واشنگتن ER دکتر گفته بود پس از فسخ علنا انتقاد بیمارستان خود را برای حفاظت از کارکنان خود را

An اورژانس پزشک در ایالت واشنگتن بود که علنا انتقاد خود را در محل کار PeaceHealth سنت جوزف مرکز پزشکی برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از کارگران آن از coronavirus در حال حاضر ادعا می کند او شده است اجازه رفتن از نقش او در بیمارستان است.

Ming Lin اورژانس پزشک در بلینگهام بشویید. تا به حال به طور منظم ارسال شده در Facebook نگرانی های او در مورد ایمنی بیمارستان و کارکنان آن را به عنوان کار می کند در جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. سیاتل تایمز گزارش می دهد که او را تبدیل به چیزی از “محلی célèbre چون” به دلیل درخواست های مکرر برای بیشتر لوازم پزشکی و بیشتر اقدامات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در Facebook posts بیش از گذشته دو هفته لین معتقد است که سنت جوزف مرکز پزشکی تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی برای نگه دارید تا با هجوم coronavirus بیماران به عنوان بحران ramped تا در سراسر کشور است. از صبح روز یکشنبه به وقت شرق واشنگتن دولت حداقل 4,312 تایید موارد coronavirus و حداقل 189 تایید مرگ, با توجه به یک ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در پست جداگانه Lin, ادعایی است که بالقوه COVID-19 بيمار نگه داشته شده است در اتاق انتظار بدون ماسک و پرستاران داده نشده است به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی. او همچنین استدلال کرد که این بیمارستان نیاز به فشار بیشتر برای در دسترس بودن COVID-19 تست.

روز جمعه Lin posted on Facebook, “من می خواهم برای تشکر از همه برای همه حمایت خود را. متاسفانه من فسخ شده است از PeaceHealth توسط کارفرمای من Teamhealth.” او وجود دارد برای 17 سال با توجه به بار.

وقتی پرسیده شد که نظر یک سخنگوی TeamHealth شرکت که طرف قرارداد با بیمارستان اورژانس در بیانیه ای گفت: به زمان “این یک بازی بسیار دشوار و چالش برانگیز برای همه به ویژه کسانی که درگیر در مراقبت از بیماران. TeamHealth ارزش کار سخت از پزشکان ما که در حال انجام کار قهرمانانه در خط مقدم از این بیماری همه گیر. همه ما یک هدف مشترک – با کیفیت بالا ارائه مراقبت به بيماران را در حالی که حفظ ایمنی و رفاه ما پزشکان است.”

این سخنگو افزود که لین “بوده است نه فسخ توسط TeamHealth و ما متعهد به درگیر شدن با او به سعی کنید برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به هر موجود و ما را با دکتر لین برای پیدا کردن محل مناسب برای او.”

در طول یک تماس را فشار دهید بعد از ظهر شنبه هنگامی که زمان خواسته اگر PeaceHealth می تواند تایید کند که لین قرارداد با بیمارستان شده بود خاتمه داده شود حتی اگر او هنوز هم به کار گرفته شده توسط TeamHealth چارلز رستگار اجرایی این PeaceHealth غرب, شبکه گفت: “بنابراین ما باید یک قرارداد با TeamHealth. TeamHealth تعیین پزشکان است که آن را فراهم می کند به بیمارستان ما. بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند به هر جزئیات بیشتر در مورد آنچه TeamHealth گفته اند ممکن است به شما.”

Lin پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای نظر.

یک ویدیو یوتیوب که لین مشترک در Facebook گفت که لین دریافت متن روز جمعه از دکتر رالف Baine در TeamHealth که گفت: “شما نیاز به نشان می دهد تا کار خود را تغییر پوشش داده شده است.” این ویدئو اضافه شده است که “مدت کوتاهی پس از [لین] در ختم شد تایید توسط مدیر خود را.”

این هفته PeaceHealth اعلام کرد: بیشتر اقدامات حفاظتی برای آن بیماران و کارکنان. در مارس 23, اعلام متوسط چک خواهد بود نهاد در همه بیمارستان و درمانگاه ورودی و که آن را به حالت تعلیق در تمام اعمال جراحی الکتیو تا اطلاع ثانوی.

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

در مارس 25 مقاله در بلینگهام هرالدرونق گفت: بیمارستان بود “کافی” کارکنان و تجهیزات برای مبارزه با COVID-19.

در پاسخ Lin ارسال شده در Facebook در آوریل 26, “شرم بر PEACEHEALTH” و نوشت که “منابع قابل اعتماد” باید به او گفت که اتاق عمل بود و تنها اختصاص یک فولاد ماسک یک روز به کارکنان.

این بار گزارش می دهد که لین گفت: ناظران خود را در معرض تهدید اشتغال خود را پس از او برای اولین بار شروع علنا صحبت کردن در برابر بیمارستان و که او گفته بود را به پایین رسانه های اجتماعی پست های که او خودداری کرد.

با توجه به بلینگهام هرالد “چندین” اعضای بیمارستان کارکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19. اما هرالد گزارش داد که بیمارستان مدعی است که هیچ یک از کسانی که کارکنان را به معرض این ویروس از طریق کار خود را با بیماران.

“من واقعا احساس می کنید آنها به طور کامل درک پتانسیل آسیب به کارکنان مراقبت های بهداشتی” Lin گفت در یوتیوب ارسال شده در جمعه. در این ویدئو او خواست بیمارستان برای هر بیمار و عضو هیات پوشیدن ماسک زیرا “هر بیمار بالقوه COVID تا ثابت شود.” او همچنین به نام برای یک اتاق قرنطینه و خواسته که ترياژ از پتانسیل coronavirus بیماران بود نقل مکان به یک منطقه جداگانه.

در روز شنبه مطبوعات تماس PeaceHealth مشترک بیشتر مراحل مصرف آن را برای حفاظت از کارکنان خود را. بیمارستان رهبران گفتند که استفاده بیشتر آزمایشگاه های محلی برای تست و گفت: این بیمارستان در نظر گرفتن مراحل به کاهش استروژن حجم برای آماده شدن برای آمدن موجی از COVID-19 بيمار. بیمارستان نیز گفت: این که مطمئن شوید که تمام بیماران با COVID-19 علائم با پوشیدن ماسک و که آنها در حال “سریع ردیابی” از طریق یک منطقه تعیین شده است. این بیمارستان گفت: این چادر برای درمان بالقوه COVID-19 بيمار اما هنوز نیاز به استفاده از آن.

PeaceHealth سنت جوزف است که تنها اضطراری تسهیلات برای حدود 250000 نفر از مردم در شمال غربی ایالت واشنگتن با توجه به بار.

“که در آن جایی است که مهمترین و بالاترین غلظت COVID? [که] بیمارستان” Lin گفت: در این ویدئو ارسال شده در جمعه. “ما در حال نشستن در COVID بیماران و ما نه حفاظت از خودمان. و به عنوان یک نتیجه ما در حال گسترش [میکروب ها] به ما و خانواده و جامعه ما است.”

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>