آبراهام لینکلن شفا یک کشور تقسیم شده است. ما باید با توجه به کلمات خود را امروز.

آبراهام لینکلن بارها و بارها در صدر نظرسنجی که ما بزرگترین و بیشترین احترام رئیس جمهور. اما تعداد کمی از مردم فکر می کردند بنابراین در 4 مارس 1865 زمانی که او در زمان ادای سوگند برای بار دوم.

در آن روز امریکا هنوز فرو رفته در جنگ وحشتناک که جمهوری خواهان شده بود با تعیین دستمزد مشخص. امتناع از ایالت های جنوبی به قبول انتخابات خود را در سال 1860—و لینکلن لجبازی اصرار که آنها را تا, مبادا به سیستم آمریکایی از نماینده دولت سقوط از هم جدا—تا به حال هزینه برخی از 750,000 زندگی در اوایل سال 1865. کسانی که فکر می کنم به شدت از امروز تعصب بی سابقه است را در پیدا کردن رکورد از تاریخچه عاقلانه است.

لینکلن تا به حال جان سالم به انتخاب مجدد در نوامبر سال 1864 اما در اوایل سال 1865 حتی به عنوان شمال پیوسته برچیده جنوبی توانایی مبارزه لینکلن بود و گرفتن آن را از همه طرف.

بسیاری از لیبرال خواهان در بر داشت لینکلن ضعیف و vacillating بیش از حد مستعد ابتلا به کالیبره کردن اقدامات خود را به متزلزل سرعت از افکار عمومی. آنها می ترسیدند که این تمایل را در برابر مجازات جنوبی از استقرار و خطر گسترش کامل حقوق مدنی آمریکاییهای آفریقایی تبار که آنها را دیدم به عنوان هدف نهایی جنگ.

فردریک داگلاس بود که در میان کسانی که معتقد بودند لینکلن نقل مکان کرده بود بیش از حد به آرامی در برابر برده داری. “هنگامی که وجود دارد هیچ سایه ای از امید که یک مرد بیشتر از یک تصمیم ضد برده داری اعتقاد و سیاست می تواند انتخاب من برای آقای لینکلن” داگلاس نوشت.

شمال دموکرات در ضمن استدلال کرد که لینکلن انجام داده بود آسیب دائمی به ملت و قانون اساسی آن با آنچه که آنها را دیدم که خود را بی کفایت مدیریت یک فاجعه جنگ طولانی مدت خود را زندانی از سردبیران روزنامه ها و دیگر دشمنان از دولت خود پشتیبانی از بردگان سابق و عظیم گسترش قدرت دولت فدرال است.

بسیاری از هر دو طرف و جنوب در بر داشت لینکلن, مشت کردن مرز جوک و cackling لذت بردن از lowbrow طنز grotesquely unpresidential—هرگز ذهن خود را uncombable و تمایل به پرتاب یک پا بیش از یک بازوی صندلی خود را.

در پایتخت کنفدراسیون ریچموند اعزام روزانه داشت و این وحشتناک است که مردم ظاهرا متمدن شمال بود مجددا انتخاب “یک مبتذل كرديد . . . که حرفه ای شده است یکی از نامحدود و فاجعه کامل; که ویژگی های شخصی هستند کسانی که از کم دلقک و که قابل توجه ترین مکالمه یک آمیزه ای از بی حرمتی jests و زشت و ناپسند حکایات—یک موجودی است که حیف و میل زندگی میلیون ها نفر بدون ندامت و بدون حتی نجابت از تظاهر به احساس می کنید برای بدبختیهای خود را; که هنوز هم گریه می کند برای خون و برای پول در تعقیب او فجيع طرح است.”

شفا یک ملت مصرف چنین نفرت بود یک کار به یاد ماندنی به عنوان از بین بردن جنوبی را در برابر اکثریت جمهوری خواه در حکومت است.

چگونه لینکلن رفت و در مورد آن جذاب است. او با استفاده از دومین مراسم تحلیف در شیوه ای که به نظر می رسد به طور کامل بیگانه به دیگر سیاستمداران از جمله بسیاری از امروز.

لینکلن را امتحان کنید نه برای بالا بردن محبوبیت خود را با مباهات خود را از موفقیت در شکستن جنوب. و نه او محکوم کردن دشمنان خود را—حتی در slaveholding متحده—به عنوان اخلاقی خود را پستتر. در تضاد به نوعی سیاستمداران و او را توهین نکنید مخالفان سیاسی خود را یا متهم و آنها را از نفرت, اسفناک و بی رحمانه و unpatriotic انگیزه. او حتی اجتناب از این فرصت برای موج پرچم.

بلکه در پنج دقیقه سخنرانی در حدود 700 عبارت کوتاه به اندازه کافی به اجرا در یک ستون از یک روزنامه او استدلال کرد که همه آمریکایی ها—شمال و جنوب—به اشتراک گذاشته شده و مجرمیت برای غیر قابل تصور وحشت ملت تا به حال تحمل کرده است. این جنگ غیر منتظره مدت و شدت او فرض ممکن است داوری خدا در تمام آمریکا برای بد برده داری.

در اکثریت مسیحی آمریکای شمالی و جنوبی و دعا به همان خدا و هر دو طرف تمایل به تفسیر نتایج حاصل از جنگ را جزر و مدی به عنوان شواهدی از خدا خواهد. جنوبی ها به سختی درک چگونه خدا می تواند پشتیبانی شمال را “بی رحمانه ظالمان و ستمکاران جنگ تهاجم” از ایالات متحده است که صرفا آرزو به شکل خود به خود ملت است. در شمال از جمله واعظان به عنوان هنری وارد بیچر محکوم کرد “بلند پروازانه تحصیل توطئه رهبران جنوب” و وعده داده شده که خدا مجازات آنها را به شدت برای ریختن یک “اقیانوسی از خون.”

لینکلن بود و تقریبا به تنهایی به دیدن جنگ رنج می برند به عنوان یک حکم در هر دو طرف. شاید این ممکن است از نظر یک عمل از خدا و عدالت او استدلال کرد حتی اگر تمام ثروت انباشت اشیاء بدست آمده تا 250 سال از “نا فرجام رنج” توسط بنده باید غرق در جنگ و حتی اگر “هر قطره خون کشیده با شلاق باید پرداخت شود دیگر کشیده شده با شمشیر است.”

لینکلن ترین رزونانس خط بود تقاضای خود را برای آمریکایی ها به پایان جنگ و به دنبال یک صلح پایدار “با کینه توزی نسبت به هیچ کدام, با خیریه برای همه است.” امتناع خود را به محکوم جنوبی به تنهایی داد که با عبارت تشدید بزرگ به خصوص پس از ترور او هنگامی که او مقدس شهید به علت بهبودی ،

ویژه داستان
از “عشق کور است’ به ‘دایره’ Netflix است Terrifyingly خوب در تلویزیون واقعیت
این پرچم در حال اهتزاز است ساختمان یک واقعیت امپراتوری بر پایه بینندگان اعتیاد آور ترین انگیزه است.

چند سیاستمداران امروز به نظر می رسد پس از او ، لینکلن با توانایی نادر به مرحله خارج از احساسات است که همه ما احساس می کنید زمانی که ما مورد حمله قرار گرفته است اعتقاد بر این است که کلمات خشن و اعمال انتقام به ندرت پرداخت; که ما همه ناقص انسان همه ما آوردن انگيزه هاي خود و درک پیچیده جهان به سیاست است.

اما بدون حمله به دیگران او موفق به کاشت در این سخنرانی یک تفسیر از جنگ که متحمل شده است—که همه آن شر و وحشت جنگ داخلی بود و در نهایت یک عمل عدالت از آنجا که آن را نابود و لعنت میكنند.

فردریک داگلاس که تا به حال طولانی استدلال کرد که جنگ را به معنای شد با شکست دادن برده داری ایستاده بود در گل و لای خارج از کنگره گوش دادن به لینکلن سخنرانی خود را. آن شب با وجود اینکه زور توسط ماموران زیرا او یک مرد سیاه و سفید داگلاس موفق به رسیدن به کاخ سفید به لرزش لینکلن دست در پذیرش.

“در اینجا می آید دوست من Douglass,” لینکلن گفت و از او خواست خود را سیاسی سابق و دشمن به او بگویید که چه او از این سخنرانی.

“آقای لینکلن بود که مقدس تلاش” داگلاس گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>