پس از یک کبودی عملکرد در آیووا جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری در حال دادن تا رهبری آن و گفتن کارکنان به “یک نفس عمیق بکشید (یا دو یا سه) چون این غلتک coaster از یک کمپین نجومی دارای مقدار زیادی از لرزش و در عین حال آمده است” با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به مشاوران در روز جمعه.

این تیم گفته است که آن را به کنترل بیشتر بر بودجه و استراتژی برای چاشنی بایدن مشاور آنیتا دان و رسیده را با موفقیت به جنیفر اومالی دیلون که زد Beto o’rourke کوتاه-زندگی مبارزات و بسیار مهم بود که به باراک اوباما get-out-the-رای عملیات را بر خود و نوادا عملیات. اومالی دیلون توافق را در کار بر روی یک داوطلب بر اساس.

حرکت می کند فرستاده می لرزد و به سلامتی از طریق مبارزات انتخاباتی آغاز شده است که به عنوان یکی از به ضرب و شتم اما ارسال شده در دور چهارم در این هفته آیووا قفقاز و در حال حاضر در واقع به فینال آخر هفته از مبارزات قبل از نیوهمپشایر آرا در فوریه. 11. بالا بایدن دستیاران اصرار داشت آن بود که تنزل از مدیر کمپین گرگ شولتز آشنا بایدن دست که در پیوست یک قایق دیرین مشاوران و دوستان که به نظر می رسید قادر به ثابت و غیر قابل پیش بینی نامزد شده است.

به جای این مشاوران استدلال آن حرکت می کند به قرار دادن یک فرد مسئول تصمیم گیری های استراتژیک و کمک به کاهش داخلی بحث شده اند که hobbling سازمان. دو دلی گرفتار است بایدن انتخاباتی پس از شروع آن در مارس; حتی راه اندازی آن موضوع و تاریخ بودند مایع برای ماه می باشد. در حال حاضر حامیان این حرکت استدلال می کنند وجود دارد یک نفر — دان — در کنترل کنید که چه کسی را قصد دارد به بایدن و نه از آنچه شده است به یک کمیته از برابر در اطراف بایدن را میز آشپزخانه.

مالکیت بایدن کمپین همواره جمعی کار. در طول سال بایدن انباشته از یک دامگاه از مشاوران مورد اعتماد. “هیچ کس تا به حال چک کردن هتل بایدن” چیزی است که از یک شوخی در مدار خود. در بایدن گفتن او فرزندان و نوه های خود و همسر و خواهر و برادر بودند ابزاری در متقاعد کردن او برای اجرا به کاخ سفید برای بار سوم. اگر چه او هیچ رسمی نقش در مبارزات جو بایدن خواهر والری شد در راه با او در آیووا و به طور منظم وزن در تصمیم گیری. بسیاری از فارغ التحصیلان خود را در مجلس سنا و معاون ریاست جمهوری و دفاتر و نیز ارائه ورودی خود را. و دیرین بگیرید و یاد دهید مانند مایک Donilon و تد کافمن اغلب پیدا کردن بایدن درخواست برای روده چک.

که تضاد مشاوره به مبلغ هرج و مرج در آینده نامزد و برخی فرض می کمک به مبارزات انتخاباتی که بزرگترین زمین به رای دهندگان است که بایدن می توانید با برنده شدن است.

شولتز که رفتار سیاسی نمونه کارها برای بایدن در کاخ سفید و پس از اعلام گسترش نقش دان یک ایمیل به همکاری امضا با بایدن کاخ سفید رئیس ستاد استیو Ricchetti یک دیرین بایدن مشاور سابق لابی.

“ما می خواستیم به شما اجازه می دانم که, معاون رئیس جمهور خواسته است آنیتا دان بازی گسترش نقش در ستاد همانطور که ما حرکت رو به جلو به نیوهمپشایر و فراتر از آن” شولتز و Ricchetti نوشت. “بسیاری از شما در حال حاضر می دانیم آنیتا و یا ممکن است او را دیده حلق آویز در اطراف ارتباطات — او خواهد بود با همکاری نزدیک با آمریکا در استراتژی مبارزات انتخاباتی و به طور کلی هماهنگی بودجه و پرسنل به عنوان ما برای ساخت یک بزرگتر کمپین برای مرحله بعدی.”

یکی بایدن مشاور متوقف کوتاه گفت دونن است که در حال حاضر در حال اجرا مبارزات انتخاباتی, اما صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود در تماس با خبرنگاران. “فرد مسئول کمپین جو بایدن” مشاور گفت. بعد دو نفر دیگر بالا بایدن دست به طور جداگانه اما تقریبا در پیام رسانی یکپارچه با اشاره به زمان که دان درگیر شده بود با بایدن کمپین پس قبل از آوریل خود را راه اندازی و کار با حضور معاون اول رئیس جمهور پس از او پیوست کمپین اوباما در سال 2008.

اما اگر یک رژیم جدید در محل قرار داده است, از آن خواهد شد دونن نمودار این طرح است. دان یک پیام و رسانه ای maven که مشغول به کار به عنوان مشاور ارشد و مدیر ارتباطات اوباما در دوران کاخ سفید شده است تقسیم وقت خود را در میان مبارزات انتخاباتی, اتوبوس, خانه اش در نزدیکی واشنگتن دی سی و ستاد که در آن او کوتاه بود و تا حد زیادی ارتباطات و رسانه های استراتژی.

یک تغییر در بالای یک سناتور جمهوری پس از رای گیری در جریان است غیر معمول است. هیلاری کلینتون اخراج او مدیر کمپین پس از آمدن در سوم در آیووا در طول سال 2008 قفقاز. بایدن دستیاران اصرار شولتز نیست رو که همان سرنوشت است اما صرفا داشتن برخی از مسئولیت های گرفته شده از نمونه کارها خود را.

آن را بعید است که این حرکت باید هر اثر قابل ملاحظه در مبارزه رویکرد به New Hampshire. بایدن برنامه تا حد زیادی مجموعه هفته پیش اگر چه او اضافه دو رویداد در این آخر هفته برای جو بایدن و چهار برای همسر جیل بایدن.

هنوز در نشانه آن است که بایدن کمپین استاتیک, کمپین همچنین برنامه ریزی یکشنبه شب با جمع آوری کمک جیل بایدن; مبارزات در شکار به طور معمول برای درخواست رای نه دلار قبل از ترک وزارت امور خارجه. خواسته در مورد کمپین جمع آوری کمک های مالی از سوی دیگر ، کریس Coons بالا بایدن مشاور گفت: کمپین خوب بود. “ما تا به حال بهترین ماه همیشه ماه گذشته گفت:” پیش از جمعه شب بحث در نزدیکی منچستر.

ویژه داستان
Coronavirus شیوع بیماری می تواند از خط خارج Xi Jinping رویاهای از یک قرن
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

اما Coons آیا تصدیق تغییر تن از آمدن به خصوص به عنوان سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در زمان بایدن را تلو تلو خوردن به عنوان یک نشانه برای شروع ramping تا او پیشنهاد ریاست جمهوری به عنوان یک جایگزین به بایدن را نامزدی. “مایکل بلومبرگ است به معنای واقعی کلمه صرف صدها میلیون دلار در معرفی خود به آمریکا انجامید. او به خوبی شناخته شده در نیویورک است. او به خوبی شناخته شده در اواسط اقیانوس اطلس” Coons گفت. “اما من فکر می کنم وجود دارد به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از افرادی که هرگز از شنیده می شود او را در بازارهای عمده است که تا سه شنبه.”

Coons نشان داد که مبارزات انتخاباتی نیز شاهد سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg به عنوان یک تهدید. “همان چالش مواجه شهردار پیت. پیت Buttigieg که انجام داده است به خوبی در این کمپین این است که هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته و سوابق خود را تا حدودی محدود” Coons گفت. “همانطور که ما به نوادا و کارولینای جنوبی او چهره یک شیب چالش در شرایط معرفی خود به رای دهندگان است که واقعا او را می دانم. هر یک از این دولت مردمی می دانم که جو بایدن.”

این کشورها ممکن است به نظر می رسد یک راه طولانی کردن به مبارزات انتخاباتی و کاندیدای تلاش برای صاف کردن سنگی از سازمان بیرون آمدن از آیووا و نیوهمشایر که در آن نظر سنجی نشان می دهد که می تواند آنها دیگر شب بد. بایدن دست اصرار او مواجه شده است به روز سخت تر از یک کمپین سازماندهی مجدد.

نوشتن به فیلیپ الیوت در philip.elliott@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de