آفریقایی ها در ووهان: دلتنگ و ترس از coronavirus

تقریبا 5,000 آفریقایی مطالعه در ووهان. در حال اجرا از پول نقد و مواد غذایی بسیاری از آنها خواستار به airlifted صفحه اصلی. اما اکثر کشورهای آفریقایی را رد تخلیه شهروندان خود.

آموز نیجریه Abdul Salam Aji سلیمان می گوید: او به سختی خود را به سمت چپ آپارتمان برای دو هفته گذشته. او تحصیل در ووهان شهرستان از 11 میلیون است که در مرکز شیوع کروناویروس. ووهان has been locked down از اواخر ماه ژانویه و در حال حاضر سلیمان تنها می رود هنگامی که آن را کاملا ضروری مانند به خرید مواد غذایی.

“قبل از ما رفتن ما به پوشیدن این واقعا خوب ماسک برای پوشش بینی و دهان” سلیمان یک دانشجو در دانشگاه Huazhong گفت: DW.

او آرزوهای نیجریه سفارت را به او و دیگر نیجریه در خارج از چین است.

“این احساس تمام نیجریه که اینجا زندگی می کنند – آنها می خواهم به خانه بروم چون آنها ترس از ویروس” او می گوید.

بیش از یک دوجین از کشورها در سراسر جهان را تخلیه و یا برنامه ای برای تخلیه اتباع خود از ویروس-آمار شهرستان.

بیش از 160 مراکشی وارد خانه یکشنبه گذشته در یک عملیات تخلیه که آنها را تهدید و تحت نظارت های پزشکی در دو بیمارستان های نظامی برای حدود 20 روز است.

الجزایر نیز airlifted کردن الجزایری, تونس و لیبی شهروندان است.

کنیا اعلام برنامه های تخلیه

روز شنبه, کنیا, رییس جمهور اوهورو کنیاتا گفت که کشورش در حال آماده شدن برای تخلیه کنیا دانش آموزان به دام افتاده در ووهان.

“ما نیز چون ما باید تعدادی از دانش آموزان ما وجود دارد تا ببینید که چگونه ما می تواند آنها را پشتیبانی و پیدا کردن چگونه ما می تواند … اطمینان حاصل شود که آنها را در قرنطینه مورد نیاز برای 14 روز و اطمینان حاصل شود که آنها می خواهند به گسترش این ویروس در اطراف” کنیاتا به نقل از به نقل از روزانه ملت کنیا خروجی اخبار.

تا کنون در کشور کنیا است که تنها کشور از کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که اعلام کرده قصد دارد برای تخلیه اتباع.

رئیس جمهور سنگال Macky Sall گفت: در اوایل این هفته که سنگال نمی تواند مطابقت با “کشورهای بزرگ” در سازماندهی اضطراری تخلیه با اشاره به پروازهای چارتر, پرسنل پزشکی و قرنطینه امکانات لازم برای چنین عملیات.

“ما در تماس با دانش آموزان و ما قادر به آنها را حمایت مالی” گفت: Sall. “اما بازگشت بسیار آسان است.”

چهار خانواده از 13 سنگال تحصیل در ووهان خواستار آن است که دانش آموزان بود airlifted به ایمنی.

“فرزندان ما تقاضا حداقل حق خود را به نجات سرزمین مادری خود گفت: Yoro, Ba, به نمایندگی از خانواده در یک کنفرانس خبری در داکار.

ادامه مطلب: چگونه آفریقا در حال آماده سازی برای coronavirus

Passengers line up at check in at Wuhan airport

بیش از یک دوجین کشور کار کرده اند به تخلیه شهروندان خود از ووهان اما کشورهای آفریقایی برنامه ریزی نیست به دنبال کت و شلوار

هیچ مواد غذایی

منطقه اطراف ووهان شده است محاصره کردن. شهر در حال حاضر یک قرنطینه شهر ارواح. حمل و نقل عمومی تعطیل است و بسیاری از فروشگاه ها و سوپر مارکت ها بسته شده و هزینه برخی از محصولات غذایی با ده برابر افزایش یافته است.

بالا رفتن سرسام آور قیمت ها در حال ساخت زندگی حتی سخت تر برای دانشجویان آفریقایی.

Seidou کیتا یکی از حدود 20 نفر از دانشجويان گینه نو زندگی در ووهان می گوید که اگر دولت نمی تواند آنها را به خانه آن باید حداقل حمایت مالی. با بانک بسته در ووهان بستگان حتی نمی توانید ارسال پول برای کمک به آنها را Keita توضیح داد.

