یک اشتباه محکوم کانزاس که صرف 23 سال در زندان است اعطا $1.5 میلیون

کانزاس که صرف بیش از دو دهه در زندان برای دو قتل او مرتکب نشده اهدا خواهد شد $1.5 میلیون برای محکومیت غیر قانونی با توجه به Kansas State دفتر دادستان کل است.

Lamonte مک اینتایر محکوم شد و محکوم به دو شرایط زندگی در زندان برای قتل دونالد سارکوم و Doniel کوین در سال 1994. دو قربانی ضرب گلوله کشته شده بود در وسط روز در حالی که آنها نشسته در ماشین خود را. Mclntyre بود 17 در آن زمان و وجود دارد هیچ شواهد فیزیکی و یا انگیزه است که مرتبط با او را به جرم و جنایت.

به گزارش آسوشیتد پرس اسناد ساخته شده در طول 8 سال مبارزه برای آزادی مک اینتایر ادعا می کنند که دادستان در مورد تهدید شاهدان که به او گفت که مک اینتایر به نظر نمی آید مانند تیرانداز پس از آنها را دیدم او را در فرد. نیز وجود دارد که اتهامات که کارآگاه است که به بررسی قتل خواهد شکار و آزار و اذیت زنان آفریقایی آمریکایی از جمله مک اینتایر مادر AP گزارش شده است. خروجی بیشتر گزارش می دهد که قاضی و دادستان در این مورد تا به حال قبلی رابطه عاشقانه است که اعلام نشده در زمان.

مک اینتایر از زندان آزاد شد در سال 2017 پس از 23 سال خدمت در محکومیت غیر قانونی.

“امروز Lamonte مک اینتایر اعلام شده است در نهایت و قطعی کاملا بی گناه مرد. که طولانی سر رسیده شناخت همراه با قانونی پرداخت و مزایای دیگر کمک خواهد کرد که روشن کردن کمی از بار سنگین او انجام” شریل پیلاطس مک اینتایر وکیل در بیانیه ای گفت: فرستاده ، “Lamonte ممنون مزایای جبران اساسنامه, اما او می داند خود را در مبارزه برای عدالت است.”

در 2019, مک اینتایر واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر ایالت کانزاس خود را تحت “برای جبران محکومیت غیر قانونی و حبس” اساسنامه است که اجازه می دهد تا کسانی که به ناحق محکوم به دنبال غرامت از دولت است. روز دوشنبه او اهدا شد بیش از 1.5 میلیون دلار.

“ما متعهد به صادقانه اداره دولت را اشتباه-محکومیت قانون به مجلس نوشت و آن را” کانزاس دادستان کل درک اشمیت گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه پس از کت و شلوار حل و فصل شد. “ما در نهایت قادر به حل و فصل همه مسائل برآوردن همه این اساسنامه با الزامات و توافق به این نتیجه بنابراین آقای مک اینتایر می توانید دریافت مزایای که او حق دارد طبق قانون به دلیل اشتباه اعتقاد.”

همراه با بودجه مک اینتایر نیز دسترسی به دولت مزایای مراقبت های بهداشتی برای دو سال و دریافت شهریه چشم پوشی اگر او تصمیم می گیرد برای حضور در postsecondary مدرسه. مک اینتایر نیز از بنیانگذاران معجزه بی گناهی, یک سازمان است که کمک می کند تا دیگران که به ناحق محکوم کرد.

در مصاحبه انجام شده در سال گذشته McIntrye گفت که او نمی باید در هر زمان بیشتر شود.

“از آن زمان بیش از حد زمان از من. که فقط بیش از حد بزرگ از یک قیمت پرداخت. من می خواهم و نه فقط زندگی” مک اینتایر گفت: ABC وابسته KMBC. “من نمی باید هیچ زمان بیشتری را به چیزی مانند خشم. من لازم نیست که زمان برای آن است.”

نوشتن به Josiah بیتس در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>