یک منطقه پیتسبورگ قاضی متهم ساخت نژادپرستانه نظرات در مورد داور بوده است محروم از شنیدن موارد با توجه به حکم دادگاه صادر شده این هفته است.

Allegheny County مشترک درخواست قاضی علامت Tranquilli متهم است که بارها و بارها با اشاره به داور به عنوان “عمه Jemima.” Tranquilli ساخته نژادی شارژ مراجع در طول یک مکالمه در اتاق های خود پس از نتیجه گیری از یک مورد در Jan. 24 با توجه به شکایت های ساخته شده توسط وکیل مدافع جو Otte به پنسیلوانیا قضایی انجام مدیره یک کپی از آن به دست آمده بود ، Otte بود که با Tranquilli زمانی که او را متهم به نظرات کاهش یافته است به نظر این حادثه.

Otte نوشت: در این شکایت که Tranquilli بود “مشخصه ناراحت” در مورد نتیجه مورد که در آن یک مظنون بودن سعی کردم در یک تعداد از در اختیار داشتن به قصد ارائه شده بود تبرئه شد. در اتاق قاضی گفته berated مورد دادستان, Ted Dutkowski با توجه به اینکه چگونه پتانسیل اعضای هیئت منصفه بودند به نمایش در آمد و چندین نژادپرستانه نظرات در مورد یک داور خاص است.

“قاضی سپس گفت که تد ساخته شده بود وحشتناک تصمیم گیری اجازه می دهد ‘خاله Jemima’ در هیئت منصفه” Otte نوشت: در شکایت است. “این داور, داور #4 شد و یک مرد جوان سیاه و زن که تا به حال فرسوده مو قرار دادن در طول محاکمه. قاضی با بیان این که او می دانست که تد نمی خواهید برای دریافت یک محکومیت از لحظه ای که داور #4 سوال شد.”

ایستگاه خبری محلی KDKA گزارش می دهد که Dutkowski همچنین نوشت: تا Tranquilli نظرات در یک یادداشت کرد و گفت که او “بیمار” توسط آنها. Dutkowski نمی تواند بلافاصله نظر جمعه و Allegheny County دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است به نظر.

Otte شکایت جزئیات بیشتر که Tranquilli گفت: داور را “baby daddy” احتمالا به فروش می رسد بیش از حد مواد مخدر و این که گناه نیست حکم با توجه به مشکوک آمد و در بخشی به دلیل “فرض تعصب به نفع هروئین نمایندگی.”

Tranquilli بلافاصله پاسخ جمعه به زمان درخواست برای نظر.

Tranquilli بود که به طور موقت reassigned به خلاصه تجدید نظر در روز سه شنبه است که در حال حاضر محروم از شنیدن هر گونه موارد حکم دادگاه صادر شده توسط رئیس جمهور قاضی کیم برکلی کلارک می گوید: با توجه به Pittsburgh Post-Gazette. به جای او به طور موقت اختصاص داده شده به “وظایف اداری ،

“قاضی Tranquilli نباید ریاست بیش از هر مورد در طول این انتساب” برکلی کلارک نوشت: در سفارش.

Allegheny County کانون جمهور لری مک مستر به نام برای “تحقیق کامل” توسط قضایی انجام مدیره از پنسیلوانیا به Tranquilli ادعا دیدگاه, در بیانیه ای.

“در ثابت قدم باقی مانده به Allegheny County کانون ماموریت و ارزش های ما وظیفه دارند که به اعضای ما مشتریان ما و آمریکایی های آفریقایی تبار و گسترده تر در جوامع بزرگ به ادامه اقدام به از بین بردن صریح و ضمنی تعصب نژادی در نظام حقوقی” مک مستر گفت.

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de