پس از هرج و مرج در آیووا 7 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را به مرحله امشب در مقدماتی نیوهمپشایر بحث

پس از آیووا قفقاز امور خارجه اتحادیه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط سنا در دو مقاله از استیضاح این هفته است که با پایان دادن به یک بچه. امشب هفت دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و مربع خاموش در یک بحث در نیوهمپشایر تنها چند روز قبل از رای دهندگان در این ایالت به پای صندوق های رای برای اولین بار اولیه از چرخه انتخابات.

روز دوشنبه بسیار پیش بینی آیووا قفقاز شد ظروف سرباز یا مسافر. یک برنامه به معنای برای گزارش نتایج malfunctioned با توجه به “برنامه نویسی موضوع” و حوزه صندلی تا به حال به صبر در تلفن برای ساعت برای گزارش نتایج خود را. پس از روز انتظار به عنوان نتیجه trickled در آن هنوز به طور کامل روشن نیست که چه کسی برنده. سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز به نظر می رسد گردن در گردن با Buttigieg کمی لبه به خارج ساندرز در هيئت دولت معادل در حالی که ساندرز است که کمی جلوتر در رای مردم. ماساچوست ایالت الیزابت وارن به نظر می رسد آمده است در سوم. همانطور که از پنج شنبه شب آسوشیتد پرس می گوید این است که “قادر به اعلام برنده است.”

بدون در نظر گرفتن حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری نقل مکان کرد به نیوهمپشایر که رای دادن در انتخابات دوره اول ابتدایی در فوریه. 11. با توجه به هرج و مرج بیش به دست آورد که در آیووا به خوبی انجام می دهند در نیوهمپشایر است و تنها تر و حیاتی برای مبارزات. امشب بحث دموکراتیک می تواند بسیار مهم آخرین فرصت برای داوطلبان به پرونده خود را به کسانی که رای دهندگان.

نیوهمپشایر بحث امشب برگزار خواهد شد را در منچستر, N. H. در سنت آنسلم ، ABC اخبار WMUR-تلویزیون و اخبار اپل را شرکت میزبان بحث که هوا زندگی می کنند در فوریه. 7 از 8:00 تا 11:00 p. m. EST در ABC و جریان بر روی ABC نرم افزار ABC.com و دستگاه های متصل مانند Roku, AppleTV و آمازون آتش تلویزیون.

ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos, ABC News سردبیر David Muir و ABC News خبرنگار Linsey دیویس WMUR-تلویزیون مدیر سیاسی آدم سکستون و WMUR-اخبار تلویزیون لنگر مونیکا هرناندز تمام خواهد شد و متوسط است. Stephanopoulos و Muir قبلا تعدیل سپتامبر بحث است.

هفت نامزد واجد شرایط برای نیوهمپشایر دموکراتیک بحث: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq Sanders, میلیاردر اجرایی تام Steyer وارن و کارآفرین اندرو یانگ.

داوطلبان تا 11:59 p. m. on Feb. 6 به حداقل 5 درصد در چهار DNC-تایید نظر سنجی و یا 7 درصد در حداقل دو اوایل دولت سنجی (نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و/یا نوادا). آنها همچنین نیاز به دریافت حداقل 225,000 منحصر به فرد اهدا کنندگان با حداقل 1 ، 000 منحصر به فرد کمک های مالی در 20 متحده آمریکا سرزمین یا واشنگتن دی سی با شروع نیوهمپشایر بحث نیز وجود دارد یک راه سوم برای واجد شرایط: داوطلبان می توانند در این مرحله با حداقل یک نماینده متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها بر اساس نتایج حاصل از قفقاز یا مقدماتی.

DNC در نظر دارد برای برگزاری یک مناظره در هر رای گیری زودهنگام دولت به معنی مناظره امشب خواهد بود که برای اولین بار از سه مناظره در ماه فوریه به تنهایی. دو بعدی خواهد شد در فوریه. 19 در لاس وگاس و فوریه. 25 در چارلستون.

دانته اسکالا, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نیوهمپشایر زمان می گوید که مناظره امشب احتمالا می تواند تاثیر شنبه رای. “شما نباید دست کم گرفتن نوسانات نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان حتی در آخر هفته گذشته,” او می گوید. “[وجود دارد] بسیاری از مردم خواهد شد که آن را باور یا نه فقط تنظیم در هفته بین آیووا و نیوهمپشایر… آنها ممکن است نقل مکان کرد و کمی با آنچه در این خبر که در هفته است.”

البته این به شما بستگی دارد که چه اتفاقی می افتد امشب. دنبال همراه به صورت زنده به روز رسانی از فوریه دموکراتیک بحث است.

چگونه خواهد نامزدها در پاسخ به عدم اطمینان از آیووا انجمن?

“برخی از نامزدها را با استفاده از ابهام [برنده] به نفع خود” میا کاستاریکا استاد دولت در دارتموث دانشگاه می نویسد: در یک ایمیل به زمان. “همه نامزدها به احتمال زیاد برای قرار دادن خوش بینانه چرخش در چگونه به خوبی از آنها انجام می شود اما برای برخی از بحث مهم خواهد بود فرصت را به مورد است که آنها هنوز هم این حزب بهترین شات در شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.”

کایل Kondik از سردبیر Sabato را توپ کریستال در دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست پیش بینی کرد که بایدن ممکن است سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای فروختن Buttigieg و ساندرز ساندرز و Buttigieg ممکن است برخورد و وارن ممکن است قطع و اجازه دهید سه دوک آن را.

و به نظر می رسد مانند ساندرز و Buttigieg در حال حاضر می توانید شروع به رفتن در آن. روز جمعه ساندرز توییتی یک کولاژ از عناوین مختلف مورد Buttigieg میلیاردر حامیان نوشتن “این انتخابات اساسا در مورد که در کنار شما هستند. #PetesBillionaires.” آن را در حال حاضر دارای بیش از 32,000 لایک و #PetesBillionaires شده است روند در توییتر. احتمال بیشتری نسبت به نه ساندرز تکرار خواهد شد این پیام در مرحله امشب.

“آیووا به طور کلی محدود است به آمده تا به عنوان یک موضوع در بحث” کاستاریکا می نویسد. “باید حزب دموکرات لغو قفقاز? باید آیووا هنوز اول ؟ این نیست سوال جدید اما پس از این ظروف سرباز یا مسافر در روز دوشنبه آن جالب خواهد بود به گوش چگونه نامزدها رسیدگی به مسائل ذاتی در caucusing روند.”

ویژه داستان
Coronavirus شیوع بیماری می تواند از خط خارج Xi Jinping رویاهای از یک قرن
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

مارگارت O’Mara یک استاد آمریکایی تاریخ سیاسی در دانشگاه واشنگتن توضیح می دهد که فقط در انتخابات گذشته نامزد سقوط کرد که در آیووا نیاز به اثبات آنها هنوز هم قابل دوام. “پس الیزابت وارن و جو بایدن خواهد شد آنهایی که به تماشای در بحث مرحله ساخت خود را در مورد چرا [New Hampshire] رای دهندگان باید آنها را انتخاب کنید بیش از آیووا frontrunners ساندرز و Buttigeig” او می نویسد: در یک ایمیل. O’Mara می افزاید که ساندرز ممکن است سردرگمی در آیووا — به خصوص با توجه به نزدیک او این است که برای برنده شدن به عنوان یک فرصت برای انتقاد از رهبری حزب و بر ضد استقرار پیام.

اسکالا از سوی دیگر فکر می کند شب خواهد بود در مورد Buttigieg. دو دونده جلو از آیووا نامزدها ممکن است درک پایه خود را به عنوان آسیب پذیر تر از از ساندرز’ و ممکن است پس از رفتن او با نیروی بیشتر. “احساس من این است که ساندرز رای دهندگان شده اند ساندرز رای دهندگان برای یک زمان طولانی. اما Buttigieg رای دهندگان جدید هستند و اگر آنها جدید آنها می تواند ذهن خود را تغییر دهید, دوباره,” او توضیح می دهد.

چه به جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر

مانند بسیاری از گذشته بحث های بسیار مهم دموکراتیک مسائل مانند بهداشت و درمان و تغییر آب و هوا نابرابری اقتصادی و کنترل اسلحه آمده ممکن است. Scala می افزاید که مواد مخدر بحران همچنین ممکن است توجه بیشتری به آن ضربه نیوهمپشایر به خصوص سخت است.

سنا را تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه پس از چند ماه از استیضاح نیز ممکن است مورد بحث قرار گرفت. “نامزدها ممکن است خواسته می شود اگر آنها فکر می کنم آن را به ارزش آن” Kondik می نویسد: در یک ایمیل.

این نیز ممکن است آخرین مناظره بدون حضور سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. 77 ساله میلیاردر متعهد شده است تا خود صندوق مبارزات انتخاباتی خود معنی او نیست آمار یک بحث را اهدا آستانه با وجود داشتن نیاز به رای گیری شماره. اما با شروع بعدی بحث در نوادا نامزدها نمی خواهد نیاز به یک مقدار مشخصی از اهداکنندگان در نتیجه باز کردن درب برای بلومبرگ به نظر می رسد در بحث مرحله.

پیشرفته تر نامزدها — وارن خاص — گرفته اند بلومبرگ ورود به مسابقه به عنوان یک وسیله نقلیه برای مبارزه با نوسان پول در سیاست است. او ممکن است مناظره امشب به عنوان آخرین فرصت به تماس از بلومبرگ قبل از او را در همان مرحله به عنوان او.

همچنین مطمئن شوید که به نگه داشتن چشم در وارن و ساندرز. آخرین بحث شامل تنش بین دو نفر از آنها بیش از اینکه ساندرز گفت او یک زن نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 (او می گوید که او به او گفت: بنابراین در سال 2018; او آن را انکار می کند). اگر چه آنها بوده است و عموم صمیمی پس از آن, آن را به ارزش به تماشای چگونه دو ترقی خواهان و دوستان — ارتباط برقرار کردن.

“[W]ith تمام صدا و خشم از این هفته اخبار, چرخه,” O’Mara می گوید. “فیلمی است که چقدر این بحث را از طریق شکستن به آگاهی عمومی است.”

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر