آفریقا آنلاین سخنرانی نفرت قوانین صدا زنگ بیش از آزادی مطبوعات

بیشتر و بیشتر کشورهای آفریقایی در برابر قوانین آنلاین سخنرانی نفرت. در عمل این قوانین اغلب منجر به سانسور. و قانون از همه چیز ممکن است به عنوان یک مدل.

قومی, شورش, شورش های مسلحانه و خشونت آمیز تظاهرات در حال حاضر منظور از روز در بسیاری از نقاط از اتیوپی. آن را غیر معمول نیست برای این خشونت به سوخت نفرت و اضطراب و دروغ پخش آنلاین.

دولت در آدیس آبابا می خواهد به اقدام است. در فوریه 13, آن را به تصویب یک قانون است که با هدف مهار بیان نفرت و دروغ های آنلاین.کاربران اینترنت و پلت فرم اپراتورها که نقض قوانین جدید صورت تا سه سال حبس و جریمه نقدی تا 100,000 birrs (€از 2900, $3,145).

اما از آنجا که این قانون به یک واقعیت تبدیل شد آن را تنها جذب نقد. روزنامه نگاران و فعالان و وبلاگ نویسان صدا زنگ: تنها چند ماه قبل از انتخابات ملی هستند و با توجه به برگزار می شود, در اتیوپی در اوت 29 قانون به دولت و نیروهای امنیتی توانایی برای پیگیری کردن و تنبیه کردن صدای اپوزیسیون. مقامات توجیه این جنگ نفرت سخنرانی آنلاین.

Ethiopian parliament in session

اتیوپی مجلس اخیرا به تصویب قانون ضد تبعیض قانون در یک ضربه محکم و ناگهانی رای

باید انتقادی صدای سکوت می شود?

اتیوپی وبلاگ نویس و فعال Befeqadu Hailu می گوید: قوانین جدید سیگنال مشکل پیش رو است. “دولت هم اکنون می توانید جلوگیری از عملا هر وبلاگ نویس و رسانه های اجتماعی کاربر از ارسال نظرات خود را آنلاین,” او گفت: DW. “من مشکلات بزرگ با قانون جدید است.” قانون است و انتظار می رود برای جلوگیری از بسیاری از روزنامه نگاران از انتشار داستان های خود و اعمال حق خود برای آزادی مطبوعات با توجه به سر از مرکز قانون و دموکراسی است.

اما اتیوپی به هیچ وجه تنها کشوری است که تصویب چنین قانون است. قوانین مشابه هدف قرار دادن اینترنت سخنرانی نفرت شده اند در اطراف برای یک مدت طولانی در اروپا است. برای مثال در آلمان به اصطلاح شبکه های اجرای قانون (NetzDG) بود که در نظر گرفته شده برای مبارزه با جرم و جنایت نفرت در اینترنت تصویب شد و در سال 2018 است. این و قوانین مشابه از اروپا به عنوان یک الگو برای مسئولان در آدیس آبابا, می گوید Befeqadu Hailu.

اما یک قانون است که ممکن است حس را در اروپا می تواند تاثیر بسیار منفی بر آزادی مطبوعات در آفریقا و او توضیح می دهد. این است که عمدتا به دلیل عدم یقین حقوقی در کشورهایی مانند اتیوپی. “وجود دارد هیچ عملکرد تقسیم قدرت در اینجا قوه قضاییه تنها با این نسخهها کار به میزان محدود,” او می گوید. “وجود دارد [که هیچ] که در آن وبلاگ نویسان و یا روزنامه نگاران می تواند به نوبه خود اگر مقامات امنیتی overshoot هدف و قوانین که در واقع علیه نفرت علیه آزادی مطبوعات و آزادی بیان است.”

دفعات بازدید: همچنین: سانسور اینترنت در آفریقا را تهدید می کند, دموکراسی, اقتصاد

آلمان صادرات ضربه NetzDG

در هر صورت اتیوپی ضعیف قرار وقتی که می آید به آزادی اینترنت است. این کشور به طور منظم نمرات بسیار کم در رتبه بندی های بین المللی. “آزادی در شبکه گزارش 2019” است که منتشر شده سالانه توسط فکر می کنم تانک خانه آزادی, کلاس, اتیوپی به عنوان یک کشور “بدون آزادی اینترنت است.” مانند بسیاری از کشورهای دیگر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا از جمله نیجریه و کنیا و اوگاندا محققان اشاره کرده که وضعیت بدتری نسبت به سال های گذشته است.

