پس از گرجستان شهردار بسته سواحل برای جلوگیری, جمعیت, فرماندار بازگشایی آنها

(ساوانا, Ga.) — یک شهر ساحلی در گرجستان که رشد گردشگری بسته ساحل آن ترس بی خیال جمعیت جوانان و دانشجویان مطرح شده بیش از حد بزرگ یک خطر برای گسترش جدید کروناویروس. دو هفته بعد دولت فرماندار وارونه شده است که تصمیم گفت: مردم هوازدگی شیوع نیاز به هوای تازه و ورزش.

برخورد محوری است کوچک Tybee Island شرق دشت به یک خاردار بحث نگه می دارد که برداشت تا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: چقدر می توانید مقامات محدود کردن آزادی ها در طول بحران ؟ و باید آن دسته از تماس های ساخته شده در فدرال و ایالتی یا محلی ،

Tybee Island شهردار شرلی جلسات سوگند به سختی از سه ماه پیش گرفته شده در رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ پس از مقامات دولتی در روز جمعه بازگشایی شد در این جامعه از 3100 نفر است. ساحل به طور معمول در عمل با شهر-بودجه نجات غریق پلیس گشت و زباله پاکسازی.

این تغییر ناشی از جمهوری خواه و فرماندار جهت است که مردم ایالت باید “پناهگاه در محل” — است که آنها باید در خانه بمانند مگر اینکه کار شغل ضروری به دنبال مراقبت های پزشکی برای خرید مواد غذایی و یا دیگر استثنا از جمله ورزش در خارج از منزل. آن را نیز باطل هر گونه محدودیت در حال حاضر اعمال شده توسط دولت های محلی اگر آنها فراتر رفت و فرماندار محدودیت.

این بدان معنی است که یک تصمیم به اتفاق آرا توسط Tybee Island را در شورای شهر به آن ساحل بود ناگهان باطل و جلسات گفت: دفتر فرماندار کاهش یافته است به تجدید نظر در زمانی که خواسته. او بی پرده, عمومی عمل متقابل به آنچه که او به نام فرماندار “بی پروا حکم” جلب توجه به مراتب فراتر از او کوچک ساحلی صفحه اصلی.

“به پنتاگون دستور داد تا 100000 کیسه های بدن به فروشگاه اجساد آمریکایی کشته شده توسط coronavirus فرماندار برایان کمپ دیکته شده که گرجستان سواحل باید بازگشایی” جلسات گفت: در بیانیه ای که روز شنبه در وب سایت شهر بود که به سرعت در رسانه های اجتماعی و در نقل اخبار. Tybee Island شهرداران انتخاب می شوند بگمارند مسابقات و جلسات نیست شناسایی به عنوان دموکرات و یا جمهوری خواه.

کمپ اشاره کرد یکشنبه در توییتر که دولت اجرای قانون افسران نظارت بر سواحل در Tybee Island و در جای دیگر برای اطمینان از جمعیت نیست جمع آوری و ساحل ترافیک به نظر می رسد پراکنده. کمپ گفت: “ساحل دنده و احزاب ممنوع است.”

“گشت هستند مراقب باشند تا مردم می تواند هوای تازه و ورزش در حالی که زیر اجتماعی, فاصله, قوانین,” فرماندار توییتی.

عقب و جلو منعکس گسترده تر بین ایران و آمریکا در مورد اینکه آیا محدودیت های شدید در جنبش مردم لازم است و باعث غیر قابل قبول اختلال و یا حتی قانون اساسی. برخی از رهبران مذهبی مثلا استدلال کرده اند که ممنوعیت تجمعات که اعمال می شود به خدمات نقض آزادی مذهبی حمایت. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا است که به درخواست دادگاه برای مسدود کردن بخشی از پورتوریکو را سخت حکومت نظامی ابراز نگرانی در مورد نفس بیش از حد. لس آنجلس کلانتر معکوس تصمیم خود برای تعطیل کردن نمایندگی مجاز و فروش سلاح گرم و پس از او شکایت توسط تفنگ-گروه های حقوق.

در روز یکشنبه بودند نجات غریق در وظیفه در Tybee سواحل و مقامات محلی در سمت چپ در محل تخته سه لا علائم انسداد boardwalks و موانع چوبی برای نگه داشتن اتومبیل از مجتمع پارکینگ.

“من می خواهم بگویم ما در حال رفتن به آنها را ترک کنند تا کسی آنها را” جلسات گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

شهردار گفت که او را درک نمی کند چرا دولت خواهد ادعا کنترل در این بیماری همه گیر.

کمپ را بلافاصله پاسخ به یک ایمیل یکشنبه بیشتر به دنبال اظهار نظر در مورد فرماندار منطق. کمپ را سخنگوی Candice Broce در بیانیه ای گفت: روز شنبه که فرماندار کارکنان در تماس با جلسات و ارائه منابع مورد نیاز برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

جلسات گفت: او فکر می کند چند نفر جرأت به ساحل بیش از آخر هفته چون آنها مطمئن نبودند که آیا آن را باز یا بسته. او نگران آن است که می تواند تغییر کند. این شهر نقل مکان کرد به تعطیل ساحل پس از هزار نفر از جوانان swarmed به شن و ماسه و گشت و گذار به عنوان مدارس و کالج ها لغو کلاس.

مقامات محلی نگران است که بی خیال جمعیت مطرح شده بیش از حد بزرگ یک خطر برای گسترش این ویروس. هنوز هم آن را یک تصمیم دردناک برای یک شهر است که به طور معمول گرسنه برای بهار گردشگران پس از لحاظ اقتصادی تکیه زمستان.

“ما بسیار در معرض خطر جامعه است. ما یک جمعیت و دو خانه های سالمندان. ما لازم نیست که یک مرکز پزشکی” جلسات گفت. “هر چه زودتر ما را از این اقدامات هر چه زودتر ما قادر خواهید بود برای بازگشت به برخی از نوع عادی.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ شود.

روز یکشنبه گرجستان وزارت بهداشت گزارش داد بیش از 6,600 تایید عفونت های ایالتی و 211 مرگ و میر. Chatham County, که شامل Tybee Island و همسایه ساوانا تا به حال بیش از 80 مورد و سه مورد مرگ.

حداقل یک Tybee Island ساکن است در میان کسانی که آلوده جلسه گفت: به عنوان یک افسر در جامعه کوچک نیروی پلیس.

کمپ را که بازگشایی ساحل نیز لغو موقت ممنوعیت Tybee Island حال تحمیل شده بر مردم چک به اجاره تعطیلات خانه. جلسات گفت: او به کشف پلاک از نیویورک نیوجرسی و کشورهای دیگر وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر به عنوان او راه می رفت در این جزیره بیش از آخر هفته.

و او ترس بسیاری از بازدید کنندگان را نشان می دهد تا برای روزهای آخر هفته عید پاک.

“من به مردم این چنین قربانی کوچک” گفت: جلسات که هنوز هم اصرار مردم به ماندن در ساحل. “ساحل است برای رفتن به آنجا در دو ماه. اما ما خواهد بود وجود دارد برای لذت بردن از آن؟”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>