متهم به نسل کشی رواندا سرمایه باعث می شود 1st دادگاه ظاهر در فرانسه

Felicien Kabuga تحت تعقیب به اتهام نسل کشی مربوط به سال 1994 در رواندا و قتل عام برخی از 800000 نفر به نظر می رسد قبل از دادگاه در روز چهارشنبه چهار روز پس از دستگیری او پس از یک ربع قرن در اجرا.

در اولین حضور خود را در بیش از دو دهه هشتاد ساله آورده بود به دادگاه در یک صندلی چرخدار لباس پوشیدن و در شلوار جین و یک بلوز آبی و پوشیدن یک ماسک صورت.

Kabuga متهم است bankrolling و پشتیبانی قومی هوتو شبه نظامیان را که برپا 100 روز کشتن ولگردی و قانونی شکنی علیه توتسی رواندا و متوسط Hutus.

رواندا بیشتر می خواستم فراری دستگیر شد در روز شنبه در پاریس و حومه.

وکلای او در بیانیه ای گفت: پیش از این جلسه که Kabuga تا به حال حق به برائت و مخالفت با انتقال از فرانسه به سازمان ملل متحد دادگاه که دسته جرایم علیه بشریت بر اساس در تانزانیا.

دفاع وکیل لوران بایون گفت: دادگاه Kabuga خواست به سعی در فرانسه.

می تواند انتقال به دادگاه سازمان ملل متحد

دادگاه تصمیم خواهد گرفت که آیا به دست Kabuga به سازمان ملل متحد بین المللی باقی مانده مکانیزم برای دادگاه جنایی. دادگاه بین المللی مستقر در لاهه هلند به عنوان به خوبی به عنوان آروشا, تانزانیا.

این IRMCT رئیس دادستان به رویترز گفت دادگاه در حال حاضر درخواست Kabuga توان به سازمان ملل متحد بازداشت کرده است.

Kabuga صدای ضعیف بود اما شنیدنی, به عنوان او تایید از طریق یک مترجم هویت خود و نام پدر و مادر. او به تاریخ تولد خود به عنوان 1 مارس 1933 که او را 87. گزارش های قبلی قرار داده اند خود را در سن 84.

Kabuga بازداشت مشخص شده در پایان از بیش از دو دهه از شکار که میرسد آفریقا و اروپا است.

یک پوستر می خواستم در نسل کشی فراری ردیابی واحد در کیگالی رواندا نشان داده شده است در روز دوشنبه و دو روز پس از Felicien Kabuga بازداشت. (سیمون Wohlfahrt/خبرگزاری گتی ایماژ)

یک بار چای و قهوه سرمایه دار خیلی مهم او متهم است که از سرمایه های اصلی نسل کشی پرداخت برای شبه نظامیان را که انجام قتل عام و همچنین وارد کردن تعداد زیادی از قمه, با توجه به سازمان ملل متحد دادگاه کیفرخواست.

او همچنین شرکت متعلق به رادیو تلویزیون Milles کللینس که ایستگاه رادیویی ضد توتسی پیام که چتری قومی نفرت.

ایالات متحده قرار داده بود $5 میلیون ما فضل بر روی سر خود را.

در 25 سال پس از پایان نسل کشی در رواندا کلی Dallaire اختصاص داده است زندگی خود را به بازگویی وحشت او مواجه امیدوار است که آن را ممکن است هرگز دوباره اتفاق می افتد. اما تنها در چند سال گذشته او شروع به بحث در مورد بی اندازه تروما او رنج می برد با توجه به تجارب خود در رواندا. در سال 2016 او نشستم با کارول به بحث در مورد خود کتاب خاطرات “در انتظار نور اول: من در جریان نبرد با PTSD.” 27:29

دادگاه فرانسه اعطا درخواست توسط دفاع به تاخیر دادرسی و تعیین تاریخ بعدی برای مارس 27.

خروج از دادگاه Kabuga مطرح مشت خود را به عنوان چند بستگان از جمله یک پسر ابراز تشویق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>