هنگ کنگ رهبر به شدت تایید امنیتی جدید قانون مرکزی چین دولت تحمیل در نیمه خودمختار سرزمین در سخنرانی خود مارک چهارشنبه سالگرد آن تحویل از استعمار بریتانیا.

“این تصمیم بود لازم و به موقع برای حفظ هنگ کنگ ثبات” کری لام گفت.

یک طرفدار دموکراسی سیاسی حزب اتحادیه سوسیال دموکرات سازماندهی یک اعتراض مارس در پرچم-بالا بردن مراسم قبل لام سخنرانی. حدود ده شرکت کنندگان شعار می دادند شعار انعکاس مطالبات از معترضان سال گذشته برای اصلاحات سیاسی و رسیدگی به اتهام سوء استفاده پلیس.

تصویب این قانون روز شنبه بیشتر تار تمایز میان سیستم های حقوقی از نیمه خودمختار هنگ کنگ که حفظ جنبه های انگلیسی, قانون پس از سال 1997 تحویل و سرزمین اصلی را استبدادی حزب کمونیست سیستم. منتقدان می گویند این قانون به طور موثر به پایان می رسد “یک کشور دو سیستم” چارچوب زیر که دلار هنگ کنگ وعده داده شده بود یک درجه بالایی از استقلال است.

قانون به طور مستقیم اهداف برخی از اقدامات ضد دولتی معترضان در سال گذشته که شامل حمله به ادارات دولتی و ایستگاه های پلیس و آسیب به ایستگاه های مترو و خاموش شدن از این شهر فرودگاه بین المللی.

اعمال خرابکاری علیه دولت امکانات و یا حمل و نقل عمومی می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان براندازی یا تروریسم در حالی که هر کسی در نظر گرفتن بخشی در فعالیت های تلقی secessionist خواهد بود همچنین در تخلف از قانون جدید است.

معترضان طرفدار دموکراسی فریاد شعار “توقف یک حزب نورد” به عنوان آنها در ماه مارس نسبت به پرچم-بالا بردن مراسم 23rd سالگرد هنگ کنگ تحویل به چین یک روز پس از چین تصویب امنیت ملی قانون است که سرکوب اعتراضات در این سرزمین است. (وینسنت یو/آسوشیتد پرس)

بر اساس قانون کسانی که به جرم تشویش secessionist, خرابکارانه فعالیت های تروریستی و تبانی با نیروهای خارجی می تواند حبس ابد اگر آنها تلقی طراحان اصلی از چنین فعالیت هایی است.

مظنون دستگیر شده توسط سرزمین اصلی جدید در هنگ کنگ به اتهام نقض جدید امنیت ملی قانون برای شهرستان خواهد بود سعی در سرزمین اصلی ارشد دولت چین برگزار می شود.

مدارس, گروه های اجتماعی, رسانه ها, وب سایت ها و دیگران مشخص خواهد شد نظارت و ملی خود آگاهی امنیت مطرح خواهد شد با توجه به متن در حالی که چین به دولت مرکزی خواهد شد که قدرت بر فعالیت های خارجی و سازمان های غیر دولتی و رسانه ها در هنگ کنگ است.

آن را می گوید دولت مرکزی بدن در هنگ کنگ را در “موارد پیچیده” و هنگامی که وجود دارد یک تهدید جدی برای امنیت ملی است. مقامات محلی در حال منع از تداخل با دولت مرکزی بدن عامل در هنگ کنگ در حالی که آنها در حال انجام وظایف خود با توجه به متن.

قانون لاستیک مهر توسط چین

این قانون موظف تحت هنگ کنگ محلی اساسی اما قبل از تلاش برای تصویب آن در شهر مقننه در سال 2003 کنار گذاشته شد در مواجهه با مخالفت عمومی. از دست داشتن صبر و پکن در نهایت تصمیم به دور زدن هنگ کنگ مقننه و باید آن را تصویب شنبه توسط کمیته دائمی از کنگره خلق ملی چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس.

رئیس جمهور چین امضا ریاست جمهوری به منظور قرار دادن قانون به اثر آن اضافه شده به قانون اساسی هنگ کنگ اساسی است.

هلیکوپتر نظامی حمل چین پرچم ملی و هنگ کنگ منطقه ویژه اداری, پرچم, پرواز بیش پرچم-بالا بردن مراسم در هنگ کنگ روز شنبه. (Kin چونگ/آسوشیتد پرس)

ایالات متحده در حال حاضر شروع به حرکت می کند برای پایان دادن به ویژه شرایط تجارت با توجه به این سرزمین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گفت: آن را به نوار دفاع-صادرات به هنگ کنگ و به زودی نیاز به مجوز برای فروش از مواردی است که باید هر دو نظامی و غیر نظامی استفاده می کند با استناد به امکان آنها را در حال سقوط به دست مردم و ارتش آزادیبخش که مدیون وفاداری خود را به حزب کمونیست چین.

کنگره نیز از نقل مکان به اعمال تحریم بر مردم تلقی متصل به سرکوب سیاسی در هنگ کنگ از جمله مقامات پلیس در حالی که بریتانیا گفته است که می تواند اقامت و ممکن است تابعیت به حدود 3 میلیون نفر از هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر است.

چین گفته است: “اعمال محدودیت های ویزا در آمریکایی ها آن را می بیند به عنوان دخالت بیش از هنگ کنگ.

تصویب این قانون می آید پس از هنگ کنگ مقننه در اوایل ماه ژوئن به تصویب ستیز لایحه و آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی. Pro-چین و ارقام نیز فشار برای مطلب “وطن پرست” آموزش و پرورش برای معرفی به برنامه درسی در امیدوار است که افزایش شناسایی خود را با پکن

پلیس آماده شدن برای معترضان طرفدار دموکراسی’ تجمع علیه امنیت قانون است. (وینسنت یو/آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net