‘کل کشور قفل شده در داخل’: چین مبارزه با کروناویروس و عادی

آهسته و لرزان زن با عصا قدم پیاده رو بر روی شش خط بلوار. آن را یک سفر جاده در وسط پکن به طور کامل از ماشین خطرناک و برخورد اتوبوس.

در این روز آن را امن قدم زدن به طرف دیگر.

برای تقریبا سه هفته پکن شده است یک شبح, شهر, ترسناک خالی از میدان تیان آن من به آن آزادراه مانند حلقه جاده.

مردم فقط شروع به چکه پس از چین بی توجه قمری سال نو تعطیلات طولانی در این سال به نگه داشتن آنها را از گسترش coronavirus بیشتر از طریق سفر و بازگشت به کار.

“من احساس می کنم چقدر جدی است گفت:” جین یانگ در اولین روز خود را به عنوان یک ارز خارجی کارگر. “من هرگز از تجربه چیزی شبیه به آن.”

یاد جاذبه های مانند شهر ممنوعه هستند توقیف و مترو تا حد زیادی unridden مراکز و فرودگاه ها اجتناب شود. مدارس و دانشگاه ها بسته شده اند و به طور نامحدود.

در برخی از رستوران ها و فروشگاه ها که در حال باز نقاب داران دست شما خرید خود را در درب برای محدود کردن تماس.

در واقع کل megacity بیش از 20 میلیون نفر پژواک با این بیماری همه گیر.

این ویروس را epicentre ممکن است یک هزار کیلومتری جنوب در استان هوبئی که در آن بیش از 60 میلیون نفر در حال قفل کردن فرمان اما عصبانیت گسترش به پایتخت فرا گرفته و کل کشور است.

در داخل آپارتمان خود را

با بیش از یک هزار کشته و دهها هزار نفر آلوده در چین Beijingers هستند ماندم, به در آپارتمان خود را — تا حدودی به دلیل قوانین جدید در مورد کسی که می آیند و می روند اما اغلب به دلیل ترس.

مسکونی ترکیبات بداهه موانع از جمله ترافیک و موانع برای جلوگیری از دسترسی. علائم هشدار می دهند دور بازدید کنندگان از ووهان و ماموران امنیتی گشت. (Saša Petricic/CBC)

ساکنان ساخته شده اند بداهه موانع از چوب بامبو ترافیک موانع و حتی دوچرخه بالا انباشت اشیاء بدست آمده و زنجیر با هم در اطراف ترکیبات آنها. علائم هشدار غریبه دور به ویژه کسانی که از این آلوده شهر ووهان.

“من ناراحت و نگران این ویروس گفت:” لیو Likun رسیده توسط چت تصویری در داخل آپارتمان خود را.

او و همسرش را قفل درب مجهز به یخچال و فرستاده خود را سه سال به ماندن با پدربزرگ و مادربزرگ در یک روستا خارج کردند.

“من از دست پسر من گفت:” مادر لیو Yingjie ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش های ویدئویی در کنار شوهرش. “ما از صحبت کردن با او را دو بار در روز هیچ گونه نگرانی در مورد آنچه که او می خورد و می کند اما او بهتر است در حومه شهر.”

“است که آن را امن تر وجود دارد ؟ من نمی دانم” گفت: Likun. “این روزها مطلق وجود ندارد ایمنی از این ویروس در چین است. اما آن را به بهترین ما می توانیم انجام دهیم.”

در واقع زندگی روزمره در همه جا بداهه یا به حالت تعلیق درآمد. اکثر کارگران انجام شغل خود را آنلاین و یا در تلفن از صفحه اصلی. بسیاری از کارخانه ها و کارگاه های آموزشی در حال بیکار با وجود تلاش دولت برای حفظ اقتصاد از به تاخیر انداختن ،

ژائو Zaixin و دخترش Shuang Shuang لذت بردن از روزانه خود را در زمان پخش در خارج از آپارتمان خود را. ژائو اصرار او نخواهد بود ‘قفل شده در داخل,’ صرف نظر از coronavirus تهدید. (Saša Petricic/CBC)

وجود دارد مقدار زیادی از اوقات فراغت. ویدئوها گردش در اینترنت نشان می دهد خانواده ها به بازی گرفتن و حلقه بازی شیر یا خط در زندگی تنگ اتاق کارائوکه آواز و ساختمان پیچیده cityscapes از بلوک های لگو.

“من یاد گرفته ام چگونه به dumplings” گفت: ژانگ Xingang نیز توسط چت تصویری از آپارتمان خود را. او با این نسخهها کار در ساخت و ساز از شرکت پروژه متوقف شده است.

موانع و سلامت چک

کسانی که سرمایه گذاری در خارج پیدا قرمز بزرگ تبلیغات و آگهی آنها گفتن “شما یک قطعه از زباله اگر شما بیرون رفتن با یک ماسک” نه به ذکر موانع و چک های بهداشتی در هر نوبت.

مقامات مسلح با دماسنج به دنبال تب بالا به داستان بگویید نشانه ای از عفونت و مطمئن ماشه برای تست و قرنطینه در چین امروز یا نه coronavirus مقصر است.

در برخی از مناطق افسران پلیس در hazmat مناسب شده اند رفتن درب به درب به دنبال آلوده و مشکوک. عمل آنها در راهنمایی از همسایگان و پس از آن — به عنوان آنلاین ویدئوها نشان داده اند — جوخه های وارد به زور و اجبار حذف تمام خانواده ها و ارسال آنها را به قرنطینه در پلیس وانت.

همه از این واقعا لازم است ؟

“احتمالا” گفت: Ian Lipkin آمریکایی اپیدمیولوژی است که در پکن به توصیه دولت چین در مورد نحوه رسیدگی به coronavirus بیماری همه گیر.

توده مستندات در این مقیاس بی سابقه ای گفت و معلوم نیست اگر آنها کار خواهد کرد.

“ما لازم نیست هر چیز دیگری برای ارائه در حال حاضر” Lipkin گفت. “این است که واقعا بیشترین انتقال ویروس است که من دیده ام در بسیاری از سال های بسیاری است.”

بدون اثبات شده پزشکی یا درمان و واکسن حداقل 18 ماه دور با توجه به سازمان بهداشت جهانی “انزوا” است که تنها جایگزین Lipkin گفت.

“و من فکر نمی کنم که رفتن به داوطلبانه است. آن را دشوار است.”

سازمان دیده بان | کارگران در یک مجتمع صنعتی را راه خود را از طریق ضد عفونی غبار تونل:

دو تونل در یک مجتمع صنعتی در چین استفاده از اسپری برای ‘ضد عفونی کردن مردم. 0:26

“اگر ما در حال رفتن به آن را دریافت خواهیم آن’

اگر ویروس گسترش می یابد و بیشتر به طور گسترده ای در سراسر جهان Lipkin گفت: کشورهایی مانند کانادا و ایالات متحده نیز باید به در نظر گرفتن اقدامات غیر ارادی قرنطینه حتی اگر این افزایش به مراتب بیشتر سوالات پیچیده از حقوق شخصی از آن را در یک دولت استبدادی مانند چین است.

حتی در اینجا برخی را قبول نمی کند نیاز به سنگین دست مستندات و یا حتی قرنطينه.

در خارج از ساختمان آپارتمان در پکن ژائو Zaixin پخش در برف با سه سال. او می پوشد یک ماسک او نیست.

آنها را در اینجا هر روز او گفت: “زیرا “آن سالم است.”

“این ویروس نمی تواند جلوگیری کرد” ژائو گفت. “اگر ما در حال رفتن به آن را دریافت خواهیم آن را دریافت کنید. ما نمی توانیم کل کشور قفل شده در داخل.”

و در عین حال حتی در حال حاضر که مردم قرار است به بازگشت به کار بسیاری از آن هنوز هم است. زندگی در چین است که در خود نگه دارد.

سازمان دیده بان | Saša Petricic به نظر می رسد در چگونه coronavirus اتحادش را تغییر برخی از جنبه های زندگی روزمره در چین:

CBC را Sasa Petricic به نظر می رسد در چگونه coronavirus شیوع آورده وهم آور پوچی به طور معمول مربا بسته بندی خیابان های پکن و چگونه مردم پاسخ دهد. 2:11

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>