آلمانی NetzDG از همه چیز ممکن است کمک به پیشرفت سانسور اینترنت در آفریقا است. حداقل این چیزی است که یک مطالعه توسط کرون حقوق مدنی فکر می کنم تانک Justitia نشان می دهد. عنوان گزارش به تنهایی صحبت می کند حجم: دیجیتال, آلمانی, دیوار: آلمان (به طور تصادفی) ایجاد یک نمونه اولیه برای جهانی سانسور آنلاین.

Infographics Internet in Africa

نگاهی به کنیا برای مثال: در ماه ژوئن سال 2017, مدت کوتاهی پس از اولین ارائه NetzDG در مجلس فدرال آلمان در پارلمان تصویب یک قانون در برابر سخنان نفرت انگیز آنلاین توضیح می دهد که یعقوب Mchangama یک کرون وکیل و مدیر Justitia. “من فکر می کنم آلمان NetzDG قانون داده است توجیه به کشورهای آفریقایی و بسیاری از آنها را اقتدارگرا” او گفت: DW. “من فکر می کنم این کشورها احتمالا ایجاد آنلاین قوانین سانسور به هر حال از آنجا که آنها همیشه به حال مشکلات با آزادی بیان حتی قبل از اینترنت. اما هنگامی که یکی از پیشرو در اروپا دموکراسی باعث می شود یک قانون است که ایجاد امکانات برای سانسور آنلاین, سپس آن را می شود بسیار ساده تر برای اقتدارگرا متحده برای توجیه سانسور آنلاین.”

اگر در شک حذف بیش از حد به جای بیش از حد کوچک

این امر به ویژه قابل توجه این است که قوانین جدید در کنیا تصویب شد در یک فضای کوتاه از زمان در مدت کوتاهی پس از معرفی قانون آلمان و عملا همان ابزار و اقدامات برای تنظیم سیستم عامل رسانه های اجتماعی می گوید Mchangama.

شبیه به قانون آلمان کنیا دستورالعمل نیاز به رسانه های اجتماعی ارائه دهندگان خدمات به حذف “ناخواسته مطالب سیاسی و نفرت پست استفاده می شود که در سیستم عامل خود را در عرض 24 ساعت.” شبکه اپراتورها ملزم به حذف محتوای مجرمانه و آلمان NetzDG آمده است که “بدیهی است که محتوای غیر قانونی باید حذف شود و در عرض 24 ساعت” در غیر این صورت تکرار جریمه و یا “سیستمیک شکست” می توانید به اضافه کردن جریمه تا €50 میلیون.

Mchangama می گوید: شما نمی نیاز به خوبی versed در جنبه های این قانون به گمان است که سیستم عامل در اروپا و آفریقا است که در صورت چنین خوب بالا خواهد به جای پاک کردن بیش از حد از بیش از حد کوچک.

نیجریه: مجازات اعدام برای آنلاین نفرت?

به طوری که آلمان به سرزنش برای سانسور اینترنت در آفریقا وجود دارد ؟ در نهایت هیچ می گوید Mchangama. پس از همه آلمان قصد ایجاد یک نمونه اولیه قانون سانسور اینترنت. این هم درست است که دیر یا زود بسیاری افریقایی رژیم خواهد گذشت قوانین خود را به نگه داشتن کنترل بر اینترنت به هر حال — با و یا بدون در آلمان کمک کند.

نیجریه رویکرد نسبت به مقابله آنلاین نفرت speechfurther ثابت می کند که این قوانین را می توان حتی رادیکال تر. نیجریه در مجلس سنا در حال حاضر با توجه به دو سخت صورتحساب پوشش آزادی بیان آنلاین. هر دو به مقامات بیش از حد قدرت برای خاموش کردن اینترنت, محدود کردن دسترسی به رسانه های اجتماعی و مجازات منتقدان دولت تا سه سال در زندان است. یکی از این لوایح می رود و حتی بیشتر: اگر این قانون می شود و در بدترین موارد کسانی که در سخنرانی نفرت آنلاین خواهد شد با تهدید به مجازات اعدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>