حدود 30 هنوز به دام افتاده بعد از چینی coronavirus قرنطینه هتل فرو می ریزد

حدود 30 نفر باقی مانده به دام افتاده در اوایل روز یکشنبه پس از پنج طبقه هتل استفاده می شود برای coronavirus قرنطینه سقوط در جنوب شرقی بندر چین شهر گوانجو رسانه های دولتی گفت.

حدود چهار ساعت پس از سقوط Quanzhou شهرداری گفت: 38 70 یا بیشتر افرادی که تا به حال شده است در Quanzhou Xinjia هتل نجات داده شده اند.

یک جریان ویدئو ارسال شده توسط دولت مورد حمایت پکن سایت خبری نشان داد نجات کارگران در نارنجی لباس clambering بیش از قلوه سنگ و پیچ خورده steelwork حمل و نقل مردم به سمت آمبولانس.

هتل سقوط حدود 7:30 p. m. به وقت محلی در روز شنبه.

“من در یک ایستگاه گاز و شنیده صدای بلند. من نگاه کردن و کل ساختمان فرو ریخت. گرد و غبار همه جا بود و تکه های شیشه ای در پرواز بودند در اطراف” یک شاهد گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Miaopai جریان برنامه.

“من خیلی وحشت زده که من دست و پا شد و لرز.”

این هتل مورد استفاده قرار گرفت برای پزشکی مشاهده افرادی که در تماس با کروناویروس بیماران. (Chinatopix از طریق آسوشیتد پرس)

یک زن به نام تنها با نام خانوادگی چن گفت: پکن در وب سایت های خبری است که بستگان از جمله خواهر او شده بود تحت قرنطینه در هتل به عنوان تجویز شده توسط قوانین محلی پس از بازگشت از هوبئی استان که در آن coronavirus پدید آمده است.

او گفت که آنها برنامه ریزی شده بود به ترک به زودی پس از اتمام 14 روز از انزوا.

“من نمی توانم با آنها تماس آنها در حال پاسخ دادن به تلفن های خود را, او گفت:.

“من تحت قرنطینه بیش از حد [در هتل دیگری] و من بسیار نگران من نمی دانم چه باید بکنید. آنها سالم بودند درجه حرارت هر روز و آزمایشات نشان داد که همه چیز عادی بود.”

صدها نفر از آتش نشانان

شهرداری گفت: 36 نجات اضطراری وسایل نقلیه از قبیل جرثقیل و بیل 67 آتش نشانی وسایل نقلیه از 15 دستگاه آمبولانس و بیش از 700 آتش نشان, پزشکی و دیگر امدادگران در صحنه عملیات کشیده به شب.

Quanzhou یک بندر در تنگه تایوان در استان فوجیان با جمعیت بیش از هشت میلیون نفر است.

رسمی روزانه مردم گفت: این هتل باز کرده بود در ماه ژوئن 2018 با 80 اتاق.

داستان روند در Weibo سایت های رسانه های اجتماعی

پکن, اخبار,’ ویدیو جریان بازدید بیش از دو میلیون Weibo کاربران در شنبه شب و در هتل سقوط از بالا روند موضوع در سایت Weibo چین را معادل توییتر.

برخی از کاربران خواستار رسیدگی به نحوه هتل می تواند سقوط کرده اند.

این ساختمان فرو ریخت و در جنوب شرقی چین در روز شنبه به دام انداختن ده ها تن از مردم و رسانه های دولتی گزارش شده است. (Chinatopix از طریق آسوشیتد پرس)

رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: این کمیته مسئول ایمنی کارگر تحت شورای دولتی چین در دولت فرستاده بود اضطراری تیم کاری به سایت.

ناشناس کارمند هتل ذکر شده توسط پکن جوانان روزانه گفت: مالک انجام شده “بنیاد مربوط به ساخت و ساز” قبل از فاجعه است. آن را به جزئیات.

خشم ساختمان شده است تا در برابر مقامات در چین بیش اولیه خود را از دست زدن به از شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 3300 نفر در سراسر جهان بسیاری از آنها در چین است.

فوجیان دولت استانی گفت که از روز جمعه این استان تا به حال 296 موارد coronavirus و 10,819 مردم قرار داده شده بود در زیر مشاهده و پس از طبقه بندی به عنوان مظنون به ارتباط نزدیک.

چین که در آن ویروس های دولتی در ماه دسامبر تایید کرده است بیش از 80 ، 000 موارد دور ترین در جهان است. این گزارش 99 موارد جدید در روز شنبه اول خود را روزانه افزایش کمتر از 100 پس Jan. 20. دولت همچنین گزارش 28 جدید مرگ و میر بالا بردن سرزمین اصلی مرگ و میر به 3,070.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>