نیویورک — جان صاحبان کسب و کار کوچک که امیدوار سریع دولت نجات برای کمک به آنها برای زنده ماندن coronavirus بحران هنوز بدون بودجه به جای مبارزه با نوار قرمز با احتیاط بانک ها و غرق سیستم های کامپیوتری.

هزاران نفر از صاحبان اعمال می شود که برای وام های تحت دولت چک حفاظت از برنامه ها در هفته دوم از انتظار برای پول خود را.

و هزاران نفر که به دنبال کمک از طریق اداره کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه وام باید منتظر حتی دیگر — برخی از اواسط ماه مارس.

چند بدست پول است. اما یک vulture از مسائل در SBA و بانک ها باید به مراتب بیشتر تعجب اگر آنها قادر خواهید بود به ماندن در کسب و کار آنها شده است مجبور به بستن درهای خود را به دلیل اجتماعی-فاصله مقررات و یا اینکه مشتریان را قطع کرده و هزینه های خود را.

کسانی که در برزخ شامل صاحبان امیدوار به جلوگیری از اخراج.

لغو مراسم عروسی مهمانی ها و رویدادهای دیگر مجبور وراج لسلی نیلسون به اخراج نیمی از کارکنان خود را از 10 اما آشپزخانه کارکنان هنوز در حال کار و آماده سازی 500 وعده غذا در روز برای نیویورک کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“اگر من نمی تواند این پول من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به پرداخت آنها گذشته این دو هفته آینده گفت:” نیلسون صاحب Bartleby & Sage. او برای اعمال یک وام تحت $349 میلیارد چک حفاظت از برنامه. او همچنین امیدوار به کارکنان اداری بازگشت به کار.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin مطرح انتظارات تقریبا فوری نقدی که در اعلام این چک حفاظت از برنامه گفت: شرکت ها می توانند خود را دریافت پول وام در همان روز آنها اعمال می شود.

اما Mnuchin پیش بینی نیست عامل در فن آوری اشکالات از جمله مشکلات با SBA E-Tran پردازش سیستم در روز دوشنبه. آن را نیز بیش از حد توانایی بانک ها به نوبه خود در اطراف این تعداد گسترده ای از برنامه های کاربردی آنها را دریافت می کردند.

پس از مارس 3, زمانی که برنامه آغاز شد و بیش از 791,000 برنامه تایید شده توسط SBA. در سال 2019 را به کار گرفته و تحت 60,000.

بانکداران می گویند که آنها می دانستند رفتن به برنامه ای که وجود دارد خواهد بود یک سونامی از برنامه های کاربردی. اما حتی کسانی که انتظارات دمیده شد در خارج از آب — هانتینگتون بانک, بزرگترین وام SBA حجم بود 16,000 برنامه های کاربردی اولین آخر هفته. این بانک به کار گرفته شده SBA 36,000 برنامه های کاربردی در تمام 2019.

یک بانک کوچک, Washington Trust Bank واقع در شمال غربی اقیانوس آرام دریافت 1,900 برنامه هفته اول 20 بار تعدادی از برنامه های کاربردی آن به کار گرفته شده در سال گذشته است.

“این هرج و مرج مطلق و ما حتی نمی رفت به نقطه ای که در آن برنامه به طور کامل باز و در عین حال گفت:” جک هیت جمهور از واشنگتن اعتماد. هیت گفت: هنوز هم وجود دارد یکی دیگر از 600 برنامه در حال انتظار برای پردازش شده است.

برخی از بانک ها و کارگزاران وام شده اند در تلاش برای مهار صاحبان انتظارات. زمانی که رابرت Bentz اعمال شده به بانک TD در دوشنبه او گفت: او می خواهم از شنیدن این بانک در سه تا پنج روز. Bentz صاحب advanced telecom یک شرکت بازاریابی دیجیتال مستقر در فهرست شاهان پروس, پنسیلوانیا, پس از آن یک ایمیل از یک TD کارمند گفت: برنامه بود که مورد بررسی قرار گرفت.

اما بانک های مورد نیاز نیز نا امید صاحبان. بسیاری از بانک های مورد نیاز متقاضیان را به یک موجود ارتباط با بانک برای مثال یک کسب و کار چک کردن حساب کارت اعتباری و خط اعتباری. بلند مدت مشتریان با تنها یک یا دو حساب در بر داشت خود نیاز به درخواست در جای دیگر.

یک هفته در کمتر از یک چهارم از بانک ها که در واقع بودجه وام و ارسال پول به کسب و کار گفت: یک مدیر اجرایی در یک بانک صنعت گروه که کاهش یافته است به شناسایی به منظور بحث در مورد جزئیات این برنامه است.

یک مالک که او پول, جنیفر Tribble کاربردی از طریق J. P. Morgan Chase در مارس 5, قبل از بانک و قرار دادن یک نرم افزار لینک در وب سایت خود را. تعقیب کارمند به نام Tribble و به او کمک کرد تا برنامه را پر کنید یک دست بر فرایند است که به نظر می رسد به یک خشک اجرا قبل از بانک نرم افزار آنلاین زنده رفت سه روز پس از برنامه آغاز شد.

Tribble دریافت پول روز سه شنبه. سه Pigtails & Crewcuts کودکان سالن مو در اورلاندو فلوریدا بسته شده اند پس مارس 23. او نمی خواهد بود قادر به پرداخت 21 کارگران بدون وام.

وام تا 10 میلیون دلار در نرخ بهره 1 درصد پیشنهاد عفو و بخشش از پول استفاده می شود به حفظ و یا rehire گذاشته و کارگران است.

در حالی که برخی از بانک ها بودند آهسته به زیرساخت های لازم و در حال اجرا به قبول برنامه های کاربردی, مشکلات بیشتر مرکب مسائل فنی در SBA بانکداران گفت. آن است که مصرف بیش از یک ساعت برای ارسال هر نرم افزار به SBA صنعت گروه اجرایی گفت.

“این سیستم ساخته شده است برای حجم عظیم” گفت: کارن Kerrigan رئیس جمهور از حمایت گروه های کوچک کسب و کار و کارآفرینی شورای.

بعلاوه هر بانک می تواند با استفاده از SBA E-Tran سیستم خروج بسیاری از جامعه بانک ها قادر به کمک به مشتریان خود را.

مشروعیت نیز برگزار می شود تا تصویب و بودجه روند. بانک گفت: آنها تا به حال به صبر برای SBA آنها را راهنمایی در مورد چگونه برای پردازش وام و توزیع بودجه. بانکداران هنوز هم با احتیاط از یک دهه پس از رکود بزرگ شد و تمایلی به وام است که دولت ممکن است تضمین نمی کند.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

صاحبان کسب و کار کوچک نیز یافت اقتصادی آسیب فاجعه وام های مشکل ساز است.

SBA شروع به پذیرش برنامه های کاربردی در اواسط ماه مارس — این برنامه به طور مستقیم به آژانس وب سایت http://www.sba.gov. سپس در مارس 29 آن را مجددا راه اندازی این نرم افزار با استفاده از یک نسخه ساده است که به آنها اجازه درخواست برای $10,000 کمک مالی ارائه شده در دولت 2 تریلیون دلار بسته امداد. این بدان معنی است که صاحبان که در حال حاضر اعمال می شود تا به حال به دوباره اعمال می شود اما بسیاری نمی دانند که.

“ما در حال شنیدن از تعداد زیادی از اعضا که روند فرو رفته در سردرگمی گفت:” مولی روز یک سخنگوی گروه مدافع ملی انجمن کسب و کار کوچک.

David Horowitz برای اعمال یک فاجعه وام در مارس 21 و نمی شنوند و از SBA. زمانی که او وارد وب سایت آژانس هفته اول آوریل به او آموخته است که او تا به حال به دوباره و دوباره ارائه مستندات خود. Busker که CycleBar ورزشگاه در خیابان .لوئیس را تعطیل و چه کسی را از دست داده و درآمد خود را در مشاوره کسب و کار گفت: او رفت و به فرایند برنامه با انتظارات پایین.

“من تعجب نیست اما هنوز هم نا امید کننده است,” او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im