سیاه ریشه: DW محبوب تاریخچه سری بازگشته است با یک فصل جدید

آخرین فصل از DW آمار رادیو و رسانه های اجتماعی سری "آفریقا ریشه" است که در حال حاضر در دسترس است. تاریخ پروژه

توسط PATRIS-FUN در 5 اسفند 1398

آخرین فصل از DW آمار رادیو و رسانه های اجتماعی سری "آفریقا ریشه" است که در حال حاضر در دسترس است. تاریخ پروژه های آفریقایی قهرمانان و قهرمانان راه اندازی شد در هفته رسانه های اجتماعی در نیجریه.

فصل دوم DW پروژه "آفریقا ریشه" برای اولین بار در هفته رسانه های اجتماعی در لاگوس در فوریه 24.

لگد زدن به سفر به برخی از اساس از تاریخ در این هفته کنفرانس میزگردی با عنوان "تاریخچه من – My آفریقایی ریشه است." آن را شامل یک بحث در میان جوانان اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی, یک مورخ و یک هنرمند گرافیک در مورد اهمیت پروژه "آفریقا ریشه" در گسترش دانش تاریخی در میان جوانان در دنیای دیجیتال.

رادیو و رسانه های اجتماعی پروژه را به آفریقایی تاریخچه به مخاطبان جوان از طریق همکاری بین مورخان فرهنگی دانشمندان و نویسندگان و روزنامه نگاران و کاریکاتوریست.

به عنوان DW را Editor-in-Chief اینس Pohl, توضیح الهام بخش برای پروژه از نگرانی های مطرح شده توسط DW مخاطبان که "تاریخچه آفریقایی اغلب تحت سلطه غربی روایات و جوان آفریقایی ندارد و دسترسی آسان به اسناد تاریخی."

"آفریقا ریشه یک پروژه هیجان انگیز است که امیدوار است برای کمک به بستن این شکاف" Pohl گفت.

جدید 25 آفریقایی قهرمانان و قهرمانان

بودجه توسط آلمان گردا هنکل بنیاد این مجموعه توزیع شده در سراسر آفریقا در شش زبان و ویژگی های دو دقیقه ای فیلم انیمیشن, رادیو داستان و آنلاین سوالات متداول. آنها از ویژگی های, در میان دیگران, آنگولا پادشاه آفونسو, من, مراکش با زن شوهردار آموزش و پرورش 9-قرن Fatima al-Fihri حبشی ملکه Taytu بطول موزامبیک را فارغ التحصیل freedom fighter, Eduardo Mondlane و نیجریه افسانه ای Hausa, ملکه, آمنه از Zazzau.

Picture of Queen Amina of Zazzau charging into the foreground, an army following on her heels

"آفریقا ریشه" به ارمغان می آورد داستان نیجریه ملکه آمنه از Zazzau به زندگی

مایکل Hanssler رئیس هیئت مدیره در گردا هنکل بنیاد توضیح می دهد که "ارتقاء های مختلف پروژه های تحقیقاتی در آفریقا است که با هدف تأمین و حفظ هر دو کتبی و شفاهی تاریخی حساب" در قلب پایه و اساس کار است.

"بنیاد می خواهد برای حمایت از ایده اصلی از 'آفریقایی ریشه' – برقراری ارتباط با تاریخچه این قاره به مخاطبان جوان با استفاده از صداهای آفریقا."

با استفاده از آفریقا تاریخ غنی به درک آن بسیاری از هویت

این webcomics ایجاد شده توسط DW در همکاری با نیجریه تولید کمیک جمهوری. گرافیک تصفیه شده بودند برای نصب جدید است.

"این تازه آن را بکر و دست نخورده آن را جدید و مهمتر از همه وجود دارد آنقدر به جلو و از" می گوید: طنز, جمهوری اسلامی, مدیر عامل شرکت Jide مارتین.

"تقریبا هر قبیله در آفریقا غنی از داستان برای گفتن در مورد میراث خود را. از طریق کمیک های ما, ما را چیز زنده است هر روز. این یک برکت و رحمت است."

با توجه به مارتین, مجموعه ای از داستان های پشتیبانی از توسعه دانش و هویت.

"شما نمی توانید تعمیر آینده اگر شما نمی دانید که گذشته شما نیاز به درک چگونه ما به جایی که ما در حال حاضر. بسیاری از آفریقایی ها نیست خود را مستند تاریخچه. آن را نیز در مورد هویت به دانستن آنچه که مردم از پوست خود را و نژاد را چه آنها خوب و بد در, که در آن شما تعلق دارند که شما را به تعلق دارند. این باعث می شود شما قوی تر است."

DW African Roots | William Tubman

شخصیت های مانند لیبریا ویلیام Tubman را به زندگی از طریق هنر نیجریه راه اندازی کمیک جمهوری

'آفریقایی ریشه می رسد 63 میلیون کاربر

یک پان-آفریقایی شورای علمی قرار داده شده است در محل به منظور بررسی برای تایید. یکی از اعضای شورا است که نیجریه مورخ کریستوفر Ogbogbo.

"دویچه وله باید تقدیر برای 'آفریقایی ریشه' برنامه" گفت: Ogbogbo. "با آن سری از پرتره از قهرمانان و قهرمانان آن را تنظیم آفریقایی کودک تفکر: 'این شخص کیست ؟ من می دانم بیشتر ؟ به عنوان کودک رشد می کند به همسر او و یا او می تواند به حفاری عمیق تر برای دریافت اطلاعات بیشتر."

"آفریقا ریشه" آغاز شده و در سال 2018 با 25 پرتره از شخصیت است که به شکل تاریخچه آفریقایی پس از 25 بیشتر در این سال را به فصل دوم. قبلی "آفریقا ریشه" نشریات رسیده به 200 ، 000 نمایش ها بر روی پلت فرم و پر جنب و جوش هم زده بحث در میان کاربران است.

دویچه وله editor-in-chief, اینس, Pohl امیدوار است که این پروژه را بالا خواهد برد بین المللی آگاهی از آفریقا که در 77 درصد از جمعیت زیر 35.

"دولت و جامعه مدنی در سراسر جهان به آرامی درک اهمیت قاره آفریقا است. آنها به آرامی به دیدن قدرت و زیبایی و ممکن است در آینده است که می تواند به شکل های بسیاری از این جوان با استعداد و انرژی مردم است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب