یک سال پس از پذیرش کالج رسوایی, در اینجا چیزی است (و نیست) تغییر

Sمتحد Rubenstone شده است و قادر به رفتن به فروشگاه مواد غذایی در یک سال بدون کسی درخواست او از کالج پذیرش متخ

توسط PATRIS-FUN در 22 اسفند 1398

Sمتحد Rubenstone شده است و قادر به رفتن به فروشگاه مواد غذایی در یک سال بدون کسی درخواست او از کالج پذیرش متخصص در میان همسایگان خود در Northampton, Mass., در مورد به اصطلاح "عملیات Varsity Blues" رسوایی.

او را از آن تعجب است که پدر و مادر ثروتمند بودند خیانت به بچه های خود را به خوبی کالج? آن را نداشت. می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهد فرزندان خود را وقتی که می آید زمان برای اعمال شود ، آن را نمی باید او اطمینان آنها.

در سال پس از بیش از 30 پدر و مادر بودند به اتهام تسهیل تقلب و پرداخت یک ترکیب $25 میلیون دلار رشوه به فرزندان خود را به مدارس نخبگان شبح از رسوایی ماند در سراسر جهان از کالج پذیرش—داستان احتیاطی از هلیکوپتر پدر و مادر گرفته شده برای آن غیر قانونی افراط و خیره کننده یادآور چقدر ناقص آمریکا کالج فرایند نرم افزار است. رسوایی که درو در هالیوود صندوق های تامینی میلیونرهای ورزشی و مربیان نمونه مزایای فراهم شده به ثروتمند متقاضیان و سوخت, بحث در مورد انصاف و عدالت در پذیرش. اما برای تمام مکالمات مورد نیاز برای پذیرش اصلاحات و به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از سالمندان دبیرستان صبر کنید برای شنیدن جایی که آنها شروع کلاس ها در پاییز کارشناسان می گویند کمی تغییر کرده است.

"وجود دارد به تغییرات گسترده به منظور هر دو سهام و عاقلی به این فرایند است. و تغییرات من دیده ام تا کنون ممکن است کودک گام در مسیر درست است اما آنها در حال حرکت سوزن در راه است که به نظر من به عنوان مهم می گوید:" Rubenstone مستقل کالج مشاور سابق و پذیرش افسر در کالج اسمیت در Northampton. "هر نوع تغییرات که ساخته می شود در حال حاضر — و یا ممکن است foreseeably بود ساخته شده در سال آینده یا بیشتر — در حال رفتن به یک تف, تف کردن در اقیانوس است."

اگر یک چیز وجود دارد پذیرش رسوایی انجام داده است, اگر چه, آن, انرژی, طرفداران که به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای تغییرات است که می تواند کاهش نابرابری فاکتورها باعث ایجاد پلاک های کم درآمد و اقلیت های دانش آموزان به عنوان آنها با یکدیگر رقابت برای نقاط بالا کالج ها و دانشگاه ها.

در ماه دسامبر یک گروه از دانش آموزان اقلیت و سازمان های حمایتی طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن دانشگاه کالیفرنیا برای جلوگیری از نیاز به SAT و ACT در پذیرش. طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که تست استاندارد نیاز "به طور سیستماتیک و غیرقانونی را انکار می کند با استعداد و واجد شرایط دانش آموزان با کمتر انباشته استفاده عادلانه فرصت به دنبال آموزش عالی در [دانشگاه]." دانشکده نیروی کار در دانشگاه تحت فشار قرار دادند پشت اصرار که نمرات آزمون خوبی پیش بینی چگونه به خوبی دانش آموزان را در کالج. این دانشگاه دارای ثبت اعتراض به کت و شلوار و ادعا شاکیان ندارد و یک مورد. یک قاضی را بشنود مورد در ماه مه همان سال که دانشگاه مدیره از رجنت برنامه ریزی شده است به رای دادن در این آزمایش مورد نیاز است.

"Varsity Blues رسوایی—من فکر می کنم این نکته از همان یخ, اما آن را مانند چیزی که بیدار ما می گوید:" علامت Rosenbaum, یک وکیل در مشاور که واصل طرح دعوی در دادگاه. "این مورد می تواند بوده ام آورده نسل پیش است."

Akil Bello این مدیر حمایت برای FairTest که مخالف تست استاندارد استفاده کرده است رسوایی به منظور تشویق دانش آموزان کم درآمد که ممکن است از رنج می برند غاصب سندرم یا شک که آنها واجد شرایط برای حضور در مدارس برتر.

"شما باید برخی از افرادی که به طور ضمنی یا به صراحت به آنها تعلق نمی," Bello می گوید اما او فکر می کند Varsity Blues فراهم کرده است که بچه ها با مناسب تلافی: "تا چه اندازه خود پرداخت برای شما به در؟"

Lori Loughlin و Mossimo Giannulli حق ترک دادگاه فدرال در بوستون در اوت. 27, 2019.
جان Tlumacki—بوستون گلوب/گتی ایماژ

مدارس در پذیرش رسوایی می گویند که آنها اقدامات برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره. دانشگاه کالیفرنیا سیستم که دیدم UCLA و دانشگاه برکلی نیرنگ در فساد—گفت: آن را آغاز کرده بود برای نظارت بر کمک به جلوگیری از آنها را از مؤثر بر پذیرش تصمیم گیری. همچنین گفت که ایجاد یک سند روشن دنباله به توضیح پذیرش تصمیم گیری بر اساس دو و میدانی و یا دیگر استعدادهای ویژه; بهبود روند تایید کسانی که استعدادهای ویژه و کار برای شناسایی پتانسیل تضاد منافع در پذیرش. دانشگاه کالیفرنیای جنوبی—که در آن سه سابق مربیان سابق و ارشد و کاردانی مدیر ورزشی بودند متهم به کمک به دانش آموزان به دست آوردن پذیرش در ازای رشوه—در گفت و گو با تقویت روند خود را برای بررسی دانشجویان ورزشکار برنامه های کاربردی که نیاز به سه دو و میدانی مقامات نقد و بررسی هر یک از فایل قبل از ارسال آن به دفتر پذیرش. دانشگاه را نیز تفتیش ورزشی, فهرست اسامی دو بار در هر سال و متقابل بررسی آن در برابر پذیرش لیست.

"تا سال گذشته پذیرش مقامات اغلب سوال اگر ورزشی استخدام شد تحصیلی واجد شرایط برای موسسه خود را, اما آنها هرگز در نظر گرفته شود که آیا استخدام شد ورزشی واجد شرایط" Rubenstone می گوید. "این دیگر درست است."

پدر و مادر که التماس گناه به این طرح شده اند و محکوم به آنجا که نه ماه در زندان در حالی که دیگران همچنان به مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه. شاید بیشتر از نزدیک تماشا مورد شامل خانه کامل بازیگر نقش Lori Loughlin و همسرش, طراح Mossimo Giannulli که انتظار می رود برای رفتن به دادگاه در ماه اکتبر. هر دو التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده است که آنها پرداخت می شود $500,000 به دو دختر خود را بستری شده در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) به عنوان خدمه تیم استخدام, حتی اگر نه دانشجو بود یک پارو زن. دختران خود را دیگر ثبت نام در USC.

ویژه داستان
که تخمین زده می شود COVID-19 مرگ و میر در 3.4%. نیست که کل داستان
اینجا چرا تعداد واقعی ممکن است بسیار پایین تر است.

جان Reider سابق دانشگاه استنفورد پذیرش افسر و مستقل کالج مشاور در سان فرانسیسکو می گوید: تلاش ها برای جلوگیری از تقلب متوقف نخواهد شد خانواده های ثروتمند از به دست آوردن یک مزیت است. "من فکر می کنم گارد ریل چیز خوبی است اما من فکر نمی کنم ما باید تظاهر آن را برای رفتن به یک راه حل" او می گوید:, و اضافه کرد که اقدامات شدید لازم است.

Reider خواهد مانند کالج ها برای از بین بردن زود تصمیم های کاربردی و توقف دادن یک لبه به ورزشکاران و میراث متقاضیان است. Rubenstone می خواهم به روند ساده به یک proctored نرم افزار جلوگیری از پدر و مادر و یا مشاوران از دانش آموزان بازنویسی مقالات. Bello می خواهد به محدود کردن استفاده از تست های استاندارد و جلوگیری از عمل از اعطای کمک های مالی بر اساس نمرات آزمون.

"چند نهادهای مختلف nibbled در اطراف لبه" Bello می گوید تلاش ها برای جلوگیری از نرم افزار تقلب. "شما می دانید ما در حال رفتن به یک مجموعه از چشم بر روی آن. ما قصد داریم سه.' آن را مانند به طوری که در حال حاضر ما سه نفر به رشوه به جای یک" او می گوید. "نقاط ضعف است که بهره برداری شد پخته شده به سیستم."

لوسی کین—که با این نسخهها کار با خط پایین یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا کم درآمد نسل اول دانش آموزان از طریق فرآیند درخواست کالج—برخورد آن نقاط ضعف به طور منظم به عنوان او راهنماهای شهر نیویورک دانش آموزان دبیرستانی از طریق فرایند تصمیم گیری که در آن به درخواست نوشتن مقالات و تجزیه کمک های مالی ارائه می دهد. زمانی که کین در دیدار با دانش آموزان برای اولین بار او می پرسد چه چیزی آنها را می ترساند بیشتر در مورد تقاضا برای کالج.

"تا کنون محبوب ترین پاسخ این است که تهیه آن" کین می گوید. ""من نمی دانم که چگونه من و خانواده ام در حال رفتن به قادر به پرداخت هزینه بود".

یکی از دانش آموزان او با این سال 17 ساله Youssef Hasweh یک دبیرستان ارشد در بروکلین است که آماده برای حضور در دانشگاه شیکاگو در پاییز. Hasweh آماده شد به درخواست مدارس که خبری از پذیرش کالج رسوایی شکست در ماه مارس گذشته. آن را نمی کند ،

"شما نیاز به کار دو بار به عنوان سخت فقط به همان سطح به عنوان دانش آموزان ممتاز, پس زمینه," او می گوید. "پس از آن نمی شوک من چون من در حال حاضر شناخته شده است که. من در حال حاضر شده است هل دادن تا آنجا که من می توانم به عقب."

که شامل مصرف نشسته سه برابر دانستن است که او می خواهم "بمب" اولین نمره از آنجا که او تا به حال آماده نشده است. پس از استفاده از رایگان آمادگی آزمون مواد در دسترس آنلاین وی نمره تا 1300 از امکان 1600. قرار داده شده است که او در 86 درصد در سراسر کشور اما در زیر 1500 به 1560 امتیاز به دست آمده توسط "متوسط 50 درصد" از دانش آموزان بستری شده در دانشگاه شیکاگو است.

فقط به عنوان این نشست می تواند به خصوص به چالش کشیدن برای دانش آموزانی که پدر و مادر نمی توانیم بالا و قیمت آزمون دوره های دبستان و یا تدریس خصوصی کل پروسه درخواست ارائه موانع کمتر-مزایای دانش آموزان است. Hasweh که پدر و مادر حضور نداشت کالج تبدیل به کین برای کمک به پر کردن پیچیده کمک های مالی اشکال و او به او کمک کرد تا صنایع دستی خود را, مقاله در مورد مدرسه خود را بالا اولین مرد, تشویق کن.

در بالای لیست خود را از فعالیت های فوق برنامه—قبل از cheerleading, قانون, تیم یا کلید Club — Hasweh ذکر شده زمان خود را صرف مراقبت از برادر بزرگتر خود که فلج مغزی که Hasweh توصیف به عنوان "بزرگترین نقش من و ام تا به حال."

17-year-old Youssef Hasweh نگه می دارد تا با تشکر از شما پوستر او ساخته شده برای Questbridge که مسابقات دانش آموزان کم درآمد به کمک هزینه تحصیلی در کالج ها. Hasweh اعمال شده به دانشگاه شیکاگو از طریق غیر انتفاعی خواهد شد و شروع کلاس ها در مدرسه در پاییز.
حسن نیت ارائه میدهد Youssef Hasweh

"من در نظر آن فعالیت است. به نظر من این واقعا مهم است تعهد," او می گوید.

در پایان Hasweh پذیرفته شد و به دانشگاه شیکاگو یکی از هشت مدارس اعمال او به طریق Questbridge, یک سازمان غیر انتفاعی که مسابقات دانش آموزان کم درآمد به کامل شهریه های تحصیلی در دانشگاه های برتر. آن را نیز تنها مدرسه او اعمال می کند که نیاز به دانش آموزان به ارائه SAT یا ACT نمرات تغییر نورد در سال 2018 است. آن است که هنوز هم تنها مدرسه رتبه در U. s. اخبار & گزارش جهانی را بالای 20 دانشگاه ملی برای رفتن تست-اختیاری است.

اما این نوع تغییر که Hasweh و طرفداران برای پذیرش اصلاحات می خواهید برای دیدن بیشتر از. "من اعتقاد راسخ که نشسته تنها اقدامات کسی درآمد می گوید:" Hasweh که دارای یک 4.32 وزنی معدل و اعتبار دانشگاه شیکاگو تست-اختیاری سیاست در بخشی خود را برای پذیرش وجود دارد.

بعد از مدرسه ساخته شده را تغییر دهید و شروع به تضمین های کمک درسی رایگان به دانش آموزان از خانواده های با درآمد سالانه کمتر از $125,000—آن را می گوید تعدادی از نسل اول و دانش آموزان کم درآمد در 2019-20 اول کلاس افزایش 20٪.

در یک ورید مشابه دانشگاه جانز هاپکینز رئیس جمهور رونالد دانیلز می گوید: نخبگان بالتیمور مدرسه افزایش یافته است که تعدادی از دانش آموزان واجد شرایط برای پل کمک—بودجه فدرال برای دانش آموزان کم درآمد—پس از آن متوقف اولویت دادن به میراث متقاضیان است. دانیلز اعلام کرد در این سال که از بین بردن میراث پذیرش شد بی سر و صدا در محل قرار داده در سال 2014 پس از او تصمیم گرفت آنها "خدشه توانایی ما برای آموزش واجد شرایط و امیدوار کننده دانش آموزان از تمام زمینه ها و برای کمک به راه اندازی آنها را در نردبان اجتماعی است."

اما میراث اولویت این است که هنوز استاندارد عمل در بسیاری از کالج ها و ثروتمند پدر و مادر همچنان قادر به ارائه کمک های اضافی را به فرزندان خود. "این واقعا خسته کننده به شنیدن در مورد این که چگونه این مبالغ عظیم پول را می توان فقط تسهیل در زیر جدول زمانی که برای دانش آموزان ما با کار اصلی تصمیم گیری های زندگی در حال ساخته شده بیش از 1 ، 000 $می گوید:" کین.

ماه گذشته USC اعلام کرد این امر از بین بردن هزینه های کمک درسی برای دانش آموزان از خانواده های ساخت 80.000 دلار یا کمتر—است که بسیاری می گویند یک گام در مسیر درست در صورت $1.6 تریلیون ملی دانشجویی مشکل بدهی. این هزینه بیش از $77,000 برای حضور در USC امروز از جمله شهریه مسکن, کتاب ها و وعده های غذایی. در سراسر کشور به طور متوسط هزینه حضور بیش از $43,000 در چهار سال مدرسه و بیش از $20,000 در چهار سال مدرسه.

تغییر خواهد شد که نه تنها از مدارس بلکه از پدر و مادر می گوید: ریچارد Weissbourd مدرس ارشد در دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل دانشکده آموزش و پرورش و دیرین مدافع اصلاحات در روند پذیرش. در ماه مارس گذشته فقط به عنوان اخبار از پذیرش رسوایی شکست او منتشر اتفاقا بهنگام گزارش هشدار داد که تمرکز بر پيشرفت تحصيلی بود که منجر به اخلاقی ساقط و به خصوص در میان طبقه متوسط و بالا-درآمد پدر و مادر است.

"در تلاش برای به بچه های خود را, همه چیز, این پدر و مادر اغلب تا پایان سرقت آنها از چه تعداد" این گزارش گفت:.

پذیرش رسوایی در معرض انواع اخلاقی ساقط او هشدار داد اما Weissbourd می گوید آن را خیلی بیشتر از برخی از تعقیب کیفری و بررسی از برنامه های کاربردی به تعمیر اساسی مسئله است.

او نشان می دهد برای مثال دانشگاهی که پذیرش دفاتر حد تمرکز خود را بر روی پیشرفته قرار دادن دوره های که در دسترس هستند در برابر اعداد در تمام مدارس و توقف شعار خود را پایین پذیرش نرخ به عنوان شواهد مطلوب.

"من فکر می کنم که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که کالج ها و دانشگاه پذیرش می توانید انجام دهید," او می گوید.

به عنوان پدر و مادر Weissbourd خواستار آنها را به جلوگیری از تمرکز بر روی اکثر دانشگاه های گزینشی در کشور هشدار دهنده است که آن را قرار می دهد فشار بیش از حد بر دانش آموزان و وسوسه مادران و پدران به جلو و رشته برای فرزندان خود. "تا زمانی که پدر و مادر بیش از حد متمرکز بر این تعداد زیادی از کالج ها," او می گوید: "آنها در حال رفتن به دنبال یک زاویه به بچه های خود را به کسانی کالج."

نوشتن به کتی ریلی در Katie.Reilly@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب