پس از پسرش پیدا شد 'روکشی در بتن' کلرادو مرد دست 72 سال حکم زندان

(دنور) — پدر از 7 سال که بدن داشت در برگرفته در یک واحد ذخیره سازی در سال 2018 شد محکوم به 72 سال در زندان رو

توسط PATRIS-FUN در 10 اسفند 1398

(دنور) — پدر از 7 سال که بدن داشت در برگرفته در یک واحد ذخیره سازی در سال 2018 شد محکوم به 72 سال در زندان روز جمعه در مرگ او.

لیلاند Pankey, 40, دریافت حداکثر حکم ممکن است پس از شفاعت گناه در ماه ژانویه به کودک آزاری منجر به مرگ و دستکاری با مرحوم بدن در مرگ Caden McWilliams.

این مه 30, 2019, فایل, عکس های ارائه شده توسط Denver, دادستان منطقه نشان می دهد لیلاند Pankey.
دنور دادستان منطقه—AP

دادستان کاهش یافته اتهام قتل تحت این قرارداد تا حدودی به دلیل مقامات می تواند مشخص نیست که چگونه پسر درگذشت. آنها همچنین گفت: مقابله اجتناب برگزاری یک دادگاه است که باید برجسته وحشتناک شواهد و دوباره دچار آسیب های روانی Caden بستگان.

صدور حکم شنوایی شامل یک نمایش اسلاید از عکس های Caden یک پسر که خانواده و همکلاسی ها و معلمان به عنوان یک مراقبت از پسر بچه ای که دوست داشت دایناسورها و سرهم بند, District Attorney بث مک کین گفت.

Pankey را الیستا Pankey قبلا مجرم به کودک آزاری منجر به مرگ تحت یک درخواست معامله مورد نیاز است که همکاری خود را با دادستان. او چهره بین 16 و 32 سال در زندان هنگامی که او محکوم آوریل 1.

مقامات در بر داشت Caden بدن در ماه دسامبر سال 2018 در حالی که بررسی اتهامات خشونت خانگی که الیستا Pankey ساخته شده در برابر شوهرش.

کالبد شکافی یافت نشانه هایی است که پسر بود و به شدت لاغر و نحیف و شواهد از صدمات به سر و سینه و اندام. برخی از صدمات نشان داد نشانه هایی از بهبود اما مقامات قادر به تعیین که چگونه او درگذشت.

اسناد دادگاه نشان داد که الیستا Pankey گفته محققان گفت که شوهرش را نگه داشته و پسر خود را در یک لانه سگ "چند روز" قبل از مرگ او در ماه جولای 2018 در یک هتل که در آن خانواده زندگی کرده بود.

مقامات توضیح داده نشده که چرا این پسر نام خانوادگی متفاوت از پدر و مادر خود را.

مک کین که به نام مورد یکی از وحشتناک ترین تا کنون به کار گرفته شده توسط دفتر دادستان منطقه گفت: در بیانیه ای که Caden بستگان یادآوری او را زمانی که آنها را ببینید red-tailed شاهین مشترک در کلرادو که آنها را به عنوان به نمایندگی از "ظرافت Caden."

"Caden دوست داشتم به سرهم بندی کردن و کشف کردن که چگونه همه چیز کار می کرد و خانواده اش معتقد است که او به احتمال زیاد شده است یک مهندس اگر او داده شد تا فرصت رسیدن به بزرگسالی" McCann گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب