پس از بالا بردن میلیون ها نفر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی, انگلیسی, جنگ جهانی دوم دامپزشک در صدر UK singles نمودار

99 ساله که معروف خود را برای خیریه راه رفتن در حال حاضر به دست آورد قابل توجه feat از قدیمی ترین به یک شماره یک آهنگ در انگلستان است. او درباره نقطه بالا با یک تفسیر از “you’ll Never Walk Alone.”

تام مور 99 ساله که به شهرت شات بالا بردن میلیون ها نفر در بریتانیا به خدمات بهداشت ملی (NHS) تبدیل شده است قدیمی ترین فردی که تا کنون برای رسیدن به شماره 1 در انگلستان مجرد نمودار.

مور وانبوه سازی در موقعیت پس از انتشار یک نسخه از “you’ll Never Walk Alone,” آهنگ معروف ساخته شده توسط جری و ضربان ساز قلب به عنوان به خوبی به عنوان سرود برای باشگاه فوتبال لیورپول.

روی جلد نسخه که شامل خواننده مایکل توپ شد مورد ضرب و شتم به نقطه بالا توسط The Weeknd با آهنگ خود را “خیره کننده چراغ” تا کانادا star خواسته طرفداران خود را در توییتر به پشتیبانی مور تک به جای. مور تشکر خود را پاپ رقیب برای حرکت.

“چه خبر فوق العاده برای دریافت یک شماره 1 تک و رکورد شکن بیش از حد. نوه من نمی توانم باور کنم که من یک نمودار-دائم الخمر” 99 ساله گفت BBC Radio 1, Scott Mills.

ادامه مطلب: جانباز کاپیتان تام را افزایش می دهد میلیون ها نفر برای سلامت کارگران

مور می خواستم برای بیان قدردانی خود را به هر دو نفر که اهدا و مراقبت های بهداشتی کارگران او مطرح شده توسط میلیون ها نفر برای پیاده روی 100 دور از باغ خود در هفته گذشته.

“موسسه خیریه من راه رفتن را مطرح کرده است پول بیشتری از من می تواند احتمالا تصور و من خیلی خدا را شکر به کسانی که پول های اهدایی … برای ما باور نکردنی بیمه خدمات درمانی در طول این زمان دشوار است,” او گفت:. “آنها انجام داده ایم تا به خوبی برای من در طول سال است. من فکر می کنم آنها در حال انجام یک کار باشکوه در حال حاضر تحت شرایط بسیار دشوار است.”

مور جمع آوری کمک های مردمی پیاده روی را شکست 40 سال رکورد قبلا برگزار شده توسط ورزشکار کانادا تری فاکس.

“این واقعا رکوردهای جهانی گینس عنوان برای همه ما” جنگ جهانی دوم جانباز گفت: در اشاره به کسانی که اهدا شده و بیمه خدمات درمانی کارگران در مبارزه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

سوابق فقط غلت برای مور و او در آستانه نقطه عطف دیگری به عنوان او تبدیل 100 در 30 آوریل.

jsi/اس ام اس (یمن)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>