“ما تقریبا اجرا از پول نقد. دیگر Guineans در اینجا به اشتراک گذاشته اند پول خود را با ما به ما از طریق چند روز گذشته.

دانشجوی کارشناسی Nankouman Kieta اضافه شده که گینه دانش آموزان تقریبا به حال اجرا از مواد غذایی است. “وضعیت بسیار دشوار است در حال حاضر,” او گفت:.

گینه سفارت در پکن خواسته است تا دانش آموزان به بیمار, او گفت:.

ادامه مطلب: چگونه خواهد coronavirus بر جهان اقتصاد ؟

People wearing face masks walk down a deserted street in Wuhan

ووهان خیابان بیشتر یا کمتر ترک با شهر در مستند پس از شیوع کروناویروس

20 ساله دانشجوی علوم کامپیوتر از اتیوپی نیز گفت: DW او می خواهد به بازگشت به خانه. اگر چه او را در سلامت خوب, آن را سخت بودن cooped داخل.

“از آنجا که از گسترش این بیماری ما نمی تواند بیرون رفتن” او گفت: DW. “خوشبختانه ما نمی هر گونه مشکلات بهداشت و درمان در حال حاضر. اما برای چه مدت می تواند شما نشستن در یک اتاق بسته ؟ ما اجازه بازگشت به کشور ما!”

ترس coronavirus می تواند ویران در آفریقا

آفریقا هنوز به حال یک مورد تایید شده از coronavirus.

غنا با این حال گزارش روز پنج شنبه دو موارد مشکوک در کشورهای خارجی یک چینی و یک شهروند آرژانتین با توجه به غنا رسانه ها.

دو ارائه شده خود را به یک بیمارستان در آکرا در روز چهارشنبه و مقامات و ارسال نمونه ها برای تجزیه و تحلیل بیشتر رسانه های محلی گزارش.

“همه آنها توسعه برخی از علائم است که متناسب با مورد تعریف [اما] این به آن معنا نیست که آنها از این بیماری” پالس آنلاین به نقل از دکتر Winifred Baah از غنا انجمن پزشکی عنوان کرد و گفت.

اتیوپی و کنیا و ساحل عاج و بوتسوانا نیز گزارش موارد مشکوک; اما پس از آن آزمون برگشتم منفی است.

آفریقا و چین باید بسیاری از لینک ها. اما هفت نفر از هشت آفریقایی خطوط هوایی با پرواز به چین را قطع کرده اند این مسیرهای جدید ترین بودن Air Algerie.

تنها خطوط هوایی اتیوپی است که ادامه فعالیت خود را به طور منظم خدمات از 35 پرواز در هفته به پنج چینی شهرستانها: پکن, شانگهای, گوانگجو چنگدو و هنگ کنگ است.

ادامه مطلب: Coronavirus: همه چیز شما نیاز به دانستن

Two medical workers in protective suits during the Ebola outbreak in DR Congo (picture-alliance/AP Photo/J. Delay)

کارشناسان می گویند بسیاری از درس های آموخته بودند از های اخیر شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو

درس های آموخته شده از ابولا?

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو در روز دوشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در مقایسه با وضعیت به شیوع بیماری ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو. هر دو نشان داد شیوع اهمیت آماده بودن به جای وحشت.

“این [ابولا] شیوع است پیوسته در حال کاهش است.” “این باور نکردنی, عمومی پیروزی. پنج سال پیش ما تا به حال هیچ واکسن و هیچ درمانی برای ابولا. در حال حاضر ما می گویند شیوع بیماری قابل پیشگیری و قابل درمان است.”

اما اگر چه بسیاری از کشورهای آفریقایی آموخته شده از بحران ابولا و توسعه اولیه سیستم های هشدار دهنده که گفته است در مورد این ویروس از ورود به کشور با ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان مورد در بسیاری از کشورهای آفریقایی.

Virologist Ndongo Dia از انستیتو پاستور در داکار می گوید مهم ترین چیز این است که قادر به به سرعت تعیین اینکه آیا کسی است قرارداد این ویروس جدید است.

او فکر می کند سنگال حداقل این است که به خوبی آماده شده است.

“ما در حال حاضر موفق به ملاقات با این چالش است. ما باید همه چیز ما نیاز به,” او گفت:.

Zahraddeen عمر Dutsen کورا, Reliou Koubakin و Lidet Abebe کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر