“چرا از آن است که آرایشگر فروشگاه است ؟ بولینگ کوچه? آن را کمی عجیب و غریب است.”

کببی ویلیامز با اشاره به برخی از سوالات برای گرجستان فرماندار برایان کمپ بیش از بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در دولت در هفته گذشته.

گرجستان یکی از آخرین متحده برای تحمیل یک مادر اقامت در خانه نظم و تعطیل و غیر ضروری کسب و کار در اوایل مارس برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus و در میان برای اولین بار شروع به بلند کردن این محدودیت ها.

از شب جمعه دولت تا به حال در اطراف 27,494 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و 1,167 مرگ و میر. هفت روز نورد متوسط به تازگی تایید شده رو به کاهش از آوریل 20, با توجه به وزارت بهداشت.

“من آرزو می کنم که فرماندار خواهد فقط خودت و اجازه دهید این چیزی که پرواز و پس از آن هر کس می تواند بازگشت به کار نه فقط خط مقدم که عمدتا سیاه و سفید در این وضعیت,” او گفت:.

ویلیامز برنده جایزه گرمی ساکسیفون بازیکن اجرا می شود که موسیقی برنامه مشاوره برای داخل شهر بچه ها در آتلانتا که قرار داده شده است در انتظار به دلیل COVID-19.

برنده جایزه گرمی ساکسیفون بازیکن کببی ویلیامز قرار داده موسیقی خود را به برنامه مشاوره برای داخل شهر بچه ها نگه دارید و به دلیل COVID-19. (کتی سیمپسون/CBC)

او می گوید: او می داند مردم نیاز به کار به پایان می رسد ملاقات کند اما نگرانی مردم همان کسانی که در حال قرار دادن در یک ناعادلانه موقعیت مجبور به انتخاب بین قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus و تغذیه خانواده خود را.

در ایالات متحده نسبت بالاتر از آمریکایی های آفریقایی تبار و از اعضای Latinx جامعه کار در صنعت خدمات نسبت به سایر گروه های جمعیت, با توجه به U. s. اداره آمار اشتغال.

در یک جمعیتی تفکیک 2018 نیروی کار, آمار, آن را در بر داشت که 24 درصد از شاغل آمریکایی های آفریقایی تبار و 24 درصد از Latinx آمریکا کارگران مشغول به کار در خدمات مشاغل در مقایسه با 17 درصد از کارگران و 16 درصد از کارکنان که به عنوان سفید.

سازمان دیده بان | به گرجستان آغاز می شود به رفع محدودیت های برخی از ساکنان نگرانی آن را بیش از حد به زودی برای بازگشت به کار:

گرجستان, سیاه, جمعیت شده است سخت ترین ضربه را COVID-19 شیوع و قرار دادن یک نور افکن در مراقبت های بهداشتی و نابرابری اقتصادی در دولت است. 1:59

آمریکایی های آفریقایی تبار به طور نامتناسبی تحت تاثیر بیماری همه گیر

کمپ مجاز برخی از بخش های اقتصاد به شروع بازگشایی جمعه گذشته و برداشته پناهگاه در محل سفارش آوریل 1 برای همه اما افراد مسن و “پزشکی شکننده است.”

بسیاری از کسب و کار است که بازگشایی, از جمله مو و ناخن سالن رستوران, اتاق ناهار خوری, اتاق حرکت تئاتر ورزشگاه و بولینگ کوچه ها در حال خدمات مبتنی بر.

“ما مقدار زیادی از سیاه پوستان است که ویروس — چرا چرا ما را در خط مقدم و فقط باز کردن؟” ویلیامز عجایب.

“به نظر نمی رسد مثل او فکر کردن در مورد ما.”

ویلی ادواردز می گوید او خود را بازگشایی آرایشگاه در آتلانتا زیرا در غیر این صورت او نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره خود را. (کتی سیمپسون/CBC)

گرجستان آخرین دولت است که برای آن داده آمده است نشان دادن آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که آمار نامتناسب با رمان coronavirus.

یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مطالعه منتشر شد در این چهارشنبه گذشته در زمان نگاهی به هشت بیمارستان در دولت است. از 300 بیمارانی که نیاز به بستری برای COVID-19 بیش از 80 درصد آمریکایی آفریقایی تبار بودند.

آمریکایی های آفریقایی تبار را تا حدود 30 درصد از گرجستان جمعیت.

مردم ورزش در طلا بدنسازی در Augusta, Ga. ورزشگاه شدند و در میان غیر ضروری کسب و کار مجاز به بازگشایی در هفته گذشته. (Maranie Staab/فردا نیوز)

کوچک شهرستان ضربه سخت

در Dougherty County یک جامعه روستایی از حدود 90000 نفر در بخش جنوب غربی کشور از بیش از 120 COVID-19 مرگ 76 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار به گزارش پزشکی قانونی کشور, مایکل Fowler.

“من می دانم که این افراد در جامعه ما و به همین دلیل من به مبارزه برای جامعه ما است. من خسته از رفتن و زیپ کردن یک کیسه بدن با کسی که من می دانم” گفت: Fowler.

Dougherty County دارای بالاترین تعداد مرگ و میر در کشور با وجود اندازه کوچک آن و چهارم-بیشترین تعداد مورد در هر 100,000 نفر است.

مایکل فاولر پزشکی قانونی برای Dougherty County, آماده به خود را وارد کنید, کوچک, روستایی سردخانه. جامعه تجربه کرده است و بیشترین تعداد مرگ و میر در کشور گرجستان است. (Yaz جانسون)

فاولر نمی کند انتقاد کمپ و یا سوال خود را در تصمیم گیری. اما با کوچک سردخانه در حال حاضر کامل او اصرار مردم در جامعه خود را به ماندن در خانه.

“پول که مهم است شما می توانید به جای خانه شما از دست دادن ماشین شما از دست دادن شغل خود را, اما شما نمی توانید به جای زندگی است. زندگی خیلی با ارزش است.”

فرماندار کمپ ایستاده بود تصمیم خود را طی یک کنفرانس خبری در آتلانتا در روز دوشنبه با استناد به تاریخی بیکاری اعداد در پی این بیماری همه گیر.

“من به سادگی به مردم این فرصت را برای بازگشایی که به معنای واقعی کلمه بودند در آستانه از دست دادن همه چیز را می کردم” او گفت:. “این تصمیم گیری های دشوار. نبود یک دستور. آنها لازم نیست به آن را انجام دهد اما آنها را به فرصت است.”

سازمان دیده بان | سالن رستوران و tatoo سرو به آرامی رزومه, کسب و کار در سراسر گرجستان:

گرجستان مجاز بیشتر غیر ضروری کسب و کار برای باز کردن این هفته, کاهش, هفته COVID-19 محدودیت اما بسیاری از مشتریان هنوز هم تصمیم به ماندن. 1:58

دسترسی به مراقبت های بهداشتی یک عامل

Cher ماهی قزل آلا که صاحب یک سالن ناخن در آتلانتا می گوید: او خدا را شکر این فرصت را خواهد اما نه بازگشت به کار.

“این واقعا نبود یک تصمیم دشوار چرا که همانطور که گفتم من هیچ انتخاب است. من باید برای رسیدن به محل کار. اگر وجود دارد یک انتخاب من خواهد بود بسته هنوز,” او گفت:.

ماهی قزل آلا هشت ماه باردار. او اعمال می شود به صورت وام و کمک های مالی به این امید که قادر به ماندن بسته اما آیا واجد شرایط نیست.

این بیماری همه گیر است همچنین آوردن توجه به دیرینه چالش های آمریکایی های آفریقایی تبار را تجربه کرده اند در دسترسی به مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده با توجه به مک ویلیس ارشد اجرایی در آتلانتا فصل NAACP.

“مثل کسی که راه رفتن بر روی دیوار و کوه در می رم یک نور و در معرض تمام این مراقبت های بهداشتی نابرابری” او گفت:.

ویلیس در حال حاضر دوره نقاهت بعد از COVID-19 به عنوان دو پسران رشد.

ماک ویلیس Sr. در تصویر سوم از سمت چپ با خود, خانواده, دوره نقاهت بعد از COVID-19 و می گوید که این بیماری همه گیر است روشن نژادی و نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی. (مک ویلیس Sr.)

او می خواهد این بحران به راه اندازی یک گفتگو در مورد چگونه این اختلافات را می توان ثابت.

“این یک تصویر است که نیاز به repainted به دلیل وجود چیزی درست نیست در این مورد.”

با توجه به دسامبر 2019 گزارش قرن بنیاد که توصیف خود را به عنوان یک غیر حزبی اتاق فکر “آمریکایی سیستم مراقبت های بهداشتی است که با احاطه نابرابری است که اثرات مخربی بر مردم از رنگ و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده.”

در حالی که دستاوردهای ساخته شده اند پس از اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه, همچنین شناخته شده به عنوان Obamacare, این گزارش می گوید: “اختلافات هنوز وجود دارد در سراسر شرایط بهداشتی که در مقایسه با سیاه پوستان و سفید پوستان از جمله مرگ و میر مادران, نوزاد, مرگ و میر, بیماری های قلبی و دیابت و سرطان و دیگر مسائل مربوط به سلامت.”

تنها یک “بریدن از اطلاعات’ تا کنون

با COVID-19 “این به نظر می رسد وجود دارد نژادی تقسیم می گوید:” محمد و علی و یک خانواده پزشک و دانشیار با دانشکده بهداشت جهانی در دانشگاه اموری.

اما او می گوید بیشتر اطلاعات نیاز به جمع آوری می شود قبل از نتیجه گیری قطعی.

“این روشن نیست که این رانندگان هستند که همه ما این است که این بریدن از اطلاعات است که نشان می دهد عمده شکاف” علی گفت.

“به طور سنتی آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی تجربه در مراقبت های بهداشتی هر دو در دسترسی به آن در داشتن بیمه و … همچنین نحوه ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما رفتار کسانی که همواره کاملا متفاوت است.”

یک COVID-19 تست سایت در کنیرز, Ga. نشانه های وجود دارد coronavirus به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه, آمریکایی, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در مورد به همین دلیل است. (Curtis کامپتون/مجله آتلانتا قانون اساسی/آسوشیتد پرس)

وجود دارد یکی دیگر از عوامل در بازی در اینجا علی می گوید.

“ما فکر می کنیم وجود دارد ارتباط با چاقی و تاپیک بالا حضور چاقی و دیابت در جمعیت آمریکایی آفریقایی تبار.”

از منظر او تصمیم به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار شد و زودرس است.

او از ترس در حال حاضر سخت-آمار جوامع ممکن است رنج می برند بیشتر اگر جسمی فاصله قوانین نیست پس دقیقا.

“من نگران آن دسته از جوامع با داشتن بزرگ عود پس احتمالا ما در حال رفتن به دیدن آتش سوزی در شهرستان ها و کدهای پستی که فقط می تواند آن را ندارند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de