خرابه یک نظامی ایالات متحده هواپیما که سقوط کرد و سوخته در کوه های پوشیده از برف قله ها در افغانستان هنوز تازه زمانی که دولت ایران تلویزیون زد داستان این ادعا یک مامور سازمان سیا شد در میان مردگان است. مانند همه خوب تبلیغات, داستان بیشتر بود غلط اما با scintilla از حقیقت است. دو آمریکایی خدمات اعضای کشته شده اند که نیروی هوایی ایالات متحده جت ناودان به طرف کوه اما مقامات آمریکایی اصرار دارند هیچ سیا پردازنده.

ترکیبی از آب و هوای بد و طالبان تیراندازی نگهداری نیروهای آمریکایی و افغان از رسیدن به سایت برای بیش از یک روز. توسط ارتش ایالات متحده قرار دادن یک بیانیه کوتاه گفت که ازطریق هواپیما انجام دو نیروی هوایی ایالات متحده خلبانان مشکوک داستان در حال گسترش در سراسر جهان است.

پس از یک زن و شوهر از fringy ایرانی و طرفدار کرملین رسانه های خبری گزارش دادند که مایکل d’آندریا رئیس سازمان سیا در ایران ماموریت مرکز بود پردازنده E-11A ارتباطات جت داستان برداشت شده در روزانه,پست, عمده, انگلیسی تلخیص و دوم انگلیسی, روزنامه مستقلانجام شده خبر از d’آندریا ادعا مرگ به لندن البته با برخی از شک و تردید. در حالی که پنتاگون تایید کرد به زمان در روز جمعه که وجود دارد تنها دو نیروی هوایی و افسران در هواپیما, هیچ یک از رسمی بیانیه های عمومی می گویند آنها تنها مسافران است. و سیا حاضر به اظهار نظر در مورد اینکه آیا d’آندریا و یا هر گونه دیگر سیا پرسنل بودند پردازنده.

ارتش آمریکا می گوید نمی تواند بدست اخبار دیر. اما نسخه ایرانی از وقایع است که گردش اطلاعات در خلاء به حال مردم داخل و خارج از ایالات متحده بدانم که به این باور. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر-الگوی آشنا آهسته و ناقص و گاه ریاکارانه پاسخ به حوادث زمین پایین عمومی داخلی و اعتماد از آن پیام و ایجاد فرصت برای دشمنان مانند ایران و روسیه به گسترش دروغ و ایجاد سردرگمی در میان متحدان و مقامات ایالات متحده. اطلاعات غلط می تواند در مورد یک رویداد که آیا این اتفاق در یک از راه دور افغانستان کوهستان یا حداکثر امنیت آمریکا ترکیب. “اگر گزارش نادرست نیست مقتدرانه و یا متقاعد کننده رد آنها می توانند در زندگی خود” جیمز کانینگهام سفیر سابق ایالات متحده به افغانستان گفت: زمان. “یک بار که اتفاق می افتد, آن را بسیار سخت برای خنثیسازی آن است.”

منتقدان و برخی از مقامات ایالات متحده می گویند که در حال رشد کمبود اعتماد در امریکا کلمه است علامتی از یک دولت به رهبری رئیس جمهور که تماس روزنامه نگاران “دشمن مردم” اغلب برچسب های واقعی یا unflattering پوشش خبری به عنوان “خبر جعلی” و اتحاد خود را بیش از 12,000 نادرست یا گمراه کننده اظهارات در طول تصدی خود با توجه به تعداد توسط واشنگتن پست. اعتماد شکاف اتحاد شکل گرفته بین روزنامه نگاران و سخنگویان دولت که اغلب سوال به چالش کشیدن به عنوان حملات سیاسی و درمان متخلف رسانه ها با تحقیر.

به طور کلی وجود دارد کمتر در-ضبط جلسات مطبوعاتی در پنتاگون وزارت امور خارجه کاخ سفید و سازمان های دیگر در این اداره می گوید: سابق ارشد تهمت رسمی دولت. او می گوید که با توجه به بالا-پایین ماهیت دولت و در بخشی به زیردستان’ تلاش برای حفاظت از رئیس جمهور است. وجود دارد یک جنگ داخلی جریان با برخی از مقامات ارشد دولت مقامات استدلال برای بیشتر جلسات عمومی و در حالی که کاخ سفید وزیر مطبوعات نیست جریان از این تریبون از مارس 2019 در پنتاگون و وزارت امور خارجه از سر گرفته اند برگزاری مکرر کنفرانس های مطبوعاتی به پیروزی که جهانی اعتماد عمومی است. اما این یک نبرد دشوار در برابر بلند گو حرف زدن از توییتر ریاست جمهوری و فعال دروغ مبارزات بودن برپا خارج از کشور در برابر آمریکا “هیچ کس معتقد است که ما دیگر” یکی نا امید ارشد ایالات متحده گفت.

ویژه داستان
“شما رو به هدف.’ جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

برای آن دسته از کشورهایی که به طور مشابه, دیدن رایگان مطبوعات به عنوان یک دشمن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد به رسانه ها کار می کند فقط خوب و مورد ایران و ازسوی ایالات متحده جت نشان می دهد که چگونه. ایالات متحده بمب افکن E-11A که ارائه سربازان ارتباطات در بخشی از راه دور از غزنی سقوط کرد و اوایل دوشنبه در منطقه ای که تحت کنترل طالبان. تصویری از سوختن هواپیما تقریبا بلافاصله ارسال شده به رسانه های اجتماعی توسط شاهدان عینی و طالبان بود سریع به ادعای مسئولیت برای عکسبرداری از آن و دیگر هواپیما پایین. “بسیاری از افسران ارشد کشته شدند,” Zabihullah Mujahid, سخنگوی طالبان در افغانستان فرستاده زمان در روز دوشنبه.

تقریبا سه ساعت بعد نیروهای آمریکایی در افغانستان سخنگوی سرهنگ سانی لگت با صدور یک بیانیه کوتاه انکار آمریکایی ادعا می کند اما آن را ارائه نمی دهد بسیاری از جزئیات. “در حالی که به علت تصادف در دست بررسی است و وجود دارد هیچ نشانه ای از سقوط ناشی از آتش دشمن” لگت در بیانیه ای گفت:. “طالبان ادعا می کند که اضافی هواپیما سقوط کرده هستند نادرست است.”

چند نظامی آمریکا و مقامات دولت گفته که تاخیر در گرفتن جزئیات این تصادف بود با توجه به این واقعیت است که سقوط هواپیما در ولایت های خاک و آب و هوای بد مانع آنها را از پرواز به طور مستقیم به سایت. این مقامات همچنین گفت: آن را بلافاصله روشن که آیا وجود دارد هر بازماندگان; اگر آنها نمی خواهید به سیگنال به طالبان به دنبال نیروهای نظامی خود را. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد در حال انجام تحقیقات است.

در ضمن این ایران است که در سطح بالا مامور سازمان سیا بود و در هیئت مدیره در زمان خاموش. آن را تا اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر – بیش از 48 ساعت پس از تصادف – که آمریکا قادر به انتشار نام دو پرسنل نیروی هوایی که کشته شدند در جت: سرهنگ سرهنگ Paul K. Voss, 46, از ییگو, گوآم و سروان. Ryan S. Phaneuf, 30, از هادسون, New Hampshire.

زمان تاخیر در انتشار اطلاعات به زمان برای ایران دروغ در مورد d’آندریا به گردش حتی رسیدن ارشد مقامات خارجی در واشنگتن گفت که زمان آنها نامشخص است که حساب به این باور. از جمعه CIA به نظر کاهش یافته و هیچ تهمت رسمی دولت را انکار سیا شایعه در ضبط با استناد به نگرانی های که علنا اظهار نظر در این گزارش تنها به گسترش دروغ بیشتر است. “این که چگونه خود را در مبارزه با دروغ” یکی نا امید ارشد آمریکایی می گوید. “در رکورد باید ما به طور پیش فرض استاندارد است.”

سازمان سیا سکوت کرده نا امید برخی از d’آندریا همکاران دو نفر از آنها در زمان این “کسب و کار به طور معمول” برای مقام ارشد. اگر کسی به عنوان ارشد به عنوان d’آندریا کشته شدند, او می خواهم به احتمال زیاد به خاک سپرده شد با برتری در گورستان آرلینگتون در عرض 24 ساعت از مرگ خود را چرا که او یک مسلمان هوشیار آنها گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

دیوید Lapan بازنشسته دریایی سرهنگ که در خدمت به عنوان یک ارشد سخنگوی متعدد دولت از جمله تهمت را می گوید آن را غیر معمول نیست برای آن به ساعت ها قبل از نظامی می تواند گزارش حقایق حادثه اما فعلی که فضای بی اعتمادی در اطلاعات بیرون آمدن از دولت را اجتناب ناپذیر تاخیر رسیده برای هر دو برداشت و بهره برداری توسط دشمنان.

این مورد خاص می تواند به کار گرفته شده متفاوت Lapan می گوید. سه ساعت تاخیر بین تصویری از یک هواپیما ایالات متحده سوختن در رسانه های اجتماعی و آمریکا بیانیه “بیش از حد طولانی است,” او می گوید. “ما باید و تصدیق آنچه که ما می توانیم. که تاخیر در بالای این بی اعتمادی که در حال حاضر وجود دارد ساخته شده این وضعیت بدتر است.”

سقوط شرح زیر است نزدیک در پاشنه از دیگر حوادث اخیر که موجب جعلی اخبار از دشمنان و چپ مقامات ایالات متحده نگران و یا اشتباه بیش از چه نسخه ای از حوادث به این باور.

پس از Jan. 8th ایران موشک بالستیک حمله به پایگاه های آمریکا در عراق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین گزارش در توییتر وجود دارد متحده صدمات در حالی که منابع ایرانی گزارش شد ده ها تن از آمریکایی ها کشته و زخمی در حمله. پنتاگون پس از اذعان کرد که بیش از 60 نفر از خفیف تا شدید آسیب تروماتیک مغز در میان نیروهای نظامی بودند که ثروت عظیم امواج شوک که شکست شیشه ای ویندوز از 1000 متری از موشک های’ تاثیر است.

می توانید آن را به ساعت روز یا بیشتر از علائم آسیب مغزی پس از سانحه به آشکار و پنتاگون قوانین خود را طبقه بندی رسمی گزارش آسیب به از دست دادن زندگی, اندام چشم و یا تهدید کننده زندگی آسیب چیزی مقامات دولت می گویند که آنها در حال حاضر بررسی. تهمت بود جریان در امتداد آن قوانین و نبود تلاش برای گمراه کردن در مکان های نظامی و مقامات دولت گفت.

اما زمانی که بعد از به چالش کشیده در اولیه خود را حساب رئیس جمهور را رد کرد و صدمات به عنوان “سردرد” و اضافه کرد “من نمی آنها را در نظر بگیرید صدمات بسیار جدی نسبت به آسیب های دیگر است که من دیده ام” — یک نظر است که ایالات متحده مقامات نظامی خصوصی به نام روحیه اش را تضعیف و توهین. دیپلمات ارشد گفت که تغییر روایت از اینکه سربازان آمریکایی بودند صدمه دیده در پایگاه های آمریکا که روز بود و در عین حال یکی دیگر از شکاف در آنها رو به کاهش اعتماد در اظهارات عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات است.

چیزی مشابه اتفاق می افتاد تنها چند هفته بعد زمانی که حمله ناشناس راه اندازی هوایی حمله به سفارت آمریکا در بغداد. فقدان اطلاعات در مورد این حمله از سفارت شد و به دنبال آن اطلاعات متناقض از ارشد مقامات دولت یک سرخوردگی مقام آمریکایی می گوید.

این بمباران هوایی ایالات متحده ترکیب برای اولین بار اذعان کرد عراق نخست وزیر عادل عبد المهدی و سپس ذکر شده در وزارت امور خارجه بیانیه توصیف یک تماس تلفنی از وزیر خارجه مایک Pompeo به عراق رهبر که در آن Pompeo را محکوم کرد “ادامه داد: ضرب و جرح توسط ایران و گروه های مسلح در برابر امکانات ایالات متحده آمریکا در عراق از جمله روز گذشته حملات علیه سفارت ما که منجر به یک آسیب است.”

