افغانستان با احتیاط خوش بینانه در مورد ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح

وال استریت وحشت است بیش از coronavirus اپیدمی, Stephen Colbert گفت: روز پنج شنبه را دیر نشان می دهد. “در سه روز اول این هفته داو از دست 2000 امتیاز. اما شب گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران عصبی — و امروز آن را منعکس توسط ياوه تقریبا 1200 نقطه بزرگترین واحد بعد رها در تاریخ ایالات متحده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر نمی کنم بازار سهام مارپیچی مرگ است چیزی برای انجام با کوروناویروس” به جای سرزنش دموکرات کلبر گفت. اما “مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین اعلام” بود که معاون رئیس جمهور مایک پنس را رهبری coronavirus پاسخ تلاش است. پنس “دارای تجربه با شیوع بیماری به طور خاص آنها را بدتر” در حالی که فرماندار ایندیانا, او گفت:, “اما شما می دانید آنچه آنها می گویند: اگر در ابتدا شما موفق نیست, خوش آمدید به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت!”

“نقطه که فشار همگرایی نبود بهداشت عمومی توسط راه” کلبرت گفت. “مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسه با تمرکز بر جلوگیری از گسترش انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن” است که باعث می شود آن را “خیلی نگران کننده” است که “از حالا مایک پنس خواهد کنترل همه coronavirus پیام از مقامات بهداشت. بله و اولین دستور تغییر نام موسسات ملی بهداشت ‘دعا دور طاعون.'”

در اینجا آنچه که ممکن است صدا مانند در آهنگ:


پنس وقت است که “در مجموع شوخی” با توجه به 2014 مغلوب ساختن پیشی جستن, جیمی کیمل اشاره کرد در Kimmel Liveاما شاید مغلوب ساختن پیشی جستن را بیشتر جدی در مورد شیوع بیماری در حال حاضر به خاطر آن به خطر انداختن منابع مورد علاقه خود را, نوشیدنی, رژیم غذایی کک. در عین حال او گفت: “بازار سهام پایین است و coronavirus است تا این سیاره در حال رفتن به Purell در handbasket.”

“در حال حاضر که آن را به شش قاره و 52 کشور اقدام شدید است که گرفته شده در سراسر جهان است.” Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. مثلا “ژاپن را لغو کرده است برای یک ماه — سریع و امریکا در حال حاضر شانس خود را برای گرفتن در ریاضی!” قرار دادن پنس مسئول coronavirus پاسخ “مضحک به نظر می رسد اما شاید طرح این است که فقط باید مایک پنس با مته سوراخ کردن این ویروس به مرگ” او به شوخی.

“مایک پنس?” Seth Meyers gawked در اواخر شب. “پزشکی چه تجربه می کند مایک پنس داشته باشد ؟ در بهترین حالت او به نظر می رسد مانند یک CPR عروسک است که نمی خواهد اجازه دهید شما را دهان به دهان در آن است.” به طور جدی او افزود: “مغلوب ساختن پیشی جستن باید دید کسی که با تجربه مرتبط و سابقه اثبات شده اما به جای او برداشت سیاسی yes-man زیرا او ندارد هر کس دیگری در سمت چپ او در کاخ سفید.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>