پس از decrying 'بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما,' مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جدید مجسمه پارک

Ennio Morricone های پرکار, ایتالیایی, آهنگساز فیلم احتمالا بهترین و شناخته شده برای خود را یاد نمرات خوب و بد

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

Ennio Morricone های پرکار, ایتالیایی, آهنگساز فیلم احتمالا بهترین و شناخته شده برای خود را یاد نمرات خوب و بد و زشت و دیگر سرجیو لئونه وسترن درگذشت اوایل دوشنبه در بیمارستانی در رم. او 91 و در اثر عوارض ناشی از سقوط هفته گذشته که در آن او خود را شکست استخوان ران او دیرین وکیل می گوید آسوشیتد پرس.

موریکونه به ثمر رساند بیش از 500 فیلم. او برنده یک جایزه اسکار برای نمره خود را از کوئنتین تارانتینو را به نفرت هشت (2015), اسکار افتخاری در سال 2007 برای خود را "با شکوه و چند وجهی کمک به هنر موسیقی فیلم" یک جایزه گرمی برای موسیقی متن فیلم برایان دی پالما The Untouchables (1987) به علاوه 11 دیوید دی دوناتلو جوایز ایتالیا را بالا سینمایی افتخار است. او معروف دیگر نمرات عبارتند از: Cinema Paradiso (1988), ماموریت (1986) و نبرد الجزیره (1966). او همچنین یک آمار بین المللی با "Chi Mai" تم برای 1981 BBC, درام, زندگی و زمان از دیوید لوید جورج.

اما آن را بد و زشت و دیگر شش فیلم برای لئون قرار داده است که Morricone در سینمایی نقشه و تنظیم موسیقی, قالب برای "وسترن اسپاگتی" و کابوی فیلم به طور کلی.

موریکونه متولد شد و در رم در سال 1928 از یک نوازنده ترومپت. او شروع به نوشتن موسیقی در سن 6 و ملاقات لئون برای اولین بار زمانی که او در حدود 8, The Hollywood Reporter گزارش. او مورد مطالعه ترکیب در سانتا سیسیلیا هنرستان و خود را شروع کردم در فیلم پس از جنگ جهانی دوم در فیلم رنسانس در رم چینهچیتا. "بسیاری از این نمرات بسیار زشت و من باور داشتم که می تواند انجام دهد بهتر" Morricone توضیح داد که در سال 2001. "من نیاز به پول و من فکر کردم این امر می تواند یک چیز خوب برای نوشتن نمرات فیلم."

موریکونه استفاده harmonicas, کلیسا, زنگ سوت, شلاق, حیوانات صداهای ساعت و دیگر غیر سازهای سنتی در نمرات خود را. "همه نوع از تلفن های موبایل می تواند مفید باشد برای انتقال احساسات" او گفت:. "این موسیقی ساخته شده از صدا از واقعیت است." اما نمرات خود را نیز اغلب سرسبز و ملودیک مانند خود سینما پارادیزو موسیقی متن فیلم و ماموریت.

موریکونه را "موسیقی ضروری است" گفت: لئون که در سال 1989 "از آنجا که من فیلم می تواند عملا سکوت, فیلم, گفت و گو تعداد نسبتا کمی و بنابراین موسیقی تاکید اقدامات و احساسات بیش از این گفت و گو است." پیتر وبرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب