه یا هفتگی مراسم که در آن مردم خود را به باز کردن پنجره و یا بر روی درب خانه خود به گلدان های, حلقه, زنگ و یا تحسین برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با ویروس تحت چنین فشار عظیمی.

این حرکت ابراز همبستگی. اما زمانی که همه گفته و انجام داده, آن را پشت سر بگذارید و هر گونه تغییر معنی دار در نظر راه جوامع ارزش آن دسته از کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا نظم جامعه ؟

Janning نمی کنم.

“و نه آن را منجر به یک د-جهانی شدن به عنوان برخی از مردم معتقدند که در حال حاضر از آن خواهد شد. من فکر می کنم همه ما خواهد بود اشتیاق به بازگشت به جایی که ما قبل از.”

سازمان دیده بان | ملکه خواستار وحدت و قدرت در ویژه COVID-19 آدرس

ملکه خواست انگلیسی ها برای نشان دادن وحدت و قدرت در طول coronavirus همه گیر در یک سخنرانی تلویزیونی. 3:35

لوئیس فکر می کند که همه گیر است و در معرض ضعف در تاسیس راه.

“وجود دارد یک احساس قوی من فکر می کنم در بسیاری از کشورها در حال حاضر که سیستم های موجود با سیستم های قدیمی فقط آماده کرده ایم ما برای این کار و نکرده مشغول به کار شده است,” او گفت:.

او باور ندارد که به معنی تغییر رادیکال مانند پایان دادن به سرمایه داری.

“از سوی دیگر آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر هرگز اتفاق افتاده در طول تاریخ,” او گفت:. “و آن را به همه ما یک فرصت برای ایجاد چیزی جدید است.”

Ignatieff کمتر اعتماد به نفس.

“ما همه می آیند از طریق این بحران فکر همه چیز خواهد بود کاملا متفاوت از طرف دیگر” گفت: Michael Ignatieff. “من فقط فکر می کنم ما نمی دانیم.

روی یک مطلب فلسفی را.

“آن را به عنوان اگر وجود دارد در حال حاضر” گفت: Roy. “وجود دارد یک گذشته و یک آینده اتفاق می افتند که ما نمی دانیم. حال مصنوعی حباب در حال حاضر.”

همه به این دلیل بیشتر به توجه به آن — و نه فقط در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>