فرماندهی مرکزی ایالات متحده ژنرال ارشد. فرانک مکنزی پس از به خبرنگاران گفت که این در واقع خمپاره استفاده شد. در این مورد شناسایی سلاح کمک می کند تا شناسایی مهاجم: موشک ها تقریبا به طور انحصاری مورد استفاده توسط ایران آموزش دیده عراق گروه های مسلح اما ساده تر خمپاره معمولا در دسترس در سراسر عراق است و می تواند از کار اخراج شده توسط هر تعداد ناراضی بازیگران.

در سردرگمی خبر جعلی نیز ریشه گرفت با داستان های منتشر شده در رسانه های محلی که سفارت آمریکا بود که خالی از سکنه شده و مردم مرده بودند و به طور جدی مجروح این مقام گفت. “این فقط باعث می شود مردم سوال چه چیزی درست است.” سفارت ایالات متحده هنوز هم در خود ندارد قرار دادن یک حساب عمومی از حمله و مقامات رسمی وزارت امور صحبت ناشناس به عنوان یک شرط ارائه نظر گفته زمان آنها را ارائه جزئیات بیشتر از بغداد سفارت حمله با توجه به نگرانی های امنیتی.

پنتاگون می گوید آن را انجام همه چیز آن را می توانید برای جلوگیری از دروغ در مورد پرسنل نظامی ایالات متحده و منافع خارج از کشور از گسترش. “ما در یک زمان گسترده اطلاعات غلط از آمریکا را دشمنان و وزارت دفاع به طور مداوم کار برای مقابله با آن” الهام فرح, وزارت دفاع, دبیر مطبوعاتی گفت: زمان. او گفت: وزارت دفاع به طور منظم درگیر با مطبوعات در در و خارج از ضبط جلسات به عنوان بخشی از این تلاش است.

اما پنتاگون این است که تنها یک سازمان در چیست گاهی اوقات ناسازگار صدای ناهنجار و خشن از پیام و دیگران در سکوت. اخیر رشته از مشکل پیام اتحاد نا امید جانبازان مبارزه با تروریسم که می خواهند به واکنش نشان می دهند به حمایت دولت تبلیغات با همان سرعت آنها متوجه شدند برای مقابله با پیام توسط القاعده در عراق تحت بوش و اوباما دولت.

در حال حاضر بازنشسته ژنرال استنلی مک کریستال که فرماندهی نیروهای ایالات متحده در عراق و افغانستان نوشت: در خاطرات خود سهم من از این کار که بخش مهمی از شکست دادن داعش در هر دو کشور است نسخه خود را از حوادث از اول تا مبادا مثلا دشمن رنگ یک شبه ایالات متحده نیروی دلتا حمله داعش به عنوان یک کشتار غیر نظامیان بی گناه, یک شایعه است که آن را سخت تر را به نفع خود اعتماد و همکاری مردم محلی است.

برت Schafer از Washington DC-بر اساس اتحاد برای تامین دموکراسی که آهنگ روسی دروغ گفت: آمریکا به طور منظم نتواند در نسخه خود را از حوادث ، او گفت که او برای اولین بار شنیده ام از این هفته سقوط هواپیما در افغانستان از ضد آمریکایی در حساب های رسانه های اجتماعی. “با ترک شکاف در فضای اطلاعات شما خود را در پشت سر پا,” او گفت:.

در مقابل داستان نیز مهم است که چگونه مردم در بازگشت به خانه هضم اخبار حوادث. اگر دشمنان گیاه داستان که در نهایت تقویت آمریکایی ها شک و تردید از خود دولت یا رسانه های آنها برنده می گوید Schafer. “ایرانی ها و یا روس ها ندارد و برای اثبات نظریه خود را,” او گفت:. “وجود دارد فقط باید به اندازه کافی نسخه از داستان خارج وجود دارد بنابراین ما می توانیم می دانم که چه چیزی اتفاق می افتد و ما نمی توانیم هیچ چیز اعتماد.”

—با گزارش توسط W. J. Hennigan و جان Walcott/واشنگتن

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im