یک زن که باز آتش در مک دونالد پس از عصبانی شدن در مورد کوروناویروس محدودیت در زندان: مقامات

(شهر اوکلاهما) — سه نوجوان مک دونالد کارکنان در شهر اوکلاهما دچار زخم گلوله هنگامی که یک مشتری آتش گشودند چرا که او عصبانی بود که رستوران ناهار خوری منطقه بسته شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, پلیس گفت:.

Gloricia چوبی, 32, بازداشت پس از تیراندازی چهارشنبه شب در چهار فقره از حمله و باتری با یک سلاح مرگبار گفت: پلیس سروان. لری Faithfully.

آن شناخته شده نیست اگر چوبی که نام املای Glorica در زندان پرونده یک وکیل Faithfully گفت.

“که کاملا همان فرد” Faithfully گفت: با وجود هجی متفاوت از نام.

وودی وارد رستوران لابی شد و گفت: اتاق ناهار خوری بسته شد به دلایل ایمنی Faithfully گفت.

“(وودی) خواسته شده بود به ترک اما رد” منجر به درگیری فیزیکی بین وودی و 18 ساله, زن کارمند,” با توجه به Faithfully.

“مظنون مجبور شد از رستوران توسط کارکنان. او reentered رستوران با یک تفنگ دستی و اخراج حدود سه دور در رستوران” Faithfully گفت.

16-year-old male کارمند بود شات در بازو و دیگری 16 ساله مرد دچار یک گلوله زخم در ناحیه شانه و 18 سال, پیر مرد زده بود در کنار انتقال یافت. کارمند که مبارزه با وودی دچار ضربه به سر در درگیری پلیس گفت:.

پلیس در ابتدا گفت: دو نفر از کارکنان زده بودند توسط تیراندازی.

مک دونالد مدیر عامل کریس Kempczinski گفت: ABC “صبح به خیر آمریکا” که از کارکنان انتظار می رود به بهبودی کامل.

تیراندازی می آید تنشها میان بیش از محدودیت به دلیل تلاش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس و همچنین به عنوان چگونه مردم در پاسخ به تلاش های مداوم برای بازگشایی بخشهایی از ایالات متحده تعطیل توسط ویروس.

“آنچه که شما شاهد در این وضعیت است که واقعا آنچه که شما شاهد در موقعیت های مختلف در سراسر کشور است که این تنش در مورد باز کردن و نگرانی در مورد آن,” او گفت:. “اما وجود دارد مطلقا هیچ بهانه ای برای خشونت به خصوص خشونت اسلحه بنابراین من فقط خوشحالم که مردم ما در حال رفتن به خوب است.”

تنش ها را تشدید کرد به خشونت در نقاط دیگر کشور از جمله چهار نفر متهم در هفته گذشته تیراندازی مرگبار یک گارد امنیتی که حاضر به اجازه دختر او را وارد یک خانواده دلار در فلینت میشیگان چرا که او با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت در برابر انتقال coronavirus.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>