پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و دانش از گزارش روسی نعمت در ایالات متحده سربازان قانونگذاران از هر دو طرف تقاضا پاسخ

Leaders از هر دو طرف فشرده در روز یکشنبه برای پاسخ از کاخ سفید درباره گزارش داد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قرار داده بود نعمت بر نیروهای ایالات متحده در افغانستان و آمریکا صورت گرفته بود هیچ اقدام در پاسخ. دموکرات ها به نام برای جلسات برگزار می شود.

در اولین اظهار نظر خود در موضوع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه که “هیچ کس در جریان یا به من گفت” در مورد به اصطلاح “حملات” یک نظر که سابق مشاور امنیت ملی نامیده می شوند “قابل توجه است.”

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد در اتهام اقدامات نظامی روسیه هوش — پرداخت طالبان وابسته به شبه نظامیان برای کشتن آمریکایی و نیروهای بریتانیایی — و تهمت و مقامات کاخ سفید شده بود در جریان این موضوع ماه پیش. عناصر اصلی بودند نیز گزارش شده توسط واشنگتن پست.

در پیگیری داستان يكشنبه تایمز نوشت که کماندوها و جاسوس بر روی زمین در افغانستان گزارش شده بود یافته های خود را به مافوق در ژانویه و که آنها برای اولین بار رشد مشکوک پس از کشف بزرگ ذخیره کردن دلار ایالات متحده در افغانستان پاسگاه. ارتش ایالات متحده بود بررسی حمله به آمریکایی ها ممکن است لینک به اتهام روسیه انگیزه طرح این بار گفت: در حالی که واشنگتن پست گفت: نعمت به احتمال زیاد منجر به مرگ چندین متحده خدمات اعضا.

نماینده لیز چنی از وایومینگ سوم-رتبه بندی جمهوریخواه در مجلس در روز یکشنبه به نظر می رسد به قبول مغلوب ساختن پیشی جستن نظر به عنوان درست است. در یک صدای جیر جیر او به نام برای توضیح “که می دانند و هنگامی که” و اگر این موضوع مطرح شده بود در PDB و یا رئیس جمهور روزانه مختصر. نماینده دن Crenshaw تگزاس را بازتوییت کرد چنی افزود: “ما نیاز به پاسخ.”

کلید تهمت متحد سناتور لیندزی گراهام گفت که آن را “ضروری کنگره به پایین از” اتهامات در مورد روسیه است.

“من انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چنین اتهامات جدی و اطلاع رسانی کنگره بلافاصله برای اطمینان از این اخبار و گزارش” کارولینای جنوبی جمهوری خواه گفت: در توییتر. گراهام golfed با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه در ویرجینیا.

مجلس نانسی پلوسی گفت: “او آگاه از اطلاعات در مورد روسیه فضل بر نیروهای ایالات متحده در افغانستان اما “ما خواستار یک گزارش به کنگره در این است.”

“این است که به عنوان بد به عنوان آن می شود و در عین حال رئیس جمهور نمی خواهد مقابله با روس ها در این نمره را انکار می کند در حال جریان. آیا او یا نه خود دولت می داند” پلوسی گفت: در ABC “این هفته است.”

Senator Tim Kaine, دموکرات از ویرجینیا سوال مغلوب ساختن پیشی جستن بر ادامه روابط دوستانه با پوتین از جمله تماس خود را برای رهبر روسیه برای حضور در نشست G7 “همه در حالی که دولت او گزارش می دانست که روسیه در تلاش بود برای کشتن ایالات متحده امریکا در افغانستان است.”

رود آیلند دموکرات جک رید, رتبه بندی عضو مجلس سنا در نیروهای مسلح کمیته گفت: فقدان آشکار پاسخ با مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام روسی نعمت قرار داده بود نیروهای ایالات متحده در افغانستان بیشتر در معرض خطر است. “ایالات متحده باید پاسخگو هر کسی که اهداف نیروهای ما,” او گفت:.

در نامه ای درخواست کرد که در جلسات برگزار می شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است سناتور Tammy Duckworth لقب رئیس جمهور انفعال خیانت از ارتش ایالات متحده. یک جانباز Duckworth است که اغلب ذکر شده به عنوان امکان پذیر است معاون ریاست جمهوری برای انتخاب جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive رقیب در ماه نوامبر انتخابات.

“اعضای نیروهای مسلح, خانواده های نظامی و مردم آمریکا را شایسته پاسخ و پاسخگویی به رئیس جمهور تهمت ظالمانه شکست رهبری و خیانت آشکار از نیروهای ما” ایلینوی از حزب دموکرات نوشت: جیمز Inhofe جمهوری خواه رئیس کمیته خدمات مسلح.

‘بسیار قابل توجه’

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” گفت که “بسیار قابل توجه رئیس جمهور را به بیرون رفتن از راه خود را به می گویند که او شنیده نمی هر چیزی در مورد آن یکی می پرسد چرا او را چیزی شبیه به آن؟”

“او می تواند طرد همه چیز اگر هیچ کس تا کنون گفت: او در مورد آن” بولتون گفت. “به نظر می رسد فقط یک روز دیگر در دفتر در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید.”

بولتون گفت که او نمی دانست که کیفیت و هوش در فضل طرح و یا میزان آن است. و نه همه اطلاعات است که جریان را از طریق بسیاری از سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده است که به تصویب فرمانده کل قوا, Bolton اشاره کرد.

“وجود دارد نیاز به یک فیلتر هوش برای هر رئیس جمهور به خصوص برای این رئیس جمهور,” او گفت:.

پرسید: چرا تهمت است که اغلب دفاعی پوتین بولتون گفت که او نمی خواند هر چیزی به آن لزوما. “من فقط نمی دانم چه می گویند دیگر از اگر او دوست دارد در برخورد با قوی استبدادی ارقام است.”

بولتون در وسط یک رسانه حمله رعد اسا برای ترویج خود را بگویید-تمام کتاب به تصویر می کشد که رئیس جمهور همواره به عنوان اولویت خود را دوباره انتخابات حتی بالاتر از امنیت ملی است. در NBC او تکرار یک مشاجره که در حالی که او نمی خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر او نمی خواهد رای برای بایدن ،

بولتون رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن در این کتاب به عنوان نادان به راحتی دستکاری شده توسط رهبران خارجی و نا مناسب برای دفتر. مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است به عقب, تماس با کتاب “دروغ” و به tweeting که بولتون است “wacko” و یک “ناراضی خسته کننده احمق.”

–با کمک از شاون Donnan